KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
Ár: 1000 , Eladó: sildicow
Állapot: Háromszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 1500 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, bontatlan, védő matricával ellátott, Helyszín: Budapest, fizetés: postázás, foxpost előre utalás esetén

muszika

2018. június 10.

Az en nagyon feher rozsaszin boromre tokeletes a legvilagosabb, jo fedese van, nem maszkos es tartos. Atfenyesedik, de egy jo puderrel (Ben Nye) ehet korrigalni.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Mandulaszem

2018. június 6.

Nos...mivel igazán szeretem a Maybelline termékeket,úgy gondoltam jó döntés lesz erre az alapozóra "beruházni", aminek árát "diákzsebeim" tökéletesen elbírják. Eleinte tetszett, azonban egy idő után felfedeztem, hogy foltos, egyáltalán nem tartós, beleül a ráncokba, a száraz foltokba, gyakorlatilag nem fed úgy igazán. A legfőbb negatívuma számomra a -szószerint- narancssárga szín, ami zavaró volt.
Pozitívuma viszont, hogy könnyű felvinni és eldolgozni. Cirka 1,5-2 hónapig használtam. Nem mondom, hogy rossz. Nekem nem ez vált be, másnak lehet ez lesz az "igazi".:) Árát tekintve megéri egy próbát tenni vele, hátha.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Katoka99

2018. május 23.

CSODA. Mást nem tudok rá mondani. Mindent elfedett szépen, tartós, jó a színválaszték. Ajánlom mindenkinek, akinek pattis a bőre.

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Regi23

2018. május 17.

Nekem ez az eddigi egyik legjobb alapozóm, teljesen odáig vagyok érte. Sajna a színe nem teljesen tökéletes a 05ös árnyalat van meg, eddig ez a legvilágosabb, amit láttam a boltokban, de valahogy rózsaszínes tónusú, nekem inkább sárgás a bőröm. De púderrel szerintem jól korrigálható ez is :) csak kicsit bosszantó hogy az USA-ban azt hiszem 16 árnyalat van belőle, en 4nél többet egy drogériában sem láttam, es mindenhol ugyanaz a 4 volt ráadásul :)
Na de az alapozó. Nekem inkább zsíros bőröm van, ami hajlamos a kiszáradásra is, ha valami nagyon szárító krémet teszek rá. Nekem jól elfedi a pórusaimat, nem emeli ki az esetleges száraz részeket se az arcomon. Közepes vagy magas fedésűnek mondanám, de nem maszkszerű. Beauty blender fel szoktam felvinni, azzal sokkal szebben el lehet dolgozni mint ecsettel, szerintem. Nagyon sokaig tart, kb 8 órát kibír, ennél tovább nem nagyon szoktam sminkben lenni, de megkockáztatom, hogyha lenne Fixáló spray-m vagy újrapúdereznék, akkor bírna tovább is.(szoktam magammal púdert vinni napközben, de 1nél többször nem szoktam újrapúderezni, nem is kell, sőt előfordul, hogy az az egy is kimegy a fejemből :) )
Egyetlen problémája amit mostanában vettem észre hogy a fehér felsőimet ha kicsit ügyetlenül veszem fel akkor megfogja, de ezért nem szeretnék csillagot levonni, mert annyira pozitív a tapasztalatom vele, hogy simán újravenném.

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

mpatricia

2018. május 17.

Eleinte szerettem, de később észrevettem, hogy beleül a pórusaimba és nagyon kiemeli őket. A fedése jó volt, de egy idő után oxidálódott az arcomon.

mpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Panda90

2018. május 16.

Nagyon jó a fedése, de a világos színek is rózsaszínesek. Púder nélkül nagyon átfényesedik 1-2 óra alatt a bőröm.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

ladyfalcon

2018. május 15.

A "vízhiányos" bőrproblémájú kommentelők mit vártak egy mattító, full coverage alapozótól?
Én Soph videója (top 10 drugstore foundations) miatt vettem meg. Zsíros, pattanásos bőröm van, tág pórusaim, egyenetlen bőrfelszín, stb... Nem régóta használom, de nekem eddig nagyon bejött, extra bőrhibáim sem lettek tőle, azt adja, amit ígér. Néhány óra után nekem is átfénylik, de a ~10.000 Ft-os MAC alapozónál is ugyanúgy fénylett a bőröm, meg igazából mindegyiknél, szóval ezt nem az alapozó hibájának tudom be. Én ajánlom!

ladyfalcon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Gaborlifestyle

2018. május 11.

Nagyon jó a fedése, jól mattít, egész nap fenn marad, nem kopik, nem fényesedik át olyan brutálul mint nekem az Estée Lauder Double Wear ez is plusz pont. Nagyon egyben van, nekem a legvilágosabb 05-Light beige árnyalat van meg, jól fed nagyon, teljes fedést ad, könnyű dolgozni vele, sűrű állaga, a pumpás adagoló, plusz pont. Szeretem, könnyű beszerezni, és olcsó! Most újra is vettem itt Krémmánián!:) Így az ára még kedvezőbb volt mintha a boltban vettem volna meg.

Gaborlifestyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

andikagunna

2018. április 29.

Nem a legjobb alapozó. Egy S.O.S alapozóvásárlásnál szereztem be. A színválasztékot tekintve a legvilágosabb szín is túl rózsaszín nekem. :( De ez még kiküszöbölhető volt. A legnagyobb probléma a fedése volt, mivel 2-3 óra elteltével eltűnt az arcomról, mintha ott sem lett volna. Kisebb bőrhibákat nem fed el kelőképpen. Számomra nem újravevős.

andikagunna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Ophelia

2018. április 22.

A színvàlasztékkal nem vagyok elégedett, a világos árnyalatok nagyon rózsaszínek, de ha nem viszek fel sokat belőle, elfogadható. Nagyon matt az eredmény, túlságosan is, kihangsúlyozza a szárazabb részeket, pihéket, ennek ellenére viszont néhány óra alatt még púderrel is rettentően kifényesedik. Elhasznàlom, de nem lett a kedvencem.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.