KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1300 , Eladó: gelus
Állapot: 1 x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként, vagy személyes átvétellel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FanniL

2018. február 21.

Összességében pozitív, bár az ígért kókusz illat bizony elmarad. Könnyedén kezelhető, pont olyan a keféja, hogy szeretni lehessen. Nem potyog, nem kenődik.. Bár a kommenteket olvasha lehet, hogy rásegít egy pici száradási idő ráhagyása és a Trend it up smink fixáló spray-e.

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Anett0721

2018. február 20.

Pro:
- pihe-puha pillák
- könnyen tudtam szép pillákat festeni a kefével
- tetszetős a csomagolása
- finom az illata

Kontra:
- kenődik (lassan szárad ugyanis)
- maszatolódik órákkal később is

Jó-jó, guszta kis spirál, de nem taszította le a trónról a Big shot-ot.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Pro:
- pihe-puha pillák
- könnyen tudtam szép pillákat festeni a kefével
- tetszetős a csomagolása
- finom az illata

Kontra:
- kenődik (lassan szárad ugyanis)
- maszatolódik órákkal később is

Jó-jó, guszta kis spirál, de nem taszította le a trónról a Big shot-ot.

Bradshaw

2018. február 20.

Szerencsére akciós volt, így vettem több mint egy hete. (azóta szenvedek vele).Na először is... az ígért kókusz illatot már az üzletben sem éreztem. Sebaj... majd otthon. Hát nem így lett. De azért a kókuszolajat hátha belerakták. Mármint, BIZTOS belerakták, ezért olvad le a pilláimról. Vagy éppen felkenődik. Panda effektus a javából. A keféje egyszerűen annyi anyagot vesz fel, hogy képtelenség szétválasztani a szálakat. Mindennek az ellenkezője igaz, amit erről a termékről leírtak.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Damayanti

2018. február 19.

Jaj. Annyira szeretni akartam. Sajna teljes áron vettem. Nekem az illata tényleg kókuszos, kellemes és szép intenzív fekete a színe. De ennyi a jó oldala. Ellenben 1 rétegben csak maszatol, baromi sok trutyit vesz fel. Tõbb rétegben már dúsít, de baromira kenődik, maszatol, nem ível szépen de össze ragaszt tincsekben meg póklábasít. Hiába korrigálom és várom meg a száradást, kb 10 perc és újra pandásít, fel is kenődik szemöldökig folyton, ennyit életemben nem törölgettem spirált! Nap közben potyog is és ha a szemembe megy csíp szúr fáj. 2 csillag csak az illat meg az intenzív szín miatt max. Legrosszabb márkásabb spirálom eddig legrosszabb ár érték aránnyal. Tóbb olcsó katalógusos spirál sokkal jobb. Legszívesebben eladnám de nincs pofám érte pénzt kérni, el maszatolgatom itthon takarításhoz csak hogy fogyjon ha már teljes áron megvettem :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Andi777

2018. február 17.

Update: aaahj... egy ideje hasznalom mostmar,es neeeem nem nem... Annyira akartam szeretni mert hat kokuszos is(ami amugy nem)meg szep is,😩😩 de potyog es iszonyatosan konnyezik a szemem tole!!!Soha egy spiral nem irritalta meg a szememet... gyonyoru szep intenziv fekete szine van a festeknek,de tapaszt es 5kilo festeket visz fel es megis csomoszor at kell mennem a pillaimon hogy befogja 🤔 alig ivel,igy a pillaim fele akkoranak nez ki mint mas spiralokkal... sajnalom tenyleg,kicsit at kene varialni a dolgot Maybelline! Ja es ha igy tesztek,ne felejtsetek el,hogy ezuttal hasonlitson is a kokuszra az illata! 😁

😔 Csalodott vagyok!
Rettentoen vartam,hogy beszerezhessem ezt a spiralt igy par napja akciosan meg is kaparinthattam,engem megvettek kilora azzal,hogy kokusz illata van.
Megvettem,spiral kibont es bamm ez mi?! 🤭
Okeoke,illata nem tul kokuszos,csomagolasa szep de mar akkor lattam,hogy reengeteg festeket vesz fel!! 😩 alapbol hosszu szempillaim vannak De ezzel 4x kell atmennem rajta mire kinez valahogy de addigra meg osszeall meg minden baja van...ahh szoval csalodtam,egy retegben talan jo a hetkoznapokra illetve aki szeret hetkoznap limitalt sminket hordani amit en a szememen nemigazan.Ja es legalabb nem potyog,szoval ezt igy osztva/szorozva 3csillag nalam.

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

😔 Csalodott vagyok!
Megvettem,spiral kibont es bamm ez mi?! 🤭

Zita0606

2018. február 17.

A tégely külleme számomra valahogy a '60-as éveket idézi design tekintetében, kíváncsi voltam rá, hogy vajon a szempilláimon is visszaköszön-e a korszakra jellemző elképesztő szempilla volumen és hossz. Hát, nem igazán... Szépen hosszít, ha ügyeskedik egy darabig az ember, akkor szét is választja a pillákat és dúsít, ível is, olyan átlagos szinten. A színe nagyon szép erőteljes fekete, ez plusz pont. A felvitele rémes, akárhogy stratégiázok, nem sikerül úgy felvinnem, hogy össze ne kenjem a szemhéjamat, ami a reggeli sietős sminkeléshez nem épp ideális. A spirálkefe használata nem áll épp kézre a design miatt, nem lehet szépen forgatni azt. A kefe sörtéi elég szúrósak, kicsit kellemetlen a szempillák tövénél használni. Az alsó pillasort képtelenség kifesteni vele, annyira maszatol. Nekem egész nap a helyén maradt, kisebb dörzsölést, széltől való könnyezést is simán kibírt. Az illat... én valami igazán nyarat, tengerpartot idéző lágy kókuszosságra számítottam, de cserébe csak annyit kaptam, hogy a festék nem annyira büdös, mint általában. Nuku tengerpart és napfény a reggeleimben... :D Én egy átlagos spirálnak mondanám, átlagos áron. Elhasználom, de újra nem veszem.

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

CeCeDrake

2018. február 16.

Update: élt 19 napot és most dobtam ki a kukába, csak úgy zörgött!
Szenvedés volt vele minden nap. Egyre csomósabb lett. Potyogni kezdett, eleinte picit, aztán 2 óra múlva az egész. Katasztrófa.
Veszek megint lila Maybellinet, az legalább jó.
Nem ajánlom senkinek!

Amikor láttam a reklámot, tudtam, hogy kell! Még ha szar, akkor is!
A krémes-habos kókuszos, nagyon vágytam rá.
2 hét használat után vagyok.
Krémesnek krémes, habosnak nem habos.
A kefe jó.
A festék minősége átlagos.
Az illata nem rossz. Viszont én órák múlva is érzem 😃 Nem irritálja a szemem szerencsére.
Ami nagy baja, hogy a nap végére, hullik, potyog.
Alapból hosszú szempilláim vannak, szóval nagyon nagy elvárásaim nincsenek, csak ne tapadjanak össze és ne potyogjon le. A potyogást már említettem.
Azért sokat kell melózni, hogy normálisan nézzen ki a szempillám. Mivel a festék hajlamos összetapasztani őket.
Nem győzött meg teljesen, még próbálkozom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Update: élt 19 napot és most dobtam ki a kukába, csak úgy zörgött!
Veszek megint lila Maybellinet, az legalább jó.
Nem ajánlom senkinek!

Amikor láttam a reklámot, tudtam, hogy kell! Még ha szar, akkor is!
A krémes-habos kókuszos, nagyon vágytam rá.
2 hét használat után vagyok.
Krémesnek krémes, habosnak nem habos.
A kefe jó.
A festék minősége átlagos.
Ami nagy baja, hogy a nap végére, hullik, potyog.
Nem győzött meg teljesen, még próbálkozom.

nori93

2018. február 16.

Ez a szempillaspirál egy katasztrófa.....Eddig még maybelline spirálban nem csalódtam, gondoltam ez is biztos jó..hát óriásit tévedtem...túl nagy a felhajtás körülötte....Illata semmi kókuszéra nem hasonlít, az állaga borzalom..nem festi be normálisan a pillákat és egyből pattog is le.. Ennél bármelyik drogériás olcsóbb spirál is többet tud.

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szilva86

2018. február 14.

Nagyon szép pillákat varázsolt nekem. A keféje a kedvenceim közé tartozik. Sokat vártam tőle és már majdnem azt mondtam, hogy végre megtaláltam.... de nem. Nap végére az egész szemem alatt egymerő fekete maszat van. Kenődik, potyog. Még elhasználni sem fogom, mert katasztrófálisan festek már a nap közepén.

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

SMH

2018. február 14.

Én abszolút nem vagyok tőle elájulva. Semmi extrát nem tud és eléggé potyog is. Ennél egy 800,- Ft-os Lovely spirál is jobb

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.