KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Megnyitja a tekintetet, a keféje könnyen kezelhető, ráadásul egy hosszú nap után sem potyog le a szaténos fekete festék a pilláidról.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fuller

2017. november 20.

Szép pilláim lettek tőle, bár nekem a hosszával nincs bajom, csak nem elég sűrű. Sajnos pár hét után becsomosódott, ezért 4*, később még előveszem (lenti komment alapján nincs minden veszve), hátha.
Update: valóban pihentetni kellett, most ismét széppé varázsolja a pilláimat (bár mintha nem csinálna olyan hosszúakat, mint első használatkor), ettől függetlenül marad a 4*, mert milyen már hogy használom két hétig, majd el kell tegyem egy hónapra.

Fuller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Vicus

2017. november 18.

Update: 3 heti használat után csomós lett :( Nagyon sajnálom, de így csak szempillakefével kombinálva, pepecselve tudom elhasználni. Nem vártam volna, hogy már ennyi idő után csomós lesz.
Nagyon szeretem, szép pillákat lehet vele csinálni, és jól bírja a rétegezést is. Nem kenődik fel a szemhéjamra, és nem is pereg le. Jó választás volt, de azért nem a tökéletes szempillaspirál még ez sem :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Csutak

2017. november 13.

Hétfőn, munkába indulás előtt veszélyes élesben tesztelni új sminkcuccot. Én ma reggel mégis megtettem ezzel a szempillaspirállal és nem csalódtam. Szép szempillákat csinál és rendesen göndöríti őket, ami nekem szemüvegesként nagyon fontos. Bár a satin black árnyalatnevet nem értem, ugyanolyan fekete a színe, mint bármelyik eddigi spirálomnak. Ettől még jár az öt csillag neki is, a master graphic tus mellett. :)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Kettős érzéseim vannak a Maybelline szempillaspirálokkal szemben. Egyrészt a spirálkefék jók, viszont maga az állag túl nehéz, kissé csomóssá teszik a pillákat száradás után pedig mintha megkövülnének. Igyekszem vékony rétegben felvinni, hogy elkerüljem a "pókláb" effektet de ezt ezekkel a spirálokkal nem lehet igazán kiküszöbölni a túl tömény, nehéz állag miatt így ezt egy másik szempillaspirál kefével fésülöm át, hogy a felesleg lekerüljön, illetve hogy szétválasszam a pillákat. Pozitívum viszont, hogy a tartóssággal nincs probléma, valóban vízálló, nem lesz tőle panda szem effektus nem pereg, nem morzsolódik, viszont nehézkes lemosni, de ez majdhogynem minden vízálló spirálra vonatkozik. Az összetevőket és a spirál állagát leszámítva egész jó kis termék.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Misshy

2017. november 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg. Egyet kell értenem minden pozitív véleménnyel, az én szempilláimat is csodaszéppé varázsolta :)

Misshy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Kriszta180222

2017. november 1.

Eleinte szerettem, de mostanra olyanok tőle a szempilláim, mint amiket megcsonkítottak. Önmagában használva nem jó, más Maybelline spirál keféjével eldolgozva még használható.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

mnodulus

2017. október 22.

Ez az új kedvencem a testvérei közül, leginkább a kefe formája miatt. Hátránya, hogy új állapotban túlságosan összeragadnak a pilláim, de idővel ez a probléma eltűnik.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

roziih

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Kedvenc szempillaspirálom! Nála csak a max factor false lash effectet szeretem jobban, de az sokkal drágább ennél, és nem tud sokkal többet. Kevés szempillám van, nehezen lehet dúsítani, de ez a szempillaspirál képes rá! Amikor már egy ideje használom olykor nem olyan tartós, lepotyog. Ár-érték arányban szuper!

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

aimee82

2017. október 9.

Szép eredményt lehet vele elérni és nagyon tartós is, nekem bevált, noha egy fokkal jobban szeretem a Maybelline Smoky Eyest, azzal látványosabb eredményt tudok elérni, ha éppen ahhoz van kedvem :)

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

ylexe

2017. október 9.

NAGYON szépen szétválaszt, hosszít és dúsít is egyszerre, gyönyörű műszempillahatást lehet vele elérni. Azért 4*, mert picit pereg, belemegy a szemembe, ami nem túl jó. :D

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77492, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.