KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 1800 Ft , Eladó: eszterlancfu
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Pécs/Veszprém, fizetés: postazom is,ha kell:)

dorottya96

2017. november 23.

1 hónapja használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Sokat vaciláltam a két itthon kapható szín között, de végül a sötétebbik jött velem. A hajam eredetileg sötétszőke amit éppen próbálok elővarázsolni a festett barnából. Semmi vöröses beütés, semmi mű hatás. Végre igazán szépen tudom úgy formázni a szemöldököm, hogy az természetesnek hasson. Fél órát szoktam rajtahagyni, 3-4 napot lazán kibír. Ami negatívuma az az ára ezért a kis mennyiségért.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

anami91

2017. november 22.

Szerintem szuper termék! Nagyon egyszerű felvinni! Minden reggel küszködtem a szemöldök porokkal, és neha ha nem sikerült le kellett mosnom. Nem tudom másnak, hogy lesz belőle zöld árnyalat... :O !? Nekem szép sötébarna. Rengeteg tutorial video fent van youtube-on, én is onnan lestem el egy-két trükköt! :) újravevős

anami91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Fuller

2017. november 20.

Nekem nagyon bejött, csak sajnos a barna árnyalat a hajamhoz világos (csak ilyet találtam). Pont addig tart, amíg következőleg hajat nem mosok (három naponta). Így összekötöttem a kettőt. :) Én könnyen kitudtam festeni a hozzá adott ecsettel. Viszont nem tudtam lehúzni, hanem lemosom. A ritka szemöldököm tökéletes lesz vele, be kell szereznem egy sötétebb árnyalatot!
OFF: kaptam értesítést erre a véleményre reagáltak, de nem tudok válaszolni, valaki leírná hogyan kell? :) köszönöm

Fuller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Reva03HU

2017. november 18.

Én meg vagyok elégedve vele. Először a Dark Brown árnyalatot próbáltam, kicsit sötétnek találtam,de majdnem elhasználtam már az egészet, az eleve barna és túlszedett szemöldökömre, ìgy szerencsére nem volt túl szembeötlő :) Joy napokon vettem meg a médium árnyalatot, kíváncsi leszek, hogy ez lesz-e az a szìn, ami passzolni fog. Ezzel a termékkel áthidalható az az állapot, amíg az ember szeretné sűríteni a szemöldökét, de mégse tűnik ápolatlannak a kezdeti dzsungel fázis, hiszen ezzel fel lehet tölteni a még hiányzó részeket. Plusz reggelente időt spórolok. Szeretem :)

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

cznoncsi

2017. november 18.

Dark brown árnyalatot vettem és csalódás volt. Este felkentem, 2 óra múlva eltávolítottam, ami könnyedén sikerült, de nekem is zöldes árnyalata lett. Ráadásul a reggeli arcmosásnál egyből le is jött a fele. Tartósnak egyáltalán nem mondanám, mondjuk ezzel a színnel inkább ne is legyen az... Még egy észrevétel; mivel kicsit vastagabban kell felkenni, nem hiszem, hogy sokáig kitart, mert nincs benne túl sok.

cznoncsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

nyauka

2017. november 18.

Tegnap sikerült beszereznem a medium brown színt, amit már 2hete kajtattam, mert mindenhol csak a sötét verzió volt, ami meg világos színeim miatt felejtős volt eleve. Azonnal ki is próbáltam, nem éreztem nehéznek a felkenést, jól kezelhető az ecset szerintem. Én még nem mertem 2órát várni, habár írták, hogy ettől a szín nem lesz erősebb. Olyan 1órát volt fent, majd lekapargattam, mert egybe végig nem jött le (lehet vastagabban kenem a késöbbiekben, és akkor jó lesz). De a szín hibátlan, mintha most jöttem volna a kozmezikustól. Egyenlőre imádom! A tartósságát még mem tudom, de ha egy reggel már szemöldökkel kelek, és a strandon nem úszik le a fejemről,már nekem megérte. Egy fél pont levonás (ha lenne fél csillag) mert a dobozán nincs rendesen feltüntetve milyen szín van benne, és ezt is a dark brown között találtam meg, mivel a dobozt kibontottam, és a festék alján megnéztem. De még a Dmes csaj se tudta mi alapján beazonosítani igazából.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

rebekahorvathh

2017. november 15.

Medium Brown árnyalatában szereztem be a felül sötét, alul eléggé világos, szőke hajam hoz (ombre). Sajnos tul sötét lett meg ez is. :( Viszont nem panaszkodom, a termek ezen kívül tökéletes, harom napig nagyon jol fent maradt, meg a negyedik-ötödik napon is latszodott! (Bár nyilván halvanyabban, es egy kicsit javítani kellett bele mert nem mindenhol maradt meg). Az ara elég drága, de féláron abszolút megeri!
Viszont egy pontot levonok, mert sajnos tul sötét nekem, de ajanlom mindenkinek, kipróbálás es egy kis tesztelgetesre mindenképp! :)

rebekahorvathh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Elfie98

2017. november 15.

Joy napokon szereztem be a Medium Brown árnyalatát hiszen csak ez volt elérhető. Sejtettem,hogy a sötétbarna hajamhoz kicsit meleg árnyalatú lesz de összességében nagyon hasznos kis termék. Nehéz dolgozni az ecsetével,de a végeredményt megéri a "szenvedést". Bár lehúzni nem lehet egyben mint ahogy azt ígéri(vagy lehet csak én vagyok szerencsétlen hozzá :D ). Az ára miatt kap 4 csillagot.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

anevemhelye

2017. november 13.

*UPDATE:
ferde ecsettel sem volt könnyebb felvinni, sőt. viszont pár alkalom után kitapasztalható a "helyes" használat az eredeti applikátorral is. A tartóssága sajnos nem érte el az ígért 3 napot, bármennyire is vigyáztam rá, de ez legyen a legnagyobb baj vele. több használat után viszont elkezdett csomósodni a festék a tégelyben, valszeg túl sokáig volt nyitva a használatok alkalmával.

nem vagyok elragadtatva a maybelline cuccoktól, de erre nagyon kíváncsi voltam. sok macera van a szemöldökömmel, mert nem elég sötét, ritkás, + a bőröm is hajlamos kiszáradni alatta, amit csak a rendszeres radírozással lehet kordában tartani. így a szemöldökformázás nem egy 5perces rutin, legalább 20-30 perc, amíg elfogadható állapotba tudom hozni.

a kommentek és tesztek nagyon ígéretesnek tűntek, úgyhogy gyorsan beszereztem és még aznap ki is próbáltam. az első benyomás: nem a legkönnyebb dolgozni az applikátorral, pláne úgy, hogy a gél nagyon hamar el kezd szilárdulni. láttam, h sokan ferdevégű ecsettel használták, legközelebb én is így fogok tenni. mivel tényleg elég gyorsan elkezd "megkötni" az anyag, a legjobb, ha teljes kitöltéssel viszem fel a szemöldökre, nem spórolva a géllel. Ha valahol kicsit vékonyabb lett a réteg, és 1-2 perccel később szeretnék még ráfesteni, könnyen elkezdi "felszedni" az előzőt. ez abszolút nem a termék hiányossága, egyszerűen csak ki kellett tapasztalnom (vagy jobban utánanézni) a használatának. mivel első alkalommal sok ilyen "bakit" vétettem, az eredmény sem lett annyira tökéletes, mint amilyen lehetett volna. de még így is leesett az állam, amikor 25 perc után lehúztam a megszáradt gélt. elképesztően egységes (már ahol helyesen, megfelelő vastagságban vittem fel) szín, ami tökéletesen illeszkedik a hajamhoz és a bőrömhöz. sokaknak túl sötét volt a medium brown árnyalat, én is sötétre számítottam, de pozitív volt a meglepetés. meleg, középbarna tónus, amiben van egy pici gesztenyés vörösség is (legalábbis rajtam), de ez egyáltalán nem zavaró, inkább természetes hatású. ahol "lyukas" volt a szemöldököm, ott is szuperül működött, tökéletesen kitöltötte ezeket a részeket.

a tartósság: mivel a 25 perces használatot próbáltam, nem vártam sokat. ehhez képest egy teljes napig bírta. dörzsöléssel persze el kezd kopni, de nem is számítottam másra. most próbálom másodszorra, okulva az első hibákból, ezúttal 2-3 óráig is rajta hagyom. ha azt a hatást, amit a rövid hatóidőnél hozott, 2 napig hozni fogja, elégedett leszek.

összefoglalva: must have cucc azoknak, akik sokat bíbelődnek a szemöldökükkel, nehezen találnak olyan formázót, amivel természetes eredményt lehet elérni. ritkás, lyukacsos szemöldökre is bátran ajánlom, mert elképesztően szépen és egységesen tölti ki. ha ceruzával, porral próbálkozom, akkor ezt elérni nagyon körülményes. nem lehetetlen, de rengeteg meló, és nem is sikerül mindig egyformán jól. ez a kis kence megoldja a dolgot, az eredmény tényleg lenyűgöző.

ha a tartóssága nem is fogja hozni az ígért 3 napot, az nem biztos, h a termék hibája lesz, én akkor is maximálisan elégedett leszek a hatással. minden petákot megért, csak ajánlani tudom.

anevemhelye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

*UPDATE:

BDominika25

2017. november 12.

Ma vettem meg, alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáljam.
Megtisztítottam az arcomat és felkentem vártam 20 percet és lehúztam...zöld lett...alig hittem hogy lemossam de azért nemrég újra nekifutottam arctisztítás, felkenés most vártam egy órát és ugyanúgy zöld..
Ha valakinek van tippje mit rontok el kérlek írjátok meg, elolvastam a használati utasítást és aszerint csináltam mindent, nem tudom mi lehet a baj, segítsetek kérlek. :(

BDominika25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Ma vettem meg, alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáljam.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen