KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító szempillaspirál kollagénnel gazdagított formulával, mely már egy rétegben is drámai volument ad a pilláknak, tövektől a végekig.

Bettu

2018. január 8.

Meglepődtem, hogy még első használatkor sem kenődött. Az egész napot jól bírja, kicsit ugyan nehéz lemosni, de nem hiába vízálló.
Dúsítást nem vettem észre, inkább csak színez, de azt szépfekete színnel, illetve egy kicsit hosszabbít.

update: Nem véletlenül mondják, hogy ha tehetjük vízálló spirált csak egy-egy fontosabb alkalommal használjunk. Kicsit megritkította a pilláim, de erről én tehetek, sajnos nekem a sima spirálok mind lefolynak.:S

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.