KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MediNatural

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legfinomabb arc- és testápoló, ami akár a legérzékenyebb bababőr ápolására is alkalmassá teszi.

Érzékeny és száraz bőr elsőrendű tápláló és védő olaja, amely ideális az irritált és kiszáradt bőr regenerálására. Nyugtató hatása azonnali felüdülést hoz a dehidratált, hámló, viszkető bőrnek - gombás bőrfertőzések esetén is enyhíti a tüneteket, gyorsítja a bőrsejtek gyógyulási folyamatait még az ekcéma esetén is. Puhítja a sarok, talp vagy könyök felületén megkeményedett bőrt

Önmagában vagy illóolajokkal kevervev testápolásra, Az  édesmandulaolaj minden bőrtípus ápolására alkalmas. Kiválóan vegyül az illóolajokkal ezért tökéletes választás hordozóolajként aromaterápiás felhasználásra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Juca84

2017. november 16.

Anyukám hívta fel rá a figyelmemet, úgyhogy meg is vettem azonnal. Szerintem minden túlzás nélkül csodás hatása van. A hajamba masszíroztam hajmosás után és nagyon szép lett tőle. A hajvégeim kicsit odavannak, de puhává tette, így már nem olyan mint a cirokseprű.Este az arcomat, illetve leginkább a szemkörnyéket kentem be vele, ott is látványos a változás, sokkal szebb és puhább a bőröm tőle. Végül a kezemen, illetve a körömágyon is tettem egy próbát és ott is villámgyorsan felpuhította a bőrt. Az ára pedig nevetségesen alacsony ahhoz képest, hogy 3 különböző kozmetikai terméket váltottam ki vele.

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

lovemyplants

2017. november 13.

Már lassan egy hónapja használom..édesanyám kérdezte is, hogy mitől ilyen szép most a bőröm..aztán mikor elmondtam,le is nyúlta :) szerintem nagyon szuper kis arcápoló...csak estére használom,mert lassan szívódik be...a kezemre kiszedett arckrémembe(semmi extra...olcsó drogériás arckrém) cseppentek 3-4 cseppet (szárazságtól függően) és bemasszírozom. Sokszor a körömágyam is száraz...egy éjszaka alatt azokat is helyre hozza. :) könnyen adagolható, olcsó, nem okoz pattikat, sokáig elég. Xd áá

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

ildiko9898

2017. november 9.

Nekem ennek a termékcsaládnak a jojobaolajos terméke jobban tetszik mert az könnyebben felszívódik és pattanásos bőrre jobban ajánlott de ez is nagyon jó és bio ami plusz pont :)

ildiko9898
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

tymes18241

2017. szeptember 24.

Nem olyan hatásos számomra, mint a termékcsalád argánolajos terméke, de a bőrömet ez is szépen hidratálja, és nagyon jó a bőrproblémák kezelésére.

tymes18241
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

saretta

2017. szeptember 5.

Arckrémbe keverve használom, nyáron is jólesett az érzékeny, száraz bőrömnek. Nagyon kellemes, visszafogott, mandulamag illata van. Nem túl zsíros, de kevés is elég belőle, hamar felszívódik, és mintha csökkent volna a kipirosodásra való hajlamom. Nem tudom, hogy a hűvös idő beköszöntével elég lesz a száraz arcomra, meglátjuk.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek