KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1800 Ft , Eladó: fvikus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel XI., IX. kerületben, posta, foxpost
Ár: 1500 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, illetve előre utalás után csomagként is feladom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tinyblackpaw

2017. november 13.

Ez az alapozó (http://kremmania.hu/kremek/maybelline-superstay-24h-alapozo-spf19) újított változata, annyi különbséggel hogy az összetevők arányain és a csomagoláson változtattak. Az elődjét szerettem ez a verzió pedig jobban fed (nem véletlenül full coverage) így valóban szépen elfedi a nagyobb bőrhibákat is. Az állaga picivel sűrűbb, az eldolgozás viszont nagyon könnyű, szép egyenletes fedést és matt finisht érhetünk el vele. Viszonylag tartós is, kevésbé kopik, egy ici-picit mintha oxidálódott volna de ez lehet hogy a púdernek tudható be amit fölé használok. A színválaszték azonban nem teljesen kedvező a világos bőrűek esetében mivel a legvilágosabb szín (05 Light Beige) kissé rózsaszínesebb, a sárgásabb tónus pedig csak sötétebb színválasztékban található meg, ez pedig picit lerontja az amúgy nagyon szép, teljes fedésű finisht de ezt majd púderrel igyekszem korrigálni. A színválasztékot leszámítva nagyon jó kis alapozó azoknak akik teljes fedésre vágynak.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

luccsoka2

2017. október 23.

Nagyon jó fedésű a színe is passzol...szuper jó termék ❤

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Nagyon jó fedésű a színe is passzol...szuper jó termék ❤

Lucinella

2017. október 23.

Glamour napok alkalmából akadtam rá erre az alapozóra. Láttam, nincs még itt róla vélemény, de azért ki szerettem volna próbálni, hátha... Nem csalódtam! Szépen eldolgozható, szép fedése van, és tényleg eléggé tartós! Sima sminklemosóval nem igazán jön le, csak vízálló sminkre valóm lemosóval. Azthiszem, megtaláltam A tökéletes alapozóm :)
Mattít, nem okoz pattanásokat (az én bőröm hajlamos rá) tartós, szép fedésű,könnyű viselni.. mi kell még? :)

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.