KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MediNatural

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1480 Ft

A teafaolaj szappan ideális kézmosó minden bőrtípusra az egész testfelületre, aknés, pattanásos, mitesszeres problémás arcbőr tisztítására, ápolására.

Hatóanyaga, a teafaolaj egy igazán csodálatos növényi esszencia, jól ismert a bőrregenerációt elősegítő, tisztító hatása. Évszázadok óta alkalmazzák erős gombaölő, fertőzés-gátló és sebgyógyulást elősegítő hatása miatt, ami rendkívül alkalmassá teszi a problémás bőr ápolására.Különleges bőrbarát kókuszolaj kivonat tartalmánál fogva, kíméletesen, lágyan tisztítja, nem szárítja a bőrt. Hatására a bőr selymesen puha lesz. A természetes teafa illóolaj fűszeresen kámforos, friss illatát a narancsolaj édes gyümölcsös illatával lágyítottuk.

Ár: 1480 Ft, Eladó: Okokucko.hu
Krémmánia Kedvencek a -től
Regi

Korcsoport: < 18
2015. július 18.

egész jó kis termék, gyengéden tisztít, nem irritál, azt írja hajra is jó de nálam hajra nem vált be :/

Regi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 18.

baba_girl_16

2014. október 1.

Elhasználtam egy flakonnal, de túl sok változás nem keletkezett az arcomon. Puha lett tőle a bőröm és jól tisztított, de az a "csodahatás", amit ígért a gyártó, nálam elmaradt. Az illata elsőre nekem erős volt, de később hozzászoktam.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Ziz

2014. augusztus 8.

Egyszerűen az eddig használt legjobb folyékony szappan és tusfürdő. Bármit is használtam mindig viszkettem tőle néha egy egy szappan jó volt 1-2 hónapig de aztán mindig jött a viszketés. Ezt a szappant már kb. 2 éve használom és teljesen megszűnt a fürdés utáni viszketegségem. Sok * -os 5-ös

Ziz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol