KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2018. április 3.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ez az alapozó a Superstay Seidig-nek a megújított változata.

A Superstay 24 H Alapozó a Micro-Flex technológiának köszönhetően,  amely kondicionáló anyagok és a glicerin keveréke, a mindig friss és tiszta kinézet biztonságát kínálja.
A rendkívül rugalmas textúra miatt vékony filmrétegként vonja be a bőrt, ellenáll a melegnek, nedvességnek, izzadságnak. SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19 21 NUDE BEIGE

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kinga180

2018. március 14.

A fehér, kicsit pirosas bőrömhöz tökéletesen passzol a 05 Light Beige árnyalat. Könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szépen fed. Kicsit zsíros bőrömön eddig nem okozott csalódást, szépen mattit.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Szamoca11

2018. február 25.

A színe (05 Light Beige) nagyon nagyon rózsaszín. Persze ezt nekem kellett volna észlelnem, de a helyszínen még nem tűnt ennyire rózsaszín alaptónusúnak. A fedése okés, inkább kiegyenlíti a bőrszínt, mintsem eltakarja a hibákat, de nem rossz. Piszkosul tartós, és építhető is. Viszont hajlamos kiemelni a száraz részeket, és időt kell szánni az eldolgozásra. Nem pokoli termék, de nem is újra vevős.

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Gidea

2018. február 16.

Sajnos nem elég tartós, meg eléggé oxidálódik is, szóval nem hiszem, hogy újraveszem. Egynek jó volt, de ő se az igazi. Ja és szerintem abszolút nem praktikus a kiszerelése, mert oké, tök kényelmes a nyomkodás, míg van benne rendesen cucc, de aztán meg egy csomó benne marad, amit nem, vagy csak nagyon körülményesen és koszosan tudsz belőle kimókolni.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kismacska00

2018. január 25.

Az enyém már nem ez a csomagolás, de gondolom ugyanaz az alapozó(?). Rövid ideje tesztelem még csak, nekem egyelőre tetszik, de ki kell tapasztalni. 1., a színét illetően nekem nem volt kérdés, hogy a legvilágosabbat próbálom ki, mivel az azt követő árnyalat nálunk egy sokkal-sokkal sötétebb. Felkenve megijedtem, hogy te jó ég, ez nagyon világos és ráadásul tökrózsaszín, de perceken belül rengeteget oxidálódott, egyrészt sárgássá, másrészt jóval sötétebbé téve a végeredményt, ami nálam jobb szín-összhangot eredményezett, de azért ezt nehéz lett volna kiszámolni, szerencsém volt. Érdemes menni a teszterrel egy kört a drogériában :D
2., talán kicsit kevesebb púdert illene hozzá használni, mert már önmagában kicsit szárazabb-púderesebbre szárad, aláhidratálással együtt – szóval azért ez elég mattra száradós típus: nem krémes, hanem valahogy nagyon hamar megszárad és nagyon mattra. Viszont mindemellett képes mégis csúszkálni, elmozdulni. Mindent összevetve viszont szerintem jól fed, rétegezhető is és tartós és nem maszkos. Picit beleül a nevetőráncokba, de nem vészes, könnyen korrigálható. Egyelőre sem nem különösen jó, sem különösen rossz, olyan 3-4 csillag, de inkább 4.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

sancs

2018. január 12.

Többször újra vettem, csak hát nem tudom, hogy miért? Jó alapozónak mondható. Közepes fedès, termèszetes hatás, de én úgy érzem, ez nekem kevés. De ha nem várok el tőle sokat hétköznapra megteszi.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Vajdus23

2018. január 9.

Szeretem ezt az alapozót, csak sajnos télen a kifehéredett bőrömtől már kicsit eltér a színe (020 Cameo). Hajlamos beleülni a ráncokba, de alaposan eldolgozva szép végeredményt kapunk. Nem okoz pattanásokat, mint a Fit me! és jó a fedése. Egyedüli negatívum, ami zavar is, hogy nap végére oxidálódik, így még inkább elüt a bőröm színétől.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

kovacs12zita

2018. január 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval. Már második üvegcsével vettem ezt az alapozót annak ellenére, hogy nem a kedvencem. Fedése gyengén közepes,de építhető, viszont egy hosszabb nap után nekem lekopik az arcomról, hiába használok primert és fixálom megfelelően. Ami tetszik, hogy egész jó színekben árulják, nagyjából a saját színemet is sikerült eltalálnom. Bár hozzá kell tennem, hogy kicsit sötétebbre, valamennyire narancsos árnyalatra oxidálódik, amit nem kedvelek benne. Mindezen kívül könnyű viselet az arcon, könnyű eloszlatni és dolgozni vele, egy hétköznapi gyors alap sminkeléshez szoktam ezt használni.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

BriBerecz

2018. január 5.

Ezt használtam évekig, ugyanaz a szín , ugyanaz a márka, de a 3. üvegnél vagy az arcom vagy az alapozó receptúrája változott meg, de egyáltalán nem tudom eloszlatni szépen, kiül az arcomra foltokban, hiába teszek alá, akár arckrémet is. Sajnálom nagyon, mert árérték arányban nagyon jó volt.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Elfie98

2017. november 12.

Nagyon szeretem,eddigi kedvenc alapozòm.A legvilàgosabb àrnyalat vègre passzol a vilàgos bőrömhöz. Szuper a fedèse ès a finishe is.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

moni92

2017. november 1.

Jó a fedése, nincs maszk hatása, tartós, nálam tökéletesen bevált. Sokféle alapozót kipróbáltam már, de eddig ez a favorit:)

moni92

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.