KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   $10   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angie91, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   $10
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Maybelline első professzionális fedőlakkja a 10 napos tartásért, 3D gél hatással.

sarria

2018. május 23.

Nagyon szeretem ezt a fedőlakkot, remekül teszi azt amit ígér. Akár egy egész hetet, sőt talán többet is kibírna a Maybelline Superstay-es körömlakkjával kombinálva! Az első 4-5 napban megmarad a szép gel finish-ű csillogása, utána már azért múlik a fény, de nem pattog le. Szóval egy az egyben megéri az árát.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

dynah13

2018. május 21.

Nagyon szeretem ezt a fedolakkot, hamar szarad es tartos, nem pattog le.
Itthon nem nagyon lattam drogeriakban, nekem tesom szokta hozni / kuldeni UK-bol, de sajnos eleg borsos ara van, ezert nem mindig ezt hasznalom, csak ha tenyleg tartos lakkra van szuksegem :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nagyon szeretem ezt a fedolakkot, hamar szarad es tartos, nem pattog le.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, Violet 2

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)