KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Megnyitja a tekintetet, a keféje könnyen kezelhető, ráadásul egy hosszú nap után sem potyog le a szaténos fekete festék a pilláidról.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timea22

2018. május 1.

Nagyon szeretem ezt a spiralt :) Szepen lehet dolgozni vele, peregest nem tapasztaltam a nap folyaman es panda szemeket sem csinalt :) ujravevos!

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

kfruzsi1

2018. április 20.

Nagyon szép pillákat varázsol. Szuper, mert nem ragadnak össze tőle a szempilláim.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Vivi0507

2018. április 8.

Másokkal ellentétben én látom hogy tényleg szaténos szine van . Szépen hosszít és elválasztja a pilláimat és amiért nem annyira durván fekete ezért szép természetes hatást lehet vele elérni , kétrétegben már úgy néz ki mint egy rendes fekete szempillaspirál . A keféjét imádom , pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel . Mindenképpen újravevős

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

pogyorbea

2018. április 7.

Egyik kedvenc spirálom. Nem csalódtam :-) !
Már többzör újra vásároltam. A keféje szuper, szép -mély fekete- a színe. És nagyon tartós.
Biztosan újra veszem :-)

pogyorbea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Egyik kedvenc spirálom. Nem csalódtam :-) !
Biztosan újra veszem :-)

Gina1978

2018. április 3.

Sok szempillaspirállal kísérletezek, a jövőben is szándékomban áll kipróbálni újakat, de ez a termék az, amelyikből mindig van itthon, és ha igazán szépre akarom a sminkemet, akkor ehhez nyúlok. Fekete (nem grafit!!!!), nem pereg, látványossá tudom vele tenni a szemsminkem. Gyorsan szárad, és a szilikon kefével könnyű dolgozni. Alap darab nálam, annak ellenére, hogy folyamatosan próbára teszem a kínálatot.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ineez01

Korcsoport: < 18
2018. március 31.

Már jó ideje csak ezt a szempillaspirált használom. Soha nem okozott még csalódást.

Ineez01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 31.

sunshine18

2018. március 18.

5 éve használom ezt a szempillaspirált és minden alkalommal megbánom, ha másikkal kísérletezek. Nagyon szépen göndöríti a pillákat, igaz, hogy emiatt viszont lehetetlen vele hosszú szempillákat elérni, de ezen kívül tökéletes.

sunshine18
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

toth900118

2018. március 16.

Az én rövid és világos szempilláimból kihozta a maximumot. A tekintetem élénkebb, kifejezőbb, mégis természetes hatású. Könnyű vele dolgozni. A pillákat finoman szétválasztja, alul és felül is. Egész nap szépen tartja magát, nem pereg le.

toth900118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Esztuci

2018. március 11.

Nagyon sok spirált próbáltam már, de ez az az egy, amihez mindig visszatérek. Tökéletesen dúsít, nem is értem miért csábítanak el az újdonságok.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

enoree

2018. március 9.

Nem is tudnám már megmondani, hogy konkrétan hány éve használom és térek vissza újra- és újra ehhez a szempillaspirálhoz. Mivel mindannyian mások vagyunk, más a bőrtípus, úgy gondolom, hogy a szempillaspirálnál is mindenki egyénileg találhatja csak meg a nekivalót. Olvasgattam, hogy van akinek nem vált be ez sem, nekem pl. teljesen tökéletes. Azt kapom tőle, amit ígér. Szép, ívelt, kicsit még göndör szempillákat is. Nekem a reggeli felkenés után egész nap kitart, sok véleménynyilvánítóval ellentétben sosem tapasztaltam még, hogy peregne. Egyáltalan nem csomósodik és nekem hosszú hónapokig elég. Egy kb. 2-3 hónapig tart ki, így annyira sűrűn nem kell beszereznem se :)
Egyetlen egy dolgot nem értek, hogy miért kellett neki külön elnevezést adni, hiszen ugyanolyan fekete színe van, mint a többi másik spirálnak. Érdekes, hogy sokáig összehasonlítottam a Manga szempillaspirállal és ha a kettő közül kellene választanom mindenképp ehhez tértnék vissza, mert nekem a Mangás úgy becsomósodott és annyira összehúzta a szempilláimat, mintha nem lettek volna sajátjaim.

enoree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77492, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.