Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1500 Ft , Eladó: eszter09
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, posta előreutalással
Ár: 1300 Ft , Eladó: Stelly02
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázás is megoldható
Melszi

2019. február 19.

Borzasztó. Foltokban marad az arcomon, pereg le folyamatosan. Iszonyatosan mű hatása van. A viselése sem komfortos. (Pedig aláhidratáltam és sminkszivaccsal vittem fel.) Életem legrosszabb alapozója.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Vandabudai

2019. február 12.

Először amikor megvettem nem tetszett. Nagyon oxidálódott és kiemelte a száraz részeket. Aztán elkezdtem megfelelően használni. Előtte hidratáló krém, majd primer és az alapozó úgy marad ott az arcomon egész nap ahogy azt reggel felvittem. Nem ül be a kis szem alatti ráncokba, nem emeli ki a száraz részeket, remekül elfed mindent, tehát egyáltalán nem szükséges mellé korrektort használni, és amit még nagyon szeretek benne hogy jól terül. 1,5 pumpa alapozó ebből bőven elég arra hogy az egész arcomon egy magas fedést érjek el, összehasonlításképp, a L'Oreal Tru Matchból rosszabb napokon 3,5-4 pumpa is kell ugyanehhez a hatáshoz.
Tény, ez az alapozó több előkészületet igényel mint más társai, viszont a megfelelő előkészülettel egyszerűen gyönyörű.
Plusz pont hogy a szín sem változik meg a nap folyamán, nem oxidálódik, nem sárgul, marad olyan mint a felkenésénél.
A textúrája miatt pedig a szárazabb bőrű embereknek szerintem púder sem szükséges hozzá, mert olyan púderes finishe van, mégis egészséges és egyáltalán nem maszk hatású annak ellenére hogy magas fedésű alapozóról beszélünk.
Mindenkinek ajánlom aki nem sajnálja az időt arra hogy jól előkészítse, jól hidratálja a bőrét az alapozás előtt. :)
5/5. Sokszor újravettem már. :)

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

5/5. Sokszor újravettem már. :)

Evi0924

2019. február 4.

Tökéletesen fed és tényleg sokáig fent marad. Sajnos szárítja a bőrömet, ezért hidratálni mindenképpen kell előtte.

Evi0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

EnciVarga

2019. február 1.

Szaraz a borom, de szerencsere megfelelo radirozas es hidratalas utan nagyon szep eredmenyt tudok vele elerni 🙂 nekem csak szivaccsal mukodik, ecsettel nem tudtam szepen feltenni. A legvilagosabb arnyalata a tokeletes szinem telen.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

EnyediF

2019. január 29.

Az állaga megfelelő, de felkenve egy idő után oxidálódik és - rajtam legalább is - nagyon fura színűvé válik. eleinte azt hittem jó lesz, de tévedtem.

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Veronika1

2019. január 20.

Eleinte mikor használni kezdtem elégedett voltam vele, hiszen szép finist hagyott maga után, elfedte a bőrhibáimat és többé-kevésbé fenn maradt egész nap púder használata mellett. Azonban egy idő után feltűnt, hogy durván kiszárítja a bőröm és ezután már alig alig használtam. Pár hónap szünet után újra elkezdtem használni, és ugyanazt tapasztalom mint korábban. Így sajnos csak 3 csillagot adok neki.

Veronika1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Orchideadin

2019. január 12.

Először is nagyon durván oxidálodik! Főleg nyáron, volt mikor reggel felkeltem és kimentem a napra rá 1 órával tükörbe néztem és narancssárga volt az arcom! De télen jól tudom használni, szépen fed, talán icipicit van csak maszkhatása de tényleg szépen fed, télen még tartosnak is mondanám. De nyáron soha többé nem használnám!

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

nemzsofi

2019. január 12.

Bloggerek hatására próbáltam ki, száraz bőrömön szörnyen néz ki, leginkább az orr környékén. Kétszer próbáltam, mindkétszer 5 percet sem élt meg az arcomon, annyira borzalmasan néz ki. Egyébként nagyon tetszik az állaga, mire elkened púdernek hat, nagyon szeretném használni, de sajnos így nem tudom. Zsírosabb bőrűeknek tuti jobban működik

nemzsofi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

mimike09

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

A Catrice HD liquid alapozó után próbáltam ki. Nem éreztem jobbnak, visszatértem a Catricehez, az ár/érték arányban jobb.

mimike09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Vajdus23

2019. január 2.

A legvilágosabb szín sokakkal ellentétben nekem tökéletesen bevált, végre nem egy sárgás alapozót sikerült kifognom. Erős oxidálódást nem vettem észre, egész nap bírja a gyűrődést. Púder alig kell rá, mert a finise is majdnem teljesen matt. Egy csillagot vonok le azért, mert megfelelő aláhidratálás/száraz bőr esetén nem mutat szépen, és sajnos kiemeli a problémás részeket az arcon.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.