KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Megnyitja a tekintetet, a keféje könnyen kezelhető, ráadásul egy hosszú nap után sem potyog le a szaténos fekete festék a pilláidról.

csilla90

2018. február 20.

Sajnos hamar felkenődik a szemhéjamra, konkrétan volt hogy meg se akart száradni és csak elkenődött folyamatosan..

csilla90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

BLili

2018. február 8.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, és a fele a szemem alatt van már másfél-két óra múlva. Nem értem, hogy kaphatott ilyen csillagozást.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

kremes98

2018. január 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra csalódás volt. Az avonos szempillaspirálok közül a kedvencemnek hasonló a keféje, emiatt azt gondoltam, hogy ez is tud majd olyan eredményt produkálni, azonban nem így lett. Kissé összetapasztja a pilláimat, és pár hét után csomósodott is a festék. Néha reggelente ehhez kapok kedvet, azonban használat után mindig megbánom, hogy ezt választottam. Kísérletezgetek még vele, hátha jobb lesz a helyzet.

kremes98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

pandahapci

2018. január 26.

Nagy kedvenc volt, azóta is szemezgetem az újravételével. Azt adja amit ígér: nagy és dús pillákat, nekem még ívelt is rajta.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Kuku

2017. december 9.

Nagyon sokszor újra vettem már ezt a szempilla spirált is és a "One by One" család többi tagját is. Nem kísérletezek mással. Ez a spirál tudja azt, amit egy szempilla spirálnak tudnia kell. Szépen fed, természetes hatású de kiemeli a pillákat.

Kuku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Csutak

2017. december 5.

Hétfőn, munkába indulás előtt veszélyes élesben tesztelni új sminkcuccot. Én ma reggel mégis megtettem ezzel a szempillaspirállal és nem csalódtam. Szép szempillákat csinál és rendesen göndöríti őket, ami nekem szemüvegesként nagyon fontos. Bár a satin black árnyalatnevet nem értem, ugyanolyan fekete a színe, mint bármelyik eddigi spirálomnak. Ettől még jár az öt csillag neki is, a master graphic tus mellett. :)
UPDATE: Pár hét használat után csodálatos pillákat tud csinálni. Nem fakul ki a színe pár óra múltán sem és több rétegben sem lesznek csomósak a pilláim. Be kell szereznem ebből a termékből még egyet. :DDDD

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

bettina092

2017. november 29.

Én nagyon szeretem ezt a spirált, a legjobb benne hogy nem vesz fel sok festéket és nem csomósodik össze. Tervezem hogy újraveszem :)

bettina092
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Fuller

2017. november 20.

Szép pilláim lettek tőle, bár nekem a hosszával nincs bajom, csak nem elég sűrű. Sajnos pár hét után becsomosódott, ezért 4*, később még előveszem (lenti komment alapján nincs minden veszve), hátha.
Update: valóban pihentetni kellett, most ismét széppé varázsolja a pilláimat (bár mintha nem csinálna olyan hosszúakat, mint első használatkor), ettől függetlenül marad a 4*, mert milyen már hogy használom két hétig, majd el kell tegyem egy hónapra.

Fuller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Vicus

2017. november 18.

Update: 3 heti használat után csomós lett :( Nagyon sajnálom, de így csak szempillakefével kombinálva, pepecselve tudom elhasználni. Nem vártam volna, hogy már ennyi idő után csomós lesz.
Nagyon szeretem, szép pillákat lehet vele csinálni, és jól bírja a rétegezést is. Nem kenődik fel a szemhéjamra, és nem is pereg le. Jó választás volt, de azért nem a tökéletes szempillaspirál még ez sem :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Kettős érzéseim vannak a Maybelline szempillaspirálokkal szemben. Egyrészt a spirálkefék jók, viszont maga az állag túl nehéz, kissé csomóssá teszik a pillákat száradás után pedig mintha megkövülnének. Igyekszem vékony rétegben felvinni, hogy elkerüljem a "pókláb" effektet de ezt ezekkel a spirálokkal nem lehet igazán kiküszöbölni a túl tömény, nehéz állag miatt így ezt egy másik szempillaspirál kefével fésülöm át, hogy a felesleg lekerüljön, illetve hogy szétválasszam a pillákat. Pozitívum viszont, hogy a tartóssággal nincs probléma, valóban vízálló, nem lesz tőle panda szem effektus nem pereg, nem morzsolódik, viszont nehézkes lemosni, de ez majdhogynem minden vízálló spirálra vonatkozik. Az összetevőket és a spirál állagát leszámítva egész jó kis termék.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77492, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.