KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2017. július 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: vizes jegyek, bors, mandarin

Szívjegy: vizililiom, virginiai cédrus

Alapjegy: szantálfa, pacsuli, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

unicornlady

2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!
Egy tini szerelem,(talán inkább futó amour)alkalmával ismertem meg. Azóta sok év eltelt,utoljára már a férjemnek vettem ajándékba. Egyszerűen nem bírtam kimászni a nyakából ha be volt fújva vele.
Fiúk,pasik,férfiak! Vegyétek és locsoljátok ha a hódítás a cél! :D Engem megvett kilóra :$
Tartós illat, a férjem nem az az újrafújós típus,egyszer használja fürdés után,de ez az illat egész nap körüllengi,sőt még a levetett pólói nyakán is ezt szimatoltam ha épp nem volt itthon. Addiktív!
Női párja tesztelése tervben van,csak most sok előtte a kívánságlistás,de majd jön a vélemény arról is :)

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!

radioaktiva

2018. május 6.

Megjelenése első pillanatától tetszik, a női párjával együtt, de valahogy egyik sem került még haza, egészen mostanáig. A fiam most megvette magának én meg boldogan szaglászom :) Tény, hogy valóban nem túl tartós, de azért az árért, amibe kerül nem is várunk többet. Úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Waldez

2018. április 20.

Nem nevezném magam szakértőnek, de mániám a parfümök gyűjtése, és tesztelése, hogy miként reagálnak rájuk az emberek(leginkább a hölgyek :D ) Valahogy, a tartóssága miatt nem tartozik a kedvenc parfümjeim közé, az illatával meg vagyok elégedve, de nálam a "jó de semmi extra" kategória ( talán túlságosan az egyedi parfümök felé hajlok) AZONBAN ez az az illat amit kivétel nélkül dicséretet kap azoktól a hölgyektől akikhez kicsit "közelebb" kerülök.. Igazi beindító kategória, amennyiben tartósabb lenne simán adnék rá 5 csillagot, de elég sokat kell pacsálni magunkra, hogy nonstop érezhető legyen..

Waldez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

bugeyes

2017. december 12.

A férjem egyik kedvenc illata, én is szeretem rajta, kicsit fűszeresnek hat a bőrén. Ő is hétköznapokon viseli leginkább, de mivel annyira nem karakteres, 4*.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

buzavirag

2017. december 3.

Párom szereti nagyon (én is), mindig visszatér hozzá. Ha van valamilyen alkalom, akkor ez egy olyan ajándék amit fix, hogy kap tőlem. Én nem kategorizálnám be ezt az illatot tini-fiú illatnak, szerintem minden korosztályhoz passzol, egy kellemes hétköznap hordható illat.
A tartóssága nem az igazi, nap végére kicsit veszít önmagából, ezért 1* mínusz.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

A tartóssága nem az igazi, nap végére kicsit veszít önmagából, ezért 1* mínusz.

Adam0108

2017. június 19.

18-20éves koromig szerintem vagy 10 30ml üvegcse elfogyott ..:) nagyon szerettem , rajtam nemvolt annyira tartós 2-3ora alatt szétesett az egész ,valószinü ezért is fogytak rendesen nálam :) nemrég megszaglásztam de valahogy unalmas illat jött vissza már nem nekem való . Árba viszont ottvan a szeren ,én hollandiába élek itt 5-10€ ért megy a 30ml kiszerelés :)

Adam0108
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

aaFruska

2017. március 26.

Először olyan illata van mint a büdös bogárnak. De aztán kiadja az igazi kellemes illatát.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Suhancka

2017. február 13.

A páromnak vettem ajándékba és hát rajta még jobban szeretem,mint az üvegcsét szaglászva. Szerintem nagyon megéri, ha reggel fújja magára még este is érzem közel hozzá. :)

Suhancka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

szanika

2016. szeptember 28.

Egyik kedvenc férfi parfümöm.
Életem első nagy szerelme ezt használta és hát mondanom sem kell, hogy előjönnek az emlékek ha megérzem...
Családom férfi tagjai is felfedezték és nem volt kellemetlen éreznem "máson", vagyis rajtuk sem, hozzájuk is passzolt.
Aztán egy véletlen egybeesés által a jelenlegi párom is ezt használja és újból szerelmes lettem.... az illatba is :)))))
Tartósságra nem adnék 5 csillagot, de ezen kívül nincs vele baj. Talán annyi még a negatívuma, h annyira "unisex" h egyre többször jön szembe az utcán.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Egyik kedvenc férfi parfümöm.

Cintia04

2016. szeptember 6.

Ez a legjobb Mexx férfiparfüm amit ismerek. Iszonyat tartós és az illata valami csodás. Mexx szeret kis sportos, szaladgálós illatokat kreálni minden téren de ez szerintem magasan kitűnik az összes többi közül. Anno karácsonyra vettem páromnak nagyon tetszett neki és nagyon finom volt rajta. Kellemes, friss mégis karakteres intenzív illat. Fás, kicsit fanyar, kicsit édes illat. Kettő nap múlva lesz a szülinapja azt hiszem meglesz a szülinapi ajándéka. Mi nagyon szeretjük. 5 csillag.:D

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.