KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,5 g

Folyékony szemhéjtus innovatív kialakítással a szépen ívelt vonalakért.

Ár: 1500 , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1 x próbált (nem hiszem el, hogy nem áll jól a tus, pedig nem :-D ), Helyszín: Budapest XIV., fizetés: Leginkább személyes átvétel
Ár: 1100 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

palfruzsina90

2017. október 24.

Könnyen és precìzen lehet vele vonalat húzni. Én rendszeresen hasznàlom, nekem tartós!

palfruzsina90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Sztellus

2017. szeptember 30.

Szerencsére akciósan vettem, de nagyon gyenge. Próbáltam szeretni, de nem tartós és kenődik is :(

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Klaudiesque

2017. január 4.

Nagyon szeretem, igazi mélyfekete, nagyon jól fed csillámos szemhéjfestékre is. Az applikátort szokni kell, de ha ráérez az ember, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Eddig nekem se nem folyt el, se nem maszatolódott, de majd nyáron kiderül mit is tud. :D

Klaudiesque
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Kac

2016. november 16.

Szeretem,meg kell szokni,hogy az ember,hogy tud vele a legszebben dologzni,de szinte azonnal szárad,ha azonnal felviszem és felnézek,akkor sem kenődik el. A nap végére nem tűnik el a szememről,szép pigemntált fekete színe van. Pöpec kis cucc. :)

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

dorkaww

2016. november 13.

Először nem értettem hogy miért húzzák le ennyire az emberek ezt a terméket. Mikor az üzletben felkentem a kezemre látszólag gyorsan megszáradt nem mászkált el stb. Megvettem mondván lehet csak a többieknek nem működött. Kipróbáltam és rájöttem hogy nagy hibát követtem el. Addig nincs baj ezzel a termékkel ameddig az ember egyet nem tüsszent és kicsit meg nem könnyezi a tüsszentést, mert onnantól kezdve az ember lánya ne nézzen tükörbe különben egy panda fog visszanézni rá.( velem legalább is ez történt :( pedig annyira próbáltam hinni benne hogy működni fog :D ) Borzasztó volt, talán ha ceruzát teszek alá és arra rá applikálom valahogy akkor működhet de anélkül csapnivaló..

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

H4niko

2016. október 30.

Nagyon megtetszett már a formája miatt is és amikor kipróbáltam a kézfejemet tudtam hogy akarom. Kuponnal be is szereztem féláron, nagyon boldog voltam. Aztán meglepődtem hogy első nap már a délutánig se bírta ki. A végén lecsúszkált, és bármikor kézzel le tudom törölni. Nagy csalódás. A színe jó, de minek ha nem tart és mászkál össze vissza. Sajnálom. Eddig mindig ha a maybelline-re gondoltam jó véleménnyel voltam, ez most csalódás volt. Egy catrice tus is simán beelőzi és árban is feleannyi.

H4niko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Black Fairy

2016. október 13.

Engem is a formája fogott meg, olyan különleges volt, első teszter húzásra tudtam, hogy kell nekem...pont úgy néz ki, mint valami, amit mindenképp meg akarok venni...

Nagyon jól kézre áll, tetszik a csomagolása, a hegye fantasztikus, gyönyörű vonalakat lehet vele húzni, intenzív a színe, perforált fóliával van lezárva, így biztos nem kiszáradt a darab, amit szerzünk, nagyon tartós is, nem kopik, nem mászik, nem folyik...Az egyetlen bajom vele, hogy nem szárad meg túl gyorsan (közepesnek mondanám a száradási idejét), így a hozzám hasonlóan félig rejtett szemhéjú embereknek felvont szemöldökkel kell kivárniuk, hogy megkössön, ha nem akarják, hogy a termékből jusson a mélyítővonalba is (egyébként könnyen javítható épp a száradási ideje miatt...).

Ahogy az előttem író mondta: nem bírja a dörzsölést, sőt nem is vízálló, de nem is ígért ilyesmit, innentől számomra teljesen megfelel minden napi tusnak. :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

angi9207

2016. szeptember 1.

Wooo, mikor ma rábukkantam, azonnal beleszerettem, és meg is vettem. :D Videókat nézegettem róla, elég meggyőzőnek tűnt, de nekem már csak a külseje is elég volt. :D Iszonyatosan bejön a kivitelezése, nekem kényelmes a fogása, könnyű használni és cicás vonalat is egyből sikerült vele varázsolnom. Ja, és szerintem eléggé szép, intenzív fekete színe van, nem fakó kicsi sem.
Ám jön egy haatttalmas DE! Tartósságban nem jeleskedik, hiába vártam pár percet míg szárad, egyetlen laza mozdulattal, erőlködés nélkül sikerült letörölni a Garnier micellás vizével. A kezemre is húztam csíkot, azzal is vártam, és az ujjammal szintén egy gyenge húzással majdnem teljes mértékben eltűnt a bőrömről. Könnyen maszatolódik. Szóval: kivitelezés: 5*, tartósság (úgytűnik) 1*, így összességében kap egyenlőre egy erős hármast. Még barátkozom vele.
De ha működne, ez lenne életem tusa!

UPDATE: Éééééés.... természetesen nem működik. :( Nagyon csalódott vagyok, a külső nem minden.... Maszatolódik, felkenődik a felső szemhéjra, hamar kopik... Ja, és ami elmaszatolódik, azt alig lehet igazítani, mert nem mozdul... Akkor ez mégis hogy van? :D Kap egy kegyelemkettest a csomagolás és a színe miatt, mert azzal baj nincs.

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

De ha működne, ez lenne életem tusa!

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.