KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
Ár: 1000 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: Párszor használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, inkább a pesti oldalon

Kittikataa

2018. május 21.

Nekem ez a spirál nem jött be sajnos :( az essence spirálok jobbak ennél. Teljesen hétköznapi pillákat csinál(de azt is 2- 3 rétegben), nehezen szárad és valahogy eltűnik a nap végére...viszont cserébe könnyű leszedni ;) . Elhasználom de nem veszem újra az biztos.

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

ErikaG

2018. május 19.

Hát, a hype körülötte engem beszívott, Glamour Napokon megvettem féláron, még jó, mivel egyáltalán nem jött be. Potyog, elfolyik, abszolút nem tartós, az alsó pillákra pedig borzasztó...Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Az egyetlen pozitívum az illata, ezért jön egy csillag, de nekem nem jött be. Visszatérek a műanyag kefés spirálokhoz azt hiszem.

ErikaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

encsike96

2018. május 18.

Imádom ezt a spirált. A jelentéktelen pilláimből csodaszépeket csinál. Nekem személy szerint dúsít, ível, hosszabbít. Nagyon élénk fekete színe van és könnyű vele dolgozni. Nem ragasztja össze a szálakat. Ár-érték arányban szerintem szuper.

encsike96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

recike0214

2018. május 14.

Nem olyan rossz mint azt sokan írják. Legalábbis nekem működött. Nem mondom hogy a legjobb, de azért el lehet használni. Nagyon tetszik a kiszerelése, az illata sem olyan mint a legtöbb szempillaspirálé. Kicsit merev pillákat csinál, viszont lehet építeni. A Loreal Miss Manga szempillaspirált lekörözi minden tekintetben. De azért újra venni nem fogom.

Update 2018.05.14
Még mindig ezt használom,kellett idő mire megszoktam, és eléggé megszerettem. Rétegezni én két rétegben tudom csak, más spiráloknál többet sikerült. Viszont nagyon tetszik a fekete színe, már nem ragasztja össze a pilláim (megtanultam használni), tetszik a merev keféje, könnyebb vele dolgozni, az illata nagyon nagyon jó. Könnyen lemosható, nem kenődik, nem kopik a nap végén is ugyanúgy áll. Ár-érték arányban elég jó, lehet hogy újra fogom venni. Ja és a csomagolása is nagyon tetszik. :-)

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Update 2018.05.14

hivespanni

2018. május 14.

Maybelline spirálokkal eddig csak jó tapasztalataim vannak. Imádom őket, gyönyörű pillákat varázsolnak. Finom az illata, intenzív fekete színe van, szép pillákat csinál, bár szerencsére hosszú, dús szempilláim vannak, csak szőkék. Viszont ezzel a spirállal akadt gondom..körülbelül 1 hét használata után észrevettem, hogy irritált a szemkörnyékem, könnyezik tőle a szemem. Betudható annak, hogy érzékeny a szemem nagyon. Viszont akinek nincs ilyen gondja, meleg szívvel ajánlom, egy próbát megér. :)

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

mafalda

2018. május 12.

Jó az illata, szép pillákat eredményez, féláron abszolút megérte, teljes áron nem venném meg.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Gyivien96

2018. május 11.

Szép a csomagolás! Párszor használtam de annyira nem voltam tőle elájulva. Próbálgatom még!

Gyivien96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

nkatika

2018. május 11.

Első pillanatban megkapott! A sok szilikon kefe után vágytam erre a sörtésre. Az én pilláim extrém hosszúak, de nem túl sűrűek és főleg világosak. Ezzel a spirállal tökéletesen be tudom fedni őket már elsőre, a sok, de szépen eloszlatható festék optikailag dúsít is. Kicsit nehézkes az alsó sorra applikálni (nem a termék hibájából adódóan - még sosem sikerült úgy, hogy elégedett lehettem volna az eredménnyel).
Illatot - sajnos - egyáltalán nem érzek, nem kéne egy szempillaspirálnak erre funkcionálnia, mondjuk. Sima micis víz is lehozza, túlzott dörzsölés nélkül (felvitt tartalom mennyisége azért beleszól az eltávolítás időtartamába). A száradt festék nap végére sem kimondottan nehezíti el a szálakat, kicsit azért 15-16 óra után potyog (... és ugyan melyik nem?).
Egy réteggel csodás, kettővel pedig káprázatos. Többen kérdezték, mivel csináltam :) Nekem nagyon bejött, remélem, nem fog túl hamar beszáradni és maximálisan kihasználhatom.

Még egy: ki kell emelnem a csomagolását, mert ugyan nagy, de gyönyörű ez a matt pasztell barack - igazán rátapad a tekintet.

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. május 10.

Az illatról annyit hogy kicsit távolabbról szagolva egy kis kókusz illatot érezni de direktbe beleszagolva nem. A pilláim viszonylag hosszúak és íveltek, de ez a spirál szörnyű! Csak egy kis dúsítás kéne pluszba de még annélkül el lennék ha valamit csinálna a pilláimmal nem csak összetapasztaná őket. Sok festéket vesz fel, amivel nem lenne bajom mert szép pilláim szoktak lenni más spiráloktól. Ezt még elhasználom de újra venni biztos nem fogom

szakalyreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 10.

Enc

2018. május 7.

Nekem bejött és bármikor újravenném. Kicsit sok festéket vesz fel a feje és arra figyelni kell, de gyönyörű hosszú és látványos pillákat csinál. Ami sokat számít még nálam, hogy nem potyog, tartós. Kényelmes, könnyű viselet a pillákon.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.