KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1500 Ft , Eladó: eszter09
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, posta előreutalással
Ár: 1100 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

MsWatson

2018. december 6.

A szokásos alapozómat nem kaptam sehol, B-tervként választottam ezt a terméket. Nagyon világos a bőröm, a 05-ös Light beige árnyalatot vettem, eddig háromszor használtam. Borzasztóan szárítja a bőröm, az összes ráncom, pórusom frankón látszik, és maszkká merevedik az arcomon a cucc, pedig nagyon vékonyan igyekszem eloszlatni. Az eltávolítása sem egyszerű, és be kell vakolnom az arcom rendesen krémmel utána. Mattít, púder nem kell utána, száraz bőrre nem javaslom senkinek. Tartósságával nem volt gondom. Az árnyalat sem stimmel, de nem fogok többször próbálkozni vele.

MsWatson
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

jakabvivii

2018. november 30.

A rossmannban vettem joy napokon. Gondoltam így megérni megvenni elsőre kipróbálásra. Sajnos az első alkalommal kiakadtam mivel felkenve nagyon is jól mutatott de később besötétedett az egész és nagyon ronda lett..de következő alkalommal korrektorral kevertem így világosabban teljesen megvagyok vele elégedve. Szépen fed és primerrel birja egész nap iletve a felvitele is könnyű. Ha újra veszem mindenképp még világosabb árnyalatot választok az oxidálódás miatt.

jakabvivii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Dodi95

2018. november 19.

Leértékelve találtam meg a Rossmannban, így gondoltam kipróbálom. Nagyon jó az állaga, nem túl folyós, de nem is túl krémes, szivaccsal szuperül el lehet dolgozni. A színe nem oxidálódott semmit a nap során, nem emeli ki a száraz részeit az arcomnak, nagyon bejön eddig!

Dodi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Morcinella

2018. november 14.

Ma használtam először. Nagyon kevés is elég volt belőle és imádtam, hogy könnyű beledolgozni a bőrömbe sminkszivaccsal, szinte beleolvadt az arcom színébe. Felvittem szintén Maybelline púdert és akkor vettem észre, hogy a homlokomon a kezdődő kedves kis ráncaimba beleült a púder/alapozó, nem volt szép látvány. :) Indulás előtt még egyszer belenéztem a tükörbe és hopp, oxidálódás... nem vészes, de nagyon örültem volna, ha megmarad a felvitelkori színénél. Az én bőrömhöz kifejezetten jó, hogy nem sárgás tónusú.
Legközelebb kipróbálom primerrel is, hátha szebb lesz az eredmény. Egyelőre nálam 4 csillagos.

Morcinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

xixi

2018. november 12.

Nagyon jó kis alapozó, de ugyanakkor igazán érthetetlen a magyarországi színválaszték. Csupa vörös tónus, holott a mi bőrünk színe többnyire sárgás esetleg semleges és éppen a legkisebb arányban rózsaszínes. Nincsen világos árnyalat sem, a 05 is nagyon sötétre oxidálódik. Mondjuk konkrétan ugyanez a "túl rózsaszín és túl sötét a legvilágosabb is" színválaszték probléma majdnem minden drogériás márkát jellemzi, a színskáláról valami igazán dilettáns csapat dönt úgy néz ki.

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Biroadr

2018. november 10.

Régóta használom a 40Fawn árnyalatot, nekem nagyon bevált. Az egyik problémája, hogy valóban oxidálódik, de nálam nem feltűnő, mivel ezt kb. enyhén szolis bőrre viszem fel.Azért a 4 csillag, mert én pár óra után már látom, hogy után kellene alapozni (e nem szoktam, vagy bénán viszem fel a púdert rá :D )Hidratálni valóban kell alá, de minden alapozó alá szerintem. A pórusokat nem tömíti el. Egy-két patti néha van,de nem hiszem, hogy ettől.

Biroadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

scene14

2018. szeptember 11.

Nekem nem oxidálódik,matt,tartós,igazodik a bőröm színéhez,kellemes csalódás volt ez a termék,árban is nagyon baráti! Ami egy negatívuma számomra,hogy szárít..Egy nap kibírja a bőrömön,de mindennapi használatnál már,vagy már másnap is iszonyat száraz a bőröm arckrém mellett is és felkenve az alapozót,alatta látszik hogy száraz a bőr. :/ Ezért a 4 * csak.

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nagyon jól fed és matt marad az arcom tőle, jó termék tényleg,csak megint béna voltam és túl vilgos színt rendeltem.

Kata2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

WednesdayAddams

2018. szeptember 6.

Az én zsíros bőrömre ez a nagybetűs ALAPOZÓ, már vagy háromszor újravettem, és még fogom is szerintem.
Hihetetlenül tartós, az arcom zsírosabb részein is simán kibír 12 órát, amire nagyon kevés alapozó képes. A fedése nagyon jó, amire nekem szükségem is van, és a finishét is nagyon szeretem (semi-matt). A pórusaimba nem ül bele, bár én mindig minden alapozó alá használok primert, nélküle nem próbáltam. Ecsettel szeretem felvinni, és mindenképpen csak átlátszó púderrel fixálni, hisz önmagában is megfelelő fedést ad.
Netről szoktam rendelni, ugyanis a cégek valamiért azt gondolják, hogy Magyarországon csak közepes bőrtónusú nők élnek, és valahogy a legvilágosabb árnyalatok sose jutnak el hozzánk. A nálunk kapható legvilágosabb árnyalat számomra nem csak sötét, de malacrózsaszín is rajtam, holott a neve miatt nem ezt várnám (light beige), így külföldről szoktam berendelni a True Ivory árnyalatban, ami az én neutrális bőrömhöz sokkal jobban passzoló, kissé sárgásabb és világosabb színű.
Szóval az alapozó istenkirályság, de a Maybelline-nek üzenném, hogy hat árnyalat édeskevés, tessék behozni a többi színt is hozzánk, és ne csak a konkrétan barackszínűeket, ugyanis ahogy nézegetem az utcán nálunk a legtöbb nőnek neutrális vagy éppen sárgásabb bőre van, de semmiképpen sem olyan babarózsaszín, mint amilyen ennek az alapozónak az összes nálunk kapható árnyalata.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

TBianka

2018. szeptember 5.

Alapból öt csillagos lenne ez a termék, mert közepes fedésű/hétköznapokra tökéletes és hosszan tart. Viszont nekem olyan szinten oxidálodik, hogy borzalom. Amikor felviszem még teljesen passzol a szín, tíz perccel később már durván sötét narancssárga a fejem,ezért használhatatlan lett a termék már az elején számomra.

TBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.