KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. május 27.

Az első Maybelline folyékony szemhéjtus háromszög heggyel, mely segítségével bárki könnyedén precíz tusvonalat készíthet.

szfanni9

2017. augusztus 1.

Ha sminkrol van szo, nekem mindig a legfontosabb a szemem hangsulyozasa. Imadom a tusokat es a szep preciz tusvonalakat, ami sokak szamara nagy kihivas. A Maybelline szemhejtusat mar kb. 2 eve felfedeztem es azota is ezt hasznalom. Nagyon konnyen lehet vele dolgozni, rendkivul tartos, nem szarad be es a tus hegye sem rojtosodik ki ugy mint az az elott altalam hasznalt jo par tus eseteben. Szamomra ez a tokeletes termek. (csak az a baj, hogy mostanaban barhol keresem, a legtobb helyen ures polcokat talalok a helyen - vajon miert?)

szfanni9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Larael

2017. február 25.

Nagyon nagy csalódás. :( nehéz használni és halványa, áttetszően fog.

Larael
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Nagyon nagy csalódás. :( nehéz használni és halványa, áttetszően fog.

PSz

2017. február 24.

Nagyon szeretem ezt a tust, minden nap használom. Tökéletes fekete színe van, elég erősen fog, és gyönyörű vonalat lehet vele húzni. Ráadásul még nagyon tartós is, úgyhogy reggel megrajzolom, és a munkaidő végéig aligha kell vele foglalkoznom.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

kisvirci

2016. szeptember 15.

Akciós 1400 Ft-os áron szereztem be (DM), és legnagyobb megdöbbenésemre ez a tus valami fantasztikus. Nagyon szépen fog, szép fekete és annyira tartós hogy szinte egész nap fent marad. Még engem is meglepett, hogy egy 1400 Ft-os tus ennyire veri a nála 10szer drágább kollégáit :D

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

imjohi

Korcsoport: < 18
2016. június 12.

Nem fog normalisan, ezert szakadozott lesz a tus :(

imjohi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 12.

Nem fog normalisan, ezert szakadozott lesz a tus :(

Eleutheria

2016. május 27.

Eddig a master precise-t használtam évekig, és maradok is annál, mert ez használhatatlan. Legalább is számomra.
1. nem fog normálisan, többszöri felrázás után sem tökéletesen fekete
2. nem lehet vele szép ívet húzni

Eleutheria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

1. nem fog normálisan, többszöri felrázás után sem tökéletesen fekete
2. nem lehet vele szép ívet húzni

Brigitta88

2016. február 10.

Szuper kis darab, nagyon jól lehet vele vékony és vastag tusvonalat is húzni. Igazi szép fekete, ami nem kopik a nap folyamán, nem mászik el. Legjobb tus! :)

Brigitta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

KarmenP

2015. november 15.

Nagyon szeretem, mert classic szemceruzával vagy tussal sosem tudtam szép vonalat húzni, ezzel viszont tökéleteset. Illetve könnyen lemosható.

KarmenP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

kklaram

2015. június 20.

Nekem nagyon bejött ez a szemhéjtus és a mindennapi rutinom részesének mondhatja magát már régóta. Teljesen olyan, mint egy szövegkiemelő. A színe nagyon szép élénk, nem irritálja a szemet és nem fakult a nap során. A különleges alakja miatt kell egy kis idő, mire rááll az ember keze. A praktikus dolog benne, hogy ha a szélesebb részével húzzuk a vonalat /a szövegkiemelőnél az az oldal, kiemelünk a könyvben sorokat/, akkor cicavonal előtti vonalat gyorsan meghúzhatjuk, ha pedig csak a csúcsával rajzolunk, akkor a precízebb részek pl.: cicfarok szuperül elkészíthető. Annyi negatív, hogy a "szaga" az alkohol filctollhoz hasonlít (bárcsak ne lenne neki ).

kklaram
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.