KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Megnyitja a tekintetet, a keféje könnyen kezelhető, ráadásul egy hosszú nap után sem potyog le a szaténos fekete festék a pilláidról.

fdorottya

2018. október 12.

A keféjét a Loreal spirálhoz tudnám hasonlítani, csak ez nem olyan drága és van olyan jó, mint az. Nagyon szép pillákat lehet vele csinálni. Nem tapaszt, nem póklábasodik, gyönyörű fekete a színe. Tartóssága nálam nagyon jó. Állítom, hogy a Maybelline spirálok vannak olyan jók, mint a méregdrága társaik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

stripedpanda

2018. augusztus 12.

Meg vagyok áldva a Maybelline spirálokkal már évek óta, ebből is elhasználtam már jó néhányat. Szeretem, de mióta elkezdtem másokkal is kísérletezni, rájöttem, hogy nem olyan különleges, az ára túlzás a hatásához képest. Pont elég festéket vesz fel a kefe, szépen szétválasztja a szempillákat, bár néha valamiért furcsán össze is tudja őket tapasztani, főleg az elején, aztán ahogy fogy a termék, már szerintem jobban működik. Előfordul, hogy le is pereg picit, de az nem vészes, a tartóssága egész jó.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Makemeshine

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 12.

Akciósan vettem dmben 2000ft-ért és abszolút megérte,nagyon szép pillákat csinál

Makemeshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alexandra186

2018. augusztus 10.

Az én személyes kedvencem a L'OREAL VOLUME MILLION LASHES szempillaspirál, az egyik testvérem ilyet használ, kipróbáltam, és megállta a helyét, elég jó pillákat csinál ez is.

Alexandra186
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

jollygardener

2018. július 26.

Hosszú ideig ezt használtam, aztán áttértem a Lovely Curling Pump Upra, nem bántam meg. Nem rossz, de nálam mindig elég hamar beszáradt, és drága is.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

LewyBojarska

2018. július 23.

A keféje ennek a spirálnak valami mesecsodás és csodamesés. Épp elég rajta a festék és 10-ból 9 alkalommal megúszom anélkül, hogy összekenném magam, ami más spirálnál az esetek 90%-ban megtörtént. Most egy másik spirált vettem, mert a végére kicsit becsomósodott asszem és nehezen festettem már vele, de ha az új nem válik be, visszatérek ehhez.

LewyBojarska

Egi

2018. július 3.

Nekem ez jó volt, de nem volt tökéletes. Találtam utána olyat ami ennél jobb és fele ennyi.!

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

pacsalia

2018. július 1.

Csodaszernek nem nevezném, de elég jó termék. Jobb sok más nagy nevű márka szempillaspiráljánál, és megfizethető áron hozzá lehet jutni.
Nekem picit azért maszatolódik nap végére de egész jól bírja :)
Szép hosszú, különálló pillákat lehet vele varázsolni.

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nekem picit azért maszatolódik nap végére de egész jól bírja :)
Szép hosszú, különálló pillákat lehet vele varázsolni.

creamer1119

2018. június 28.

Le kellett váltanom az előző spirálomat, mert nem voltam vele megelégedve. A boltban sokat nézelődtem, de végmk ezt választottam két okból. Az egyik az, hogy nagyon jo alakja van a keféjlnek. Én pont ezt szeretem. A másik ok az, hogy a kinézete megfogott. És nem csalódram szerencsére. Szépen meg tudom vele csinálni a szempilláimat. Ha elfogy biztosan újra veszem.

creamer1119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Katalin00

2018. június 24.

rettenet , folyamatosan összeragad töle a pillám....

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

rettenet , folyamatosan összeragad töle a pillám....

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77492, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.