KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MediNatural

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legfinomabb arc- és testápoló, ami akár a legérzékenyebb bababőr ápolására is alkalmassá teszi.

Érzékeny és száraz bőr elsőrendű tápláló és védő olaja, amely ideális az irritált és kiszáradt bőr regenerálására. Nyugtató hatása azonnali felüdülést hoz a dehidratált, hámló, viszkető bőrnek - gombás bőrfertőzések esetén is enyhíti a tüneteket, gyorsítja a bőrsejtek gyógyulási folyamatait még az ekcéma esetén is. Puhítja a sarok, talp vagy könyök felületén megkeményedett bőrt

Önmagában vagy illóolajokkal kevervev testápolásra, Az  édesmandulaolaj minden bőrtípus ápolására alkalmas. Kiválóan vegyül az illóolajokkal ezért tökéletes választás hordozóolajként aromaterápiás felhasználásra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tymes18241

2017. szeptember 24.

Nem olyan hatásos számomra, mint a termékcsalád argánolajos terméke, de a bőrömet ez is szépen hidratálja, és nagyon jó a bőrproblémák kezelésére.

tymes18241
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

saretta

2017. szeptember 5.

Arckrémbe keverve használom, nyáron is jólesett az érzékeny, száraz bőrömnek. Nagyon kellemes, visszafogott, mandulamag illata van. Nem túl zsíros, de kevés is elég belőle, hamar felszívódik, és mintha csökkent volna a kipirosodásra való hajlamom. Nem tudom, hogy a hűvös idő beköszöntével elég lesz a száraz arcomra, meglátjuk.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek