KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Megnyitja a tekintetet, a keféje könnyen kezelhető, ráadásul egy hosszú nap után sem potyog le a szaténos fekete festék a pilláidról.

canyon

2017. szeptember 15.

Sajnos nem nyűgözött le ez a spirál :(
Nem rossz, tényleg nem pereg le nap végére sem. De ezért nem könnyű lemosni sem.

A keféje elég bumszli, pedig hasonlóhoz vagyok szokva. Viszont amiért megvettem, a dús és hosszú pillák elmaradtak. Teljes pénzkidobásnak érzem, fele áron sokkal jobb spirálok vannak (pl. Trend it up)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Sajnos nem nyűgözött le ez a spirál :(

matanee

2017. augusztus 20.

Még régen kaptam egy ilyen szempillaspirált karácsonyra, és szívből imádtam. Amióta elfogyott, azóta is érzem a hiányát, de nem vettem meg újra, kizárólag csak az ára miatt. Nem ragadtak tőle össze a szempilláim, igazán gyönyörű eredményt hozott. Tuti, hogy idővel újra fogom venni. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Megéri az árát, szépen lehet dúsítani a ritkás pillákat is vele, azonban az idő elteltével kicsit alábbhagy a hatás, de jár az 5 csillag :)

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

kzsofi96

2017. július 31.

Gyönyörű pillkat lehet varázsolni vele.

kzsofi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Gyönyörű pillkat lehet varázsolni vele.

MormiOrsi

2017. július 24.

Eddig egy Miss Sporty szempillaspirált használtam, amivel az alsó pilláim sosem festettem ki, mert akkor nap végére sötét karikák éktelenkedtek volna a szemem alatt. Kb 1 hete beruháztam ebbe a termékbe a pozitív véleményeknek köszönhetően és gondoltam teszek egy próbát az alsó pillákkal, hátha :) És igen, nap végére nagyon minimálisan látszik csak, hogy elmászott a festék, de ezt ennek a brutál meleg, izzadós időnek is be lehet tudni. Szóval már ezzel megvett. Emellett tényleg szépen szétszedi a pillákat és több rétegbe felvíve igazán megjelenik, plusz az illata valamilyen gyerekkori kerti virágra emlékeztet :) Ha ilyen szép marad, akkor mindenképpen újravevős lesz.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

zsofiab

2017. július 17.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspriált, szépen elkülöníti egymástól a szálakat, jól fed és tartós és az ára is nagyon jó, kuponnal pláne! Mindig csak ezt veszem:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

veresbarbi

2017. július 6.

Imádom ezt a spirált, gyönyörű fekete színe van, egy rétegben természetesebb, két rétegben hosszú és dús pillákat csinál. Nekem jó sokáig elég egy-egy db, de már többször újravettem. Legutóbb az állaga nem volt olyan,mint a megszokott, és nagyon sok festéket is vett fel, csomósított. Olyan csalódott voltam,hogy majdnem kivágtam a kukába, de inkább eltettem a szekrénybe,mert valahol olvastam róla, hogy pár spirálon javított az idő. 1-2 hét után újra elővettem és megjavult! :D olyan újra,mint a régi darabok. Betettem egy napra a hűtőbe, lehet,hogy ez is hozzásegített, ezt azért írtam le, hogy lányok ha esetleg ilyet tapasztaltok az újabb darabokkal akkor lehet,hogy ez nektek is be fog válni. Az ára nekem tökéletes, Dm-ben nagyon sokszor van hónapokra leakciózva 1699-re, sokszor a kuponnapok is egybeesnek vele, többször vettem már 850 Ft-ért, ami úgy gondolom ilyen jó spirálért ajándék. Ja és nagyon tartós, nekem még soha nem pergett le pedig mindennap viselem, még a legnagyobb melegben is jól teljesít!

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

7ot

2017. június 9.

Szerintem nagyon hasonlít a Rocket-hez, csak a kefék a vége picit más. A szűkítője ennek a kettőnek a legjobb, nem marad annyi festék rajtuk (csak a spirál csúcsán, ahogy az lenni szokott). Feketének fekete, melyik fekete spirál nem az? :D
Fóliázva vettem, így tovább bírta, nem beszáradt, hanem majdnem rendesen elfogyott, ahogy lennie kéne.
Viszont, az feltűnt, hogy a fólia ellenére is hamarabb változott a festék állaga és onnantól már pár óra után hajlamos volt potyogni és csomósodni.
Lemosásnál ugyanolyan makacs, mint a márka többi spirálja, hiába nem vízálló, vigyázni kell vele.
Nagy elvárásaim nem voltak felé, szerencsére nem is állok rosszul szempilla ügyileg. Teljesen átlagos spirál, ha festék minősége rendben van, a többi úgyis rajtam múlik, hogy mit hozok ki belőle.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

mizsofia

2017. június 2.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spriràlhoz, de nekem sajnos nem vàlt be. Szép fekete, és dúsít, de sajnos hamar beszàradt. Onnantól pedig potyogott, és túl sok festéket vitt fel a kefe. Illetve ami a legnagyobb gond volt, hogy szinte kínkeserves küzdelem volt leszedni. Nekem nem lett kedvenc, nem veszem újra.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

platinakuka

2017. június 2.

Azt hiszem, a harmadikat fogyasztom, ezek szerint bevált. 😀
Elég durván hosszabbít, kicsit dúsít, és "megnyitja a tekintetet"➡ azaz ível\göndörít nagyon szépen.(Nyilván három-négy rétegben 😎 de nem spórolok vele, haha. Így se göbös, meg nem ragad össze, pedig fogytán van)
Elégedett vagyok vele, de kicsit meguntam, és kipróbálom A Sárga Lovely Spirált, olyan szépeket írnak róla (és kicsit szempont, h cruelty-free, mert bár törekszem ilyen terméket választani, de sajnos szempillaspirál kérdésben nem tudtam áttörést elérni).

Szóval simán lehet, h hamarosan visszatérek hozzá, de most szükségem van a küzdésre, hív az ismeretlen, megszólított a veszély, kicsit kísérletezek.

Azt nem szeretem, h a legtöbb boltban (talán sehol) nincs lefóliázva, azért egy ekkora cégtől elvárnám. (Tescoban láttam eddig, de az is egy khm lopásgátló tartály) Csak egy apró kis folia, safety seal elég lenne.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Azt hiszem, a harmadikat fogyasztom, ezek szerint bevált. 😀

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77492, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.