KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.

Picieri

2018. november 6.

Sajnos nem ájultam el tőle, szerencsére akcióban vettem meg, de nem nyűgözött le. Nagyon hamar becsomósodik így pedig elég drága mulatságnak tartom.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Tavasz tündér

2018. november 4.

Valóban kellemes kókuszos illata van, de ennyi. Sokkal jobb spiráljai vannak a márkának. Ütősebb termékre számítottam. Szeretem a látványos hatást, na ő csak természetes pillákat tud nekem nyújtani, semmi extra. Kicsit lassan szárad.

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

baboca88

2018. október 25.

Totális csalódás. Impulzív vásárlás volt, fogom a fejem, hogy nem olvastam el előtte itt a véleményeket. Maszatol, csomósodik, borzalom. 😢

baboca88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Kingucii

2018. október 24.

Amennyire vágytam erre a spirálra, annyira nem szerettem.
Könnyezett tőle a szemem, alig vártam mindig, hogy lemossam.
Maszatolódott, nem szeparált olyan jól..
Szeretem a Maybelline termékeit, mert használok rendszeresen ettől a márkától alapozót, korrektort, sőt spirált is, de ez nem jó. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Amennyire vágytam erre a spirálra, annyira nem szerettem.
Könnyezett tőle a szemem, alig vártam mindig, hogy lemossam.
Maszatolódott, nem szeparált olyan jól..

Bettii98

2018. október 24.

Lassan szárad. Reggel nincs időm kivárni,ha sietek. Felpislogom és kb.semmit nem ér az egész. Szempillákat csinál,de az sem az a hűha hatás.
UPDATE : Botrány!!! Fáj a szemem ettől a kókusz "illatú" baromságtól. Mindenhova szétkenődik. A szemem alatt olyan, mintha monoklim lenne. Felül is kenődik akkor már kész panda vagyok. Pár használat után félre raktam hátha beszárad addig egy kicsit,mert konkrétan folyik,de tök felesleges volt. Szegény kukát büntetem vele.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

bobekecske

2018. október 22.

Sajnos nekem nem vált be. Nevével, ígéretével szemben nem igazán volt látványos a hatása, inkább természetes. Rajtam eléggé maszatolódott és nem volt túl gyors/egyszerű a felvitele sem. Ami miatt végképp nem szerettem használni, az a gagyi kivitelezés: a tubus nyílásánál a “stopper” folyamatosan kijebb jön, így hondolom nem is szigetel olyan jól a csomagolás. A spirál keféje egy mosókefére emlékeztet, kilátszik a fém illesztés, amihez a kefeszálak illeszkednek, és maguk a szálak is nekem valahogy sprődek, szúrósak.
A csomagolás maga is számomra bumfordi és gagyi, bár ez már személyes preferencia.
Irritálni nem irritált, de nekem sajnos nagyjából ennyi a pozitívuma.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Irritálni nem irritált, de nekem sajnos nagyjából ennyi a pozitívuma.

Risella

2018. október 21.

Sajnos nekem ez nagyon nem lett kedvencem. Nagy melegben vettem, lehet, hogy ez is gond volt, de a kókusz illatán egyáltalán nem tetszett semmi, mert felvitel után kettőt pislogtam és pandamacivá váltam. A kókuszolajtól kezelhetetlenné vált, csúszott és a pilláimon kívül mindenhol volt.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Ri2

2018. október 10.

Eleinte tetszett, de nagyon hamar összecsomósodott és kiszáradt.

Ri2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Eleinte tetszett, de nagyon hamar összecsomósodott és kiszáradt.

kovacsrekaa

2018. október 1.

Nalam sajnos ott bukott el a dolog, hogy illatositva van. Ezt csak utolag itthon eszleltem. Az illatositott termekektol faj a szemem. A hatasa semmi extra, igazabol ugyan azt tudja mint egy par szaz forintos szempillaspiral. A masik nagy negativum hogy allatkiserletes, igy egyertelmu volt szamomra miutan ezt megtudtam, hogy a kukaba vegezze..

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Sok a nagyon negatív értékelés, ez meglep. Szerencsére nagyon hosszú és viszonylag dús pilláim vannak. Számomra az első szempont spirál vásárlásakor az, hogy könnyed textúrájú legyen amit egyszerűen és gyorsan el lehet távolítani és dúsítson. Ezt már kétszer vagy háromszor vettem újra, mert marhára untam a minden második hónapban idegtépő kísérletezést, és rosszul érint ha valamit kukáznom kell, pedig legtöbbször ez volt. A részi szép időkben amiko rmég szántam szempillaspirálra 7-10 ezer forintot, a Lancome-ok szinte kivétel nélkül ájulás közeli állapotba tosztak a tükör előtt, mert nagyon nagyon gyönyörű dolgokat csinálnak a pillákkal. De azoknak a napoknak vége. Úgy hiszem, ez a szempillaspirál mizéria egy örökös téma lesz és soha senki sem fogja megtalálni az ötcsillagos spirált. vagy mégis? Lényeg: szerintem egy egy oké termék, illata könnyed, textúrája könnyed, ára is rendben van, csomagolása cuki, könnyen lemosható, pilláimat ímmel ámmal szétválasztja, nem folyik le (lassan szárad)

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.