KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   €8   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,15 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi22, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   €8
Kiszerelés:   0,15 g

Könnyű használni, természetes szemöldököt eredményez, miközben kitölti a hiányzó részeket és egységes formát varázsol.

szzsofi22

2018. március 11.

Sajnos a rossz színt vettem meg belőle (félrenyúltam...), így a tartósságáról nem tud semmit sem mondani, de az állaga tetszik, illetve a kefe is.

szzsofi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.