Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
biuskam

2019. február 17.

Nagyon szép hosszú pillákat eredményez. Nekem mikor megvettem kicsit csalódás volt, mert annyi terméket vett fel hogy összetapasztotta a pilláimat, de ez hamar megoldódott. Imádom.

biuskam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Dia9609

2019. február 15.

Ár-érték arányban egyáltalán nem rossz. Szép fekete színe van , nem kenődik, nem potyog. Nem a világ legextrább pilláit eredményezi persze, de egy teljesen jó kis spirál a mindennapokra. A keféjével meg kell tanulni bánni, de ezt követően szép visszafogott végeredmény érhető el vele.

Dia9609
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

EnciVarga

2019. február 1.

Eleinte nagyon sok festeket vitt fel, majd szepen fokozatosan epithetove valt. Ket retegben felso pillakon hasznalom, alsora nem szeretem, oda tul soknak erzem.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

beautylover

2019. január 30.

A Maybelline szempillaspiráljai a kedvenceim és szeretem sorra kipróbálni őket, és hát a többihez képet ez nem tetszett nekem. Befesti a szempillákat és ennyi. Nem vettem észre,hogy dúsitotta volna őket vagy hosszabbnak tűntek volna egyáltalán. Nem pereg le a nap végére, nem maszatolódik, nem irritál, de inkább nem veszem újra.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Axelandra

2019. január 30.

Amíg össze nem csomósodott a festék+ a kefe is...addig nagyon szép pillákat csinált :) De hát 2 hetente nem fogom újravenni :D:D

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

cserpesreka

2019. január 29.

Imádom. Építhető, tartós és nagyon jó illata van.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Imádom. Építhető, tartós és nagyon jó illata van.

Arrowette

2019. január 24.

A pilláim össze ragadtak tőle, a keféjét nagyon nem szerettem túl nagy ahhoz hogy szépen fel tud vinni..Nagyon hamar elkezdett beszáradni.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

bogi19

2019. január 24.

Engem az illata kifejezetten zavar, nehezíti a pillaimat és semmi Wow hatást nem érzek. Hétkoznapokra néha elmegy de semmiképp nem venném újra.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

sophiie

2019. január 22.

A nagy hype miatt az egyik glamour- napok alkalmával vettem meg. A keféje hagyományos, nem szilikonos. Nem tudtam vele szépen kifesteni a pilláimat, míg az egyik szép lett, a másik szemem csomós. Nem szerettem, úgy éreztem hamar beszáradt így ki is dobtam.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

Nem vált a kedvencemmé. Jobban örültem, mikor megszabadultam tőle, pedig remek kis terméknek ígérkezett :( Összecsomósította és elnehezítette a szempillámat, ráadásul nagyon károsította is. Ráadásul rettentő hamar beszáradt, így ki kellett dobnom.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.