KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2016. május 7.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ez az alapozó a Superstay Seidig-nek a megújított változata.

A Superstay 24 H Alapozó a Micro-Flex technológiának köszönhetően,  amely kondicionáló anyagok és a glicerin keveréke, a mindig friss és tiszta kinézet biztonságát kínálja.
A rendkívül rugalmas textúra miatt vékony filmrétegként vonja be a bőrt, ellenáll a melegnek, nedvességnek, izzadságnak. SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19 21 NUDE BEIGE
Ár: 1500 , Eladó: norika18
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: posta, személyse
Ár: 1000 Ft+pk , Eladó: Carrie
Állapot: 4-5x használtam, Helyszín: Szombathely, fizetés: postázom

sancs

2018. január 12.

Többször újra vettem, csak hát nem tudom, hogy miért? Jó alapozónak mondható. Közepes fedès, termèszetes hatás, de én úgy érzem, ez nekem kevés. De ha nem várok el tőle sokat hétköznapra megteszi.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Vajdus23

2018. január 9.

Szeretem ezt az alapozót, csak sajnos télen a kifehéredett bőrömtől már kicsit eltér a színe (020 Cameo). Hajlamos beleülni a ráncokba, de alaposan eldolgozva szép végeredményt kapunk. Nem okoz pattanásokat, mint a Fit me! és jó a fedése. Egyedüli negatívum, ami zavar is, hogy nap végére oxidálódik, így még inkább elüt a bőröm színétől.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

kovacs12zita

2018. január 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval. Már második üvegcsével vettem ezt az alapozót annak ellenére, hogy nem a kedvencem. Fedése gyengén közepes,de építhető, viszont egy hosszabb nap után nekem lekopik az arcomról, hiába használok primert és fixálom megfelelően. Ami tetszik, hogy egész jó színekben árulják, nagyjából a saját színemet is sikerült eltalálnom. Bár hozzá kell tennem, hogy kicsit sötétebbre, valamennyire narancsos árnyalatra oxidálódik, amit nem kedvelek benne. Mindezen kívül könnyű viselet az arcon, könnyű eloszlatni és dolgozni vele, egy hétköznapi gyors alap sminkeléshez szoktam ezt használni.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

BriBerecz

2018. január 5.

Ezt használtam évekig, ugyanaz a szín , ugyanaz a márka, de a 3. üvegnél vagy az arcom vagy az alapozó receptúrája változott meg, de egyáltalán nem tudom eloszlatni szépen, kiül az arcomra foltokban, hiába teszek alá, akár arckrémet is. Sajnálom nagyon, mert árérték arányban nagyon jó volt.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Elfie98

2017. november 12.

Nagyon szeretem,eddigi kedvenc alapozòm.A legvilàgosabb àrnyalat vègre passzol a vilàgos bőrömhöz. Szuper a fedèse ès a finishe is.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

moni92

2017. november 1.

Jó a fedése, nincs maszk hatása, tartós, nálam tökéletesen bevált. Sokféle alapozót kipróbáltam már, de eddig ez a favorit:)

moni92

aimee82

2017. október 9.

Szinte hófehér bőrömre nehezen találok elég világos árnyalatot, ezért esett erre a választásom. Még keresem a tökéletes alapozót, a színe nem vészesen, de kicsit sárgul, nagyjából matt marad, de kopik, és a fedése is csak közepes. Hajlama van beülni a ráncokba. Mindezek ellenére árkategóriájában az egyik legjobb, amivel eddig találkoztam, összességében teljesen vállalható.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

novembermesi

2017. október 6.

Már a második üveg felénél járok még Glamour napok alkalmával szereztem be őket. Nude beige árnyalat van meg. Így kb egy év használat után írom a véleményem. Elsőnek nagyon tetszett teljesen passzolt az arcszínemhez, könnyed volt szépen fedett. Többszöri használat után főleg mostanság azt vettem észre, hogy besárgul az arcomon, nem szép a finise, alig fed valamit. Problémás a bőröm , sajnos hajlamos vagyok magamnak elrendezni, de nem képes az alapozó elfedni a hibákat. Még inkább kiemeli őket és jobban begyullad tőle a bőröm. Egyáltalán nem bírja a 24 órát, a nap folyamán nekem folyamatosan kopik, foltos lesz az arcomon, nagyon nem szép. A száraz részeket rettentően kiemeli, beleül a ráncokba. Szeretni akartam, de így hosszas használat után nem ajánlanám azoknak akik hajlamosak a bőrproblémára, érzékeny a bőrük, és a t-zóna és orr környéke kiszárad. Ezért csak 3 csillagot kap.

novembermesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

meva

2017. szeptember 25.

Sajnos kb. 2 hónapnyi használat után merült fel bennem a gyanú, hogy nem-e ettől van tele az állam pici pattanásokkal (az a fajta amit ha kinyomsz, akkor így kígyózik kifele a cucc). Persze a kis dögök sorra gyulladnak befele, konkrétan brutálisan néz ki az arcom :( A 24 órás hatás is enyhe túlzás, ha munka után még mentem emberek közé, feltétlen újra kellett kennem mert olyan volt, mintha semmi nem lenne az arcomon. Emellett persze pár óra alatt, már délelőtt át is fényesedett az egész arcom. Az egyetlen pozitívum a színe, azt sikerült tökéletesen eltalálnom :D Remélem a kozmetikus és a régi bevált alapozóm használata meghozza majd az eredményt....

meva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kjtimi

2017. szeptember 24.

Tökéletesen bevált. Ecsettel szépen eldolgozva jó a fedése, nekem (normál bőrre) nem fényesedik át, könnyed, akár nyáron is a 40fokban jól éreztem magam benne, tökéletes hétköznapi viselet. Talán negatívumként annyit írnék, hogy picit rózsaszines. Teljesen pozitív csalódás volt számomra, mivel nem gondoltam, hogy ilyen árért ennyit tud. Szuper, újra fogom venni.

kjtimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.