KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
Ár: 1000 , Eladó: Anett0721
Állapot: 2-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, személyes átvétel 4., 13., 15. kerületekben (megbeszélés szerint akár más kerületekben is)

Maja92

2018. augusztus 18.

Kellemes az illata és szép a csomagolás. Ennyi pozitívat tudok róla írni. A pillákkal semmit nem csinál csak befesti, könnyen csomós lesz az eredmény és pár óra mulva de talán még hamarabb fel kenődik a szemhéjra. Alsó pillasorra nem mertem próbálni. Ráadásul nem is éppen a legolcsóbb. Szívesen vettem meg, mert szeretem a Maybelline spiráljait, de ez teljes pénzkidobás.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ancsuk

2018. augusztus 17.

Minimum 10 percbe is telik, hogy megszáradjon a festék addig szinte mindenhova kerül belöle.. illata kellemes bár nem értem, hogy már a szempillaspirálokba is minek kerül illatanyag. Túl sok festéket vesz fel pedig meg van már egy ideje. Szép pillánat varázsol csak az a száradási idő ne venne el egy fél életet.. Jó a kialakítása és a keféje de nincs időm folyton arra várni mikor szárad meg úgyhogy sajnos nálam ez 2*

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Whosthatfitgirl

2018. augusztus 13.

A várt hatása nálam is elmaradt, az egy dolog, hogy nem csinál atom hosszú és/vagy fantasztikusan dús pillákat, de az elvárható minimumot se nagyon sikerül teljesítenie. Több előttem szólóhoz csatlakozva megállapítom, hogy rettenetesen lassan szárad, én is a száradási idő alatt simán végigpörgetem az instát....utána meg nyilván a szemem alá kenődött festéket mosogatom, majd fejezhetem be a sminkelét... A keféjén iszonyú mennyiségű festék van, összetapad egy csomó szempilla (szempillacsomó? hahaha...), amit nyilván száradás után lehet úgy-ahogy kifésülni. A tartóssága az ami talán rendben van, de ennyi. Ha nem lennék lusta másik spirált venni, akkor már rég kidobtam volna...

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csuty

2018. augusztus 11.

Szép hosszú dús pillákat csinál nekem, picit nehezen szárad és könnyen tapad, ezenfelül elégedett vagyok vele, lehetséges, hogy később még újraveszem.

csuty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Miután megvásároltam és elolvastam a véleményeket a spirálról eléggé meglepődtem. Szerintem teljesen jó. Használtam már párszor és szuper pillákat varázsol. Szeretem, hogy épp elég festéket visz fel, csak egy rétegben használom. Valóban nem szárad meg valami gyorsan ezért vigyázni kell vele viszont szerintem ez az egyetlen hátránya. Nagyon jó az illata és ami nálam nagyon fontos, hogy nem potyog.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nairam

2018. augusztus 7.

Teljesen véletlen vásároltam, kellett egy szempillaspirál, Loreált néztem de én nem voltam elájulva az Extatic spiráljuktól,azt nem akartam megint megvenni, így erre a spirálra esett a választásom, mert megfogott a keféje. A csomagolása tetszik, letisztult, a keféje szupi, kézreáll!!! Könnyű vele dolgozni,jó a fogása!
Mikor kibontottam itthon, akkor vettem észre, milyen jó illata van! Nagy meglepetés volt így ez a termék!! A pilláimat nem nehezíti el, könnyű lemosni, nekem napközben nem pereg, nem olvad le, pedig most van hőség rendesen! A saját pilláim nem kicsik, így nekem teljesen bevállt! Hozza amit elvárok! Egy darabig biztos ennél a terméknél maradok!

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

KittyLady

2018. augusztus 7.

A pilláimat nem ragasztja össze, kicsit hosszít, az illata jó. Negatívuma hogy nagyon lassan szárad, ezért ha reggel sietek nem ezt használom.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Leander

2018. augusztus 1.

Csodálatos pillákat csinál, természetes, mégis rettentő dús hatású, gyönyörű a végeredmény. Ami miatt mégsem lett nagy kedvenc, az az, hogy sajnos nem valami tartós: potyog, kenődik, különösen a nyári melegben. Kár érte, mert a végeredmény nagyon szép, de sajnos ez nem kárpótol azért, hogy a nap végére pandaszerűvé válik az ember.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Nagy csalódás. Agyon dícsért szempillaspirálhoz képest semmit nem ér. Összeragasztja a pillákat, sokat visz fel, csomós a végeredmény és az aplikátora szörnyű. Pénzkidobás.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

sateenkaarigirl

2018. július 30.

Egy egész napos fesztiválozás után éjjel, amikor tükörbe néztem, pontosan ugyanúgy néztek ki a szempilláim, mint amikor reggel spiráloztam, ráadásul egy pici festékfoltocska sem volt a szemem alatt. Könnyű vele dolgozni, tetszik az illata, és tetszik a végeredmény is, szóval ez tőlem csillagos ötöst kap.

sateenkaarigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.