Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

Az exkluzív push-up kefe egészen a szempilla tövektől megemeli a pillákat és ragyogó tekintetet biztosít.

Ár: 1790 , Eladó: Mufurcka
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Dia9609

2019. február 15.

Sajnos nem tudok jót mondani. Én nem tudom hogy, hogyan de ha felvittem egy rétegben nem látszott semmi, ha két rétegben vittem fel pedig teljesen összecsomósodott. Nagyon sokat próbálkoztam vele, de sosem sikerült szépre a végeredmény. Bár az itteni vélemények alapján erős a gyanúm hogy hibás terméket fogtam ki. De sajnos muszáj leértékeljem az egyéni tapasztalatom alapján.

Dia9609
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

polynaranna

2019. január 25.

Update: Ha nem sietek a sminkkel, akkor ehhez a spirálhoz nyúlók. Igazából nagyon szépen lehet építeni, úgyhogy nem fogom ezért lepontozni. :) . Az alsó pillákra meg kifejezetten imádom. Ezzel a legkönnyebb oda férni, úgy hogy nem kenem össze magam :'D NEm potyog le, tartós, viszont nem kell pirosra dörzsöljem a szemem, micellás vízzel szépen le tudom mosni.

Itteni velemenyek alapjan vettem meg. Nem csalodtam, szepen ivelt pillakat eredmenyez, de nem olyan egyszeru a hasznalata. Tobbszor att kell rajta menjek, alig vesz fel festéket, mig mas spirallal sokkal hamarabb eltudom érni a kivant hatast. Nem győzött meg sajnos. :/ 4 csillag

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Livi87

2019. január 19.

Nekem ennek a spirálnak a keféje egyáltalán nem vált be,elsőre olyan mintha fel sem vittem volna semmit.Más szempillaspirál keféjét martom bele,így tudom csak elhasználni.Tartósnak tartós,és nem is pereg le,de a keféje miatt nem veszem újra.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

amazing

2019. január 13.

Nagyon szuper ez a spirál! Fekete, precíz, könnyen használható a keféje, és ami a legfontosabb: nagyon tartós és nem pereg.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

oszibarack

2019. január 10.

Első használatra szerelem volt. Tényleg olyan hatást lehet elérni, mintha műszempilláim lennének, és a kis kefével könnyen elérem a pici szempillácskákat is a szélen! Alsó pillákra nekem nem működik, de így is abszolút megérte az árát. Anyukám megkérdezte, hogy csináltattam-e 3D műszempillát, mikor először látta az eredményt :D

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

dunaimano

2018. december 19.

Update
2018. dec. 19.
Vissza kell térjek lepontozni eggyel ezt a spirált. Alapvetően nagyon szeretem, minden előnyét élvezem, DE sajnos ahhoz képest bonyolult a használata. 2-3 - szor át kell húzzám, hogy igazán szép legyen az eredmény, ugyanezt viszont a kedvenc spiráljaim egyetlen alkalommal elérik. Így nézve a reggeli rutinba ez túl időigényes. Alsó szempillákra viszont még nem találtam jobbat. De ha csak arra használom, nem fogom tudni ezt sem lejárata előtt elhasználni.

2018. dec. 10.
Nagyon szépen göndörítő spirál. Megemeli a pilláimat, és csoda-hosszúvá varázsolja őket (párom konkrétan megijedt elsőre)... Viszont nem nagyon dúsít. Máskor sikerül dúsabb hatást elérni, olyankor meg nem hosszabbít eléggé. A tekintet nyitása az fix, de ezen felül tényleg igaz, hogy hol ilyen, hol olyan eredményt sikerül kihozni vele. Alapvetően én szeretem, elsőre ráállt a kezem a használatára, de azért voltak már szebb pilla-varázslatot előidéző spiráljaim is. Nem ez lesz a kedvencem, de tényleg jól teljesít, mégha a keféje miatt nehéz is először elhinni. A tartóssága szuper, egész napot kibír potyogás nélkül is. Kísérletező típusoknak ajánlom leginkább ;)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Update
2018. dec. 19.

2018. dec. 10.

kleokiki

2018. december 3.

Az alsó szempillákat ezzel tudom csak a legjobban kifesteni. Egy másik szempillaspirállal együtt használom. Ezt kenem fel másodjára. Nagyon szép pillákat kapok így. Nem pereg le könnyen. A keféről tényleg érdemes leszedni a sok felesleget,máskülönben összetapassza a pillákat. Maceránsnak hangzik, de nem az.

kleokiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Pupak

2018. november 26.

Hát én ennek a kefének kb a totál ellentétjeit szeretem :D viszont, egészen bevált! Kicsit nekem össze ragasztja a pillákat (én mindig lehúzom egy zsepin a felesleget, de úgy is ) ezért át szoktam menni rajta egy másik tiszta, sűrűbb kefével. Nekem így tök jó lesz, és végre egy spirál ami nem kenődik fel a homlokomig! :D

Pupak
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

k.boglarka

2018. november 23.

Az ilyen jellegű keféket nem igazán szeretem. Viszont az itteni vélemények meggyőzőek voltak. Nagyon szép göndör pillákat lehet vele készíteni. Tartós, egész nap, nem kopik le.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

BoglarkaB860906

2018. november 14.

Felemás a véleményem, mert nagyon sokáig abszolút ő volt a kedvencem, olyan hatást tudtam vele elérni szinte, mintha műszempillám lenne.
Sajnos az utolsó két spirált ahogy elhasználtam azt vettem észre, hogy egyre kevésbé lesz szép a pillám, néha darabosan kopik le, nem vagyok elégedett :(
tényleg nagy kedvenc volt, de azt hiszem, a tapasztaltak alapján váltanom kell :(

BoglarkaB860906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.