KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2012. március 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Csipetke

2017. szeptember 19.

Nekem egy kicsit fura szaga van és eszméletlen ragadós. Lehet nem jót vettem el a polcról és már romlott volt nem tudom. De borzalmas volt. Az applikátora sem egy nagy szám. Nekem nagyon csillogó túl sok kerül rá szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

brenlina

2015. december 21.

Egy halványrózsaszín árnyalatot szereztem be akciósan, gyakorlatilag fél áron. Még így is sokat adtam érte! Az applikátorral vigyázni kell, de lehet - és kell is - takarékosan bánni a szájfénnyel, mivel olyan csillogó, hogy könnyű vele túllőni a célon és komplett csillámpóni-hadat rákenni a szánkra.
Nem tartós, ellenben indokolatlanul tapad. Számomra nem volt kényelmes viselet. :(

brenlina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

sminkescsajszi

2015. július 18.

Volt pár éve egy csillámos rózsaszínűm, a színe szép volt, de ragadt és nem tetszett az illata. Aztán egy leárazáson vettem még kettőt, egy sötétebb rózsaszínt és egy pasztellrózsaszínűt. Mindkettő nagyon, de tényleg nagyon büdös volt. Nem bírtam elviselni a számon, repültek a kukába. Pénzkidobás volt, nem ajánlom senkinek.

sminkescsajszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

bobo14678

2015. július 8.

Nekem a cutie pink árnyalat van meg. Nem ragad, jó érzés viselni.Natúr rózsaszin színe van, apró csillámok vannak benne, szépen mutat az ajkakon. Én nagyon szeretem :)

bobo14678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

asztromélia

2014. augusztus 20.

Strawberry carats: Csodás szín, épphogy kiemeli az ajkak természetes színét, szóval abszolút nem feltűnő (én az ilyet szeretem). Tartósságban volt már rosszabb szájfényem is. Az applikátor egyszerre túl sokat vesz fel szerintem. Kb 400 ft-ért vettem a Rossmannban, annyit megér.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

danikafazik

2014. február 27.

Nekem a baby pink árnyalat van meg, sajnos olyan, mintha átlátszó színt vettem volna, mert egyáltalán nem látszik felkenve. Liptint főlé szoktam használni. Viszont jó selymes az állaga, és olyan illata van, mint a maoam cukorkának.

danikafazik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

orange01234

2013. december 26.

Szeretem ezt a szájfényt, glamour napokon szereztem be féláron. Annyit megért, kellemes az íze, és a fénye is nagyon szép. Nem túl tartós, ezért mínusz egy csillag, ha tartósabb lenne, akkor ő lenne a tökéletes szájfény!

orange01234
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

melindae

2013. október 15.

Volt egy ilyen szájfényem, de még a régebbi csomagolásban. Gyönyörű piros árnyalatban, nagyon szép zselés hatást keltett az ajkakon, tényleg watershine. Ha picit be is sűrűsödött egy idő után, még úgy is lehetett használni, ugyanolyan szépen mutatott. De az összetevők miatt mínusz 2 pont.

melindae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Yubiri

2013. szeptember 27.

Strawberry Carats és Fuchsia Jewel árnyalataim voltak, meg voltam elégedve vele.
Nem tapadt, nem ragadt, kellemes volt viselni, a Strawberry Carat kifejezetten jó szín az én számon, ezért megadom az 5-t.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Lina14

2013. július 30.

szerintem elég jó minőségűek, és szájfényhez képest elég tartósak. nekem a pink ruby árnyalat van meg, ami kicsit pirosas, de elég visszafogott. ez az első maybelline sminkcuccom, és ez is ajándék volt, de azt hiszem, kipróbálok innen mást is :D
Update: mostanság nem használtam de most hirtelen előkerült és fél év állás után nem megromlott hanem besűrűsödött és nagyon krémes az állaga mint egy folyékony rúzs :) csillagos 5

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Algae Extract