Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick 15 Lover
Ár: 1900Ft , Eladó: Montelino
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Ár: 1400Ft , Eladó: sassygirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, postázás/foxpost előre utalással, stb.

2019. február 14.

Melléfogtam vele. A színe jó,a tartóssága is viszont nagyon szárít és már 10 perc után csúnyán látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Briginam

2019. február 14.

Meg a konnygazt is tulelte!
Lerobbanthatatlan!
Uzletben szoktam swatcholni es (furdes kezmosas mellet) masnap is latni lehet, ha nem szedem le olajos lemosoval.
Egy reteg boven eleg, kibirja egesz nap.
Ket retegben mar nem szep, nem jo erzes viselni sem.
Eddig ez a legjobb folyekony ruzsom a lovelys mellett, igaz az csak 1500 ft korul van.

Briginam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Meg a konnygazt is tulelte!
Lerobbanthatatlan!
Egy reteg boven eleg, kibirja egesz nap.
Ket retegben mar nem szep, nem jo erzes viselni sem.

zita.czinege

2019. február 12.

Nagyon szárít, igen zavaró és kellemetlen érzés viselni. Sajnos drogériás viszonylatban egyszerűen nem lehet jó minőségű folyékony rúzst kapni. Valóban lerobbanthatatlan, de csúnyán kopik, egy óra múlva foltos lesz. Korrigálni nem lehet, csak újabb rétegekkel, ami visszataszító eredményhez vezet. Ledörzsölni a maradványokat alig lehet, még sminklemosóval sem. Az árnyalatai sem tetszenek, az egész palettán nincs egy szín sem, ami jól állna. Vagy sápasztóan halovány vagy túl rikító.

zita.czinege
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

nemethanna196

2019. február 10.

A Lover árnyalat van meg, ami a képen pinkes, a valóságban a tapasztalataim szerint pedig egy csodaszép mályvás szín. Alapvetően ősszel és télen szinte csak és kizárólag sötét, bordós és lilás árnyalatokat használtam eddig, viszont ez annyira megtetszik, hogy szinte mindennap érte nyúlok, ami nálam ritkaság, mivel rúzs mániásként rengeteg termékem van itthon, melyek többségét nem használom rendszeresen. A festék finise matt, hamar mattra szárad és úgy is marad. Nem csak a színe, hanem a minősége is egyedülalló. Számos tartósnak titulált rúzs kipróbáltam, de ez valóban bomba biztos. Tényleg mindent kibír, ihatok, ehetek, bármit is csinálok, tökéletes a helyén marad, reggeltől estig bírja, csak minimálisan kopik. Ezt bizonyítja az is, hogy esténként kicsit küzdelmes az eltávolítása, nem győzi le a micellás víz. Ennek ellenére nem vettem észre, hogy kiszárítaná at ajkaimat. Ami nekem kicsit kevésbé tetszik, az az applikátor. Lehet bennem van a hiba, de nekem nem praktikus, nem esik kézre, így kicsit macerás dolgozni vele. Valahogy túl sok festéket vesz fel, amit aztán nem tud egyszerűen és egyenletesen eloszlatni. De ennyi kellemetlenséget simán elviselek, mert tényleg imádom ezt a rúzst, az egyik legjobb termék, amit valaha használtam. Biztosan más árnyalatokat is be fogok szerezni.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

juhaszdori

2019. február 10.

Már pár hete már szemeztem vele mielőtt rászántam magam a vásárlására. A 118 - Dancer árnyalatot vettem meg és mit mondjak... A RÚZS számomra. Vettem mellé kontúr ceruzát és ecsetet is. Eleinte nehezebb volt felvinni, viszont az ecsettel nagyon szépen el lehet dolgozni. Viszonylag hamar leszárad, és csodás matt színe van. Egy egész éjszakát, majd egy egész napot volt rajtam.. ettem, ittam és egy cseppet sem kopott, nem csúszkált. Leszedni valóban kicsit komplikáltabb.. vízzel esélytelen. Nekem a Garnier Botanical rózsás sminklemosója van, és hibátlanul leszedi.
Már tervezem a következő színt is beújítani.. remélem nem fogok csalódni benne.
5 csillag!

juhaszdori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Már tervezem a következő színt is beújítani.. remélem nem fogok csalódni benne.
5 csillag!

Dia9609

2019. február 8.

Borzasztó. Szárít, rettentő csúnyán kopik. A kopást korrigálni nem lehet, ugyanis teljesen összecsomósodik a már fentlévő réteggel. Ennél borzalmasabb matt rúzst még nem próbáltam (hozzáteszem a drogériás viszonylatban eggyel sem vagyok megelégedve de ez más kérdés) A szaga és az állaga is valami szörnyű mintha ragasztót kenegetnék a számon. Tény hogy nap végén ami megmaradt az ajkakon azt alig lehet levakarni, de nagyjából felvitelt követő 2 óra elteltével már nem mutat szépen, ha pedig még enni is merészel az ember akkor lesz aztán igazán borzasztó végeredmény. Nagyon bíztam benne hogy jó termék a sok pozitív visszajelzés miatt de nekem nagy csalódás volt.

Dia9609
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

stripedpanda

2019. február 8.

60 Poet: Na végre találtam egy nude színt, ami nem sápaszt és nem is túl sötét, vagy a kelleténél erősebb színű rajtam (világosszőke hajam és elég fehér bőröm van, így nehezebb feladat volt ez, mint gondoltam), ez egy szép, világos-barackos árnyalat. Nekem bevált, bár elég vegyes véleményeket olvastam róla, így kicsit féltem kipróbálni. Szerintem az a lényege, hogy vékonyan kell felvinni, nagyon pigmentált, úgyhogy így is jól fed, az applikátorral is precízen lehet dolgozni, csak le kell róla húzni a felesleget. Én előtte szájceruzát használok, azzal egyszerűbb megcsinálnom a körvonalat, majd jöhet rá ez a rúzs, ahogy már írtam, egyetlen vékony rétegben. Így szép egyenletes lesz, megszárad, nem is ragad és sok matt rúzzsal ellentétben nagyon kényelmes, nem kezdi idővel húzni a szám napközben vagy evéskor/iváskor. Kibír mindent, esetleg legbelül kopik meg egy kicsit, de akkor sem túl észrevehetően, viszont szintén vékony rétegben kenve azt a részt, ki lehet javítani, nem fog meglátszani az igazítás, rajtam 10+órát simán kibírt és még a nap végén sem volt kényelmetlen, nem is szárította szét a számat. Szóval én teljesen elégedett vagyok vele és világosabb bőrű lányoknak ajánlom ezt a színt :)

Update: Azóta enyém lett a 10 Dreamer és a 05 Loyalist is :) A Dreamer egyáltalán nem egy világos-nudeos rózsaszín, mint ahogy azt a csomagolása alapján gondolnánk, hanem eléggé Barbie babás rózsaszín (legalábbis rajtam), de nagyon szép. A Loyalist pedig egy világos barnásabb nude, amiről először azt hittem szörnyű lesz, de felkenve pont tökéletes, akár nomakeup makeuphoz is. A minőségükkel pont ugyanannyira elégedett vagyok, mint a Poetnél :) Lemosásra pedig én is az itt már sokszor említett módszert kezdtem használni, hogy először ajakolajat kenek rá és utána szedem le micellás vízzel, az megkönnyíti a dolgot. Valamiért ezek talán könnyebben kopnak egyébként, de ugyanolyan szépen ki lehet őket javítani, szóval ez sem okoz különösebb problémát.

Update2:
125 Inspirer: Ezzel is nagyon elégedett vagyok. Rajtam egy erősebb ciklámen szín, ami hétköznapokra sem túl sok. Ugyanúgy nagyon tartós, de szükség esetén korrigálható, mint a többiek.
Az elmúlt pár hónapban kb csak ezeket viseltem, nagyon kényelmesek, nem szárítanak jobban, mint bármelyik másik folyékony rúzs, az eltávolításuk olajos sminklemosóval nagyon könnyű.
Úgy vettem észre, hogy a meglévők közül a Loyalist árnyalat az, amelyikre jobban oda kell figyelni, mert hajlamosabb könnyebben kopni a többieknél és ezt nem is teszi valami szépen. Ennek ellenére még mindig 5*ra értékelem őket (és bár egyáltalán nem kellene ennyi rúzst vennem, de :D) tervezek még belőlük beszerezni is, hiszen ennyi pénzért (pláne akciósan vagy kuponnapokon) eszméletlen jó minőségűek, ár/érték arányban magasan a legjobbak.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Update2:

CRD

2019. február 7.

A nővérem kislánya rendelt egyet magának,még karácsony előtt, 65s árnyalatban, majd amikor megkapta, már nem tetszett neki, így nekem adományozta. Gondoltam utazáshoz jó lesz-nem lett... Tartósnak nagyon tartós, a Kylie, ABH rúzsaimmal simán állja a versenyt tartósság terén-mondjuk ez egy nude árnyalat, fogalmam sincs, hogy a (jóval kényesebb) sötétebb, élénkebb árnyalatok hogy tartanak. Nagyon szárít, ez már első viselésnél feltűnt. Az applikátor könnyen használható, nem kel túl sok réteget felvinni, jól pigmentált-azonban nem túl kellemes viselet, nagyon nehéz az ajkaimon. Az ünnepek alatt viseltem amikor külföldön voltunk, és amikor most visszanéztem a fotókat, azonnal feltűnt, hogy ez milyen RONDA-sajnos nincs rá szebb/jobb szó-a képeken! Olyan csúfosan mutat fotókon hogy hihetetlen, a legabróbb barázdákba is beleragad. Soha nem volt még rúzs, ami ilyen borzalmasan mutatott képeken. Ki is dobtam rögtön! Egyszerűen beleragad, beleszárad az ajkakba. A Huda folyékony rúzsok is nehezek, ragacsosak, de fotókon gyönyörűen, észrevétlenül és főleg! természetesen mutatnak. Tudom hogy nem fair a Hudához hasonlítani, hiszen töredékébe kerül. Ami pozitívum, hogy gyorsan szárad és tartós, de én többet ilyet nem használok az biztos.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Lencseee

2019. február 5.

Nem tetszik a formulaja, borzasztoan tartos es borzasztoan matt...ha szajfenyt, ajakapolot kenek fele nem mukodik egyutt vele...nekem nem szokott a fogam is ruzsos lenni, de ennel sikerult. Kozepes a tartossaga miatt. Aki a matt es mely szineket szereti, annak.ez Isten adomanya, nekem nem. Nem eroltetem tovabb, ez is megy az adomanydobozba...sajnos...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Lina14

2019. február 2.

3 színt szereztem be, ezek:
10 dreamer: egy hidegtónúsú babapink
20 pioneer: kék alapú sötétvörös
30 romatic: merész viola pink
mindegyikre igaz, hogy lassan száradnak le, ezért ha valaki idő előtt osszenyomja az ajkait, radag
de mivel lassabban szárad le, ezért van idő vele játszani, eligazgatni, helyre rakni, tökéletesítgeni
kicsit gumis is lesz ettől az állaga, amíg nem szárad le teljesen (20-30 perc) leszedni nem is igazán lehet, csak ha nagyon alaposan aláhidratál valaki
elég kényelmes matt, nem töredezik le, nem darabosodik, és nagyon matt
vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, a színek nagyon szépek, de a formula nem a kedvencem
megvettem még a:
60 poet: barackos-barnás nude
80 ruler: lilás sötétmályva árnyalatokat is. az álláspontom változatlan, csak megtetszettek ezek az árnyalatok is
05 loyalist : világos nude
15:lover: mályvás pink
130:self-starter: a doboza egy pirosas barna, de felkenve égetett narancs színe van
állápont ugyanaz, nagyon konzisztens formula az összes színnél

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

3 színt szereztem be, ezek:
05 loyalist : világos nude
15:lover: mályvás pink
állápont ugyanaz, nagyon konzisztens formula az összes színnél

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.