KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2017. július 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: vizes jegyek, bors, mandarin

Szívjegy: vizililiom, virginiai cédrus

Alapjegy: szantálfa, pacsuli, ámbra

Adam0108

2017. június 19.

18-20éves koromig szerintem vagy 10 30ml üvegcse elfogyott ..:) nagyon szerettem , rajtam nemvolt annyira tartós 2-3ora alatt szétesett az egész ,valószinü ezért is fogytak rendesen nálam :) nemrég megszaglásztam de valahogy unalmas illat jött vissza már nem nekem való . Árba viszont ottvan a szeren ,én hollandiába élek itt 5-10€ ért megy a 30ml kiszerelés :)

Adam0108
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

aaFruska

2017. március 26.

Először olyan illata van mint a büdös bogárnak. De aztán kiadja az igazi kellemes illatát.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Suhancka

2017. február 13.

A páromnak vettem ajándékba és hát rajta még jobban szeretem,mint az üvegcsét szaglászva. Szerintem nagyon megéri, ha reggel fújja magára még este is érzem közel hozzá. :)

Suhancka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

szanika

2016. szeptember 28.

Egyik kedvenc férfi parfümöm.
Életem első nagy szerelme ezt használta és hát mondanom sem kell, hogy előjönnek az emlékek ha megérzem...
Családom férfi tagjai is felfedezték és nem volt kellemetlen éreznem "máson", vagyis rajtuk sem, hozzájuk is passzolt.
Aztán egy véletlen egybeesés által a jelenlegi párom is ezt használja és újból szerelmes lettem.... az illatba is :)))))
Tartósságra nem adnék 5 csillagot, de ezen kívül nincs vele baj. Talán annyi még a negatívuma, h annyira "unisex" h egyre többször jön szembe az utcán.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Egyik kedvenc férfi parfümöm.

Cintia04

2016. szeptember 6.

Ez a legjobb Mexx férfiparfüm amit ismerek. Iszonyat tartós és az illata valami csodás. Mexx szeret kis sportos, szaladgálós illatokat kreálni minden téren de ez szerintem magasan kitűnik az összes többi közül. Anno karácsonyra vettem páromnak nagyon tetszett neki és nagyon finom volt rajta. Kellemes, friss mégis karakteres intenzív illat. Fás, kicsit fanyar, kicsit édes illat. Kettő nap múlva lesz a szülinapja azt hiszem meglesz a szülinapi ajándéka. Mi nagyon szeretjük. 5 csillag.:D

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ariel001

2016. augusztus 25.

Párom kapta évekkel ezelőtt, és az egyik legjobb férfiillat amit ismerek! Nagyon szexi, férfias, friss, de mégis karakteres. Nem hittem volna hogy a mexx ilyet is tud! :-)

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

kisizé

2016. augusztus 4.

Ez a kedvenc férfi illatom! "Szegény" barátomnak mindig ilyet kell vennie, évek óta használja és szereti. Mindig le tud venni a lábamról vele :) tényleg nem húz csíkot maga után, de hozzábújva a nap végén is érezni :)
Mi nagyon szeretjük!

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Mi nagyon szeretjük!

yolandi

2016. április 22.

A szerelmem parfümje már évek óta. Szinte egybefonódott a karakterével. Az intelligens, romantikus, kék szemű, kócos - szőkés barna hajú férfi illata, aki nem feltétlenül trendkövető, hanem van benne egy múltszázadi elegancia, keveredve egy szabad életszemlélettel, kerüli a feltűnést.
Többen írtátok hogy nem elég tartós, szerintem tartós, csak pár óra után bőr közeli állapotába szelídül, amit én pont nem írnék a rovására. Nincs is rosszabb annál, ha egy férfi csíkot húz maga után. Sokkal megnyugtatóbb átölelni, és érezni a nyakán a finom illatot. :)

yolandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

kovacsanett43

2015. május 28.

Nekem két kedvenc férfi parfümöm van, az egyik a szürke Hugo Boss, a másik pedig ez. Hihetetlenül imádom a barátomon. Ha reggel fújja be magát, és délután/este találkozunk, még mindig nagyon intenzíven lehet érezni. Nem tolakodó, hanem férfias és elegáns illat, nagyon szexi.

kovacsanett43
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

egyedszilvi

2015. május 9.

Kedvencem a páromon...Fűszeres,szexi,férfias.Jobb illat,mint sok "neves divatház" full drága parfümjei(sokkal jobb!)

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.