KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1000 , Eladó: Niki03
Állapot: a képen látható, hogy mennyi hiányzik belőle, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tinyblackpaw

2018. február 19.

Update: Le kell vonnom még egy csillagot. Nagyjából 3-4 hónapja vettem, a felénél tartok az alapozónak de sajnos már az üvegében is rózsaszínessé oxidálódik. A legvilágosabb árnyaltról beszélünk de egyenesen barackrózsaszín színe van az arcon pár óra elteltével. Kár érte, mert nem lenne rossz ár-érték arányban egy jól fedő alapozóhoz képest de a szegényes, rózsaszínes árnyalatú színválaszték és az oxidálódás miatt aligha fogom újravenni.

Ez az alapozó (http://kremmania.hu/kremek/maybelline-superstay-24h-alapozo-spf19) újított változata, annyi különbséggel hogy az összetevők arányain és a csomagoláson változtattak. Az elődjét szerettem ez a verzió pedig jobban fed (nem véletlenül full coverage) így valóban szépen elfedi a nagyobb bőrhibákat is. Az állaga picivel sűrűbb, az eldolgozás viszont nagyon könnyű, szép egyenletes fedést és matt finisht érhetünk el vele. Viszonylag tartós is, kevésbé kopik, egy ici-picit mintha oxidálódott volna de ez lehet hogy a púdernek tudható be amit fölé használok. A színválaszték azonban nem teljesen kedvező a világos bőrűek esetében mivel a legvilágosabb szín (05 Light Beige) kissé rózsaszínesebb, a sárgásabb tónus pedig csak sötétebb színválasztékban található meg, ez pedig picit lerontja az amúgy nagyon szép, teljes fedésű finisht de ezt majd púderrel igyekszem korrigálni. A színválasztékot leszámítva nagyon jó kis alapozó azoknak akik teljes fedésre vágynak.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

KDoraa

2018. február 12.

A legvilágosabb árnyalatot használom kb 2 hete. Imádom, erős fedésű és tényleg fent marad egész nap. Reggel 8-tól este 6-ig dolgozom, ez idő alatt egyszer kell csak hozzá nyúlnom (minimális púderezéssel) mert a bőröm zsírosodásra hajlamos, amit egyik alapozó sem tud megváltoztatni, ez van. :) Nálam 5 csillag, újra fogom venni! :)

KDoraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Diaaa

2018. február 12.

Nagyon jól fed és tartós is, tényleg egész nap nem kopik le az arcomról....állaga tökéletes és nem is szárít :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

lavendersky

2018. február 11.

Katasztrófa! 2 hete használom és borzasztó nagyot csalódtam benne.
A száraz részeket kihangsúlyozza a zsíros részeken pedig gyorsan átfénylik. Pár perc után oxidálódott és átváltott rózsaszínre az eredetileg nude árnyalat...

lavendersky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Katasztrófa! 2 hete használom és borzasztó nagyot csalódtam benne.

greta600

2018. február 8.

Két hét használat után tudtam csak eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, végül a tetszik mellett döntöttem. :D Jól tettem, hogy elolvastam az itteni véleményeket, így eggyel világosabb árnyalat mellett döntöttem (030 - Sand). Az első használat után nagyon kiemelte a száraz részeket az orromon és a homlokomon, de azóta rendesen aláhidratálok és már nyoma sincs ezeknek. Valóban kicsit kifényesedik pár óra viselés után, de egy kis púder és kész. A fedése pedig 5*.

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Pelly

2018. február 5.

Megvettem siettemben a boltban, megörültem, hogy van 005-ös árnyalata (hasonló a catrice legvilágosabb árnyalatához). Sajnos felkenés után 5-10 perccel már rózsaszín lett az egész fejem, borzasztóan elütött a bőröm színétől. Púderrel sem tudtam javítani rajta. Nagyon hamar zsírosodik tőle a bőröm (kb 2-3 órával később már nagyon fénylik az orromon, amit eddigi alapozóknál nem nagyon tapasztaltam) és könnyen lekopik. Nem ajánlom senkinek...

Pelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

lovereira

2018. január 28.

Tényleg zsíros bőrüeknek ajanlanám, akinek vegyes bőre van, és vannak néhol száraz részei az arcán, mint nekem, annak nem nem feltétlenül jó ez az alapozó. Kiemeli a száraz részeket, de az arcom többi részén jól viselkedik. Tartós alapozónak tartom, fedése erős közepes. Sajnos a DM-ben nem volt valami bő a színválaszték, kicsit mellé nyúltam, a 30 Sand sötét nekem, viszont a többi árnyalat nagyon rózsaszín volt számomra. Azt hiszem nyáron visszatérek hozzá, és megnézem, hogy viselkedik a melegben, amikor kicsit helyre áll a bőröm.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Lovemyhair

2018. január 27.

Rengeteg jó véleményt olvastam róla, ezért elindultam a drogériába, hogy megvegyem. Végül nem vettem meg, kipróbáltam és nagyon beül a ráncokba, borzasztóan csúnya és szemcsés volt az arcbőröm, amit még a barátom is észrevett, aki egyártalán nincs tisztában ezekkel, még azt se tudja megkülönböztetni, hogy mikor van rajtam alapozó és mikor nincs, de ezt még ő is észrevette.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

kklaudia

2018. január 26.

Korábban láttam erről egy videót, amiben a Huda FauxFilter alapozójával hasonlították össze, és eléggé jól teljesített ez a kis darab. Úgyhogy rohantam is megvenni, mert eredetileg a Huda-ra fájt a fogam, de annak az ára elég húzós.
Ez az alapozó mesés! Szerencsére a színt is sikerült elkapnom. Magas fedésű, szépen eloszlatható... nálam vetekedik az Double Wear fedésével. Én mindig magas fedésű alapozókat keresek, de annak, aki inkább a természetesebb hatásért van oda, lehet nem fogja szeretni.
Nálam mindenesetre kedvenc kategóriás!

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Nálam mindenesetre kedvenc kategóriás!

pipacs17

2018. január 25.

az erzekeny/rosaceas/helyenkent seborreas boromre borzasztoan nehez alapozot talalni. eddig minden drogerias amit probaltam, rettenetes volt ! szaritott, kiemelte a problemas reszeket, egyre tobb pattanast okozott, maszk szeru volt, vagy egyszeruen 1 ora mulva eltunt az arcomrol 😩 DE EZ... jogosan hivjak a MAC, Huda, stb alapozok olcsobb valtozatanak. konnyen eldolgozhato, jo fedesu, tartos (reggeltol estig tokeletesen a helyen marad, ecsettel viszem fel), nekem par ora utan (4-5) kifenyesedik, ez csak az en hulyesegem, de nekem ugy is tetszik, persze ne olajos fenyre gondoljatok amitol elmegy az ember etvagya, csak egeszseges csillogasra. nalam abszolut 5*, biztosan ujraveszem ha elfogy

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.