KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító szempillaspirál kollagénnel gazdagított formulával, mely már egy rétegben is drámai volument ad a pilláknak, tövektől a végekig.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettu

2017. szeptember 13.

Meglepődtem, hogy még első használatkor sem kenődött. Az egész napot jól bírja, kicsit ugyan nehéz lemosni, de nem hiába vízálló.
Dúsítást nem vettem észre, inkább csak színez, de azt szépfekete színnel, illetve egy kicsit hosszabbít.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.