KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

Az exkluzív push-up kefe egészen a szempilla tövektől megemeli a pillákat és ragyogó tekintetet biztosít.

BRebi

2018. október 12.

Eleinte nem vált be, túl sok terméket vett fel, ezért egy ideig nem is használtam. Miután már beszáradt, az egyik kedvenc szempillaspirálommá vált! Szétválasztja a pillákat, dúsít és göndörít.
Olyanoknak tudom ajánlani, akiknek alapból sok szempillája van és akiknek egyenes.

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Zsofii88

2018. október 10.

Tavaszi glamour napok alkalmával vettem,pont most őszre fogyott ki. Érdekes keféje van de egyszerü dolgozni vele,nem kenödik,szép fekete pillákat csinál,a drámai hatás viszont elmaradt,azért ajánlom kiprobálni :)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

galambi

2018. október 6.

Imádom! :)
Ajándékba kaptam. Magamtól nem hiszem, hogy ezt vettem volna le a polcról, mert nem tudtam elképzelni, hogy az ilyen kefe jó lehet. Pedig de!
Hihetetlen szép pillákat csinál, nem csomós és nem szed fel túl sok festéket sem. Szépen lehet vele dolgozni. Nekem kibírja az egész napot, nem kenődik, nem pereg le.

galambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Imádom! :)

Evelyn31

2018. október 3.

Glamour napokon vettem meg féláron.Első alkalommal féltem a kefe használatától,vhogy nem esett kezemre,de már összebarátkoztunk. :) Nagyon szép pillákat csinál,nagyon jó tartós, estére nem pereg le :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Agnessa

2018. szeptember 12.

Sajnos számomra semmi különlegeset nem nyújtott :( Kissé csomósan viszi fel a pillákra a festéket. Plusz pont viszont, hogy nap végére legalább nem csinál mosómaci szemeket! :)

Agnessa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

kistucsok

2018. szeptember 6.

Féltem tőle az applikátor miatt, de a jó vélemények hatására kipróbáltam még a tavaszi glamour napokon ruháztam be rá. Nem is gondoltam volna hogy így megszeretem, de azóta is valahogy ezért nyúlok reggelente. Szuper kis spirál, csak ajánlani tudom. A keféje meg nagyon is praktikus.

kistucsok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Imádom, nagyon tartós, és valami brutál hosszú pillákat lehet csinálni vele. Ez az első ilyen applikátorú spirálom, de tök jól lehet vele dolgozni.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Blackxentric

2018. augusztus 10.

Használom már egy hónapja. A festék szép fekete és nem kenődik vagy potyog le nap közben, tehát tartós. Szépen szétválasztja a pilláim, nem hosszabbít kifejezetten, de szép az eredmény vele. További előnye, hogy nem vesz fel sok festéket és nem kenem össze vele a szemhéjam. Nem lett a kedvencem, de jó spirál, megéri kipróbálni.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kisscsajszika

2018. augusztus 10.

Először nagyon furcsának tartottam a fejét nem is nagyon sikerültek az első próbálkozások. De egy pár alkalom után teljesen ráállt a kezem és azóta fel sem tűnik, hogy mennyire más mint a többi. Csodás pillákat lehet vele készíteni, nagyon tartós sosem potyogott még le.

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Nagyon nagyon szeretem! kicsit féltem tőle mert sokan írták,hogy nem vált be, főleg hogy ilyen fura fésűs, de nekem nagyon bevált. nem szoktam ilyen extrém módon szempillaspirálozni,hogy 2-3 réteget is felviszek, csak 1 réteget szoktam és ez a spirál nagyon szép természetes pillákat varázsol, arról nem is beszélve, hogy az alsó pillákat szuper könnyű ezzel a fésűs véggel kifesteni.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.