KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. május 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: fás-aromás

Fejjegy: rebarbara, kumkvat

Szívjegy: ibolyalevél, koriander, vizes jegyek

Alapjegy: pézsma, szantálfa, pacsuli, kasmírfa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sziadr

2015. november 24.

Páromnak vettem, le volt árazva a dm-ben, kellemes friss illata van, nem mondom hogy még a nap végén is érzem rajta, mégsem egy Boss parfüm :) de szerintem a hétköznapokra teljesen megfelel. Teljes áron lehet nem éri meg megvenni, de akciósan mindenképp. Nálam erős 4-es.

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Páromnak vettem születésnapjára, érdekes és csábító kompozíciónak találtam, tényleg van benne valami vonzó.
Nem hétköznapokra, inkább különleges alkalmakra ajánlom.
Egész napra tartós illat.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nem hétköznapokra, inkább különleges alkalmakra ajánlom.
Egész napra tartós illat.

Laci

2012. május 18.

Ma vettem a Rossmannban egy ilyen mágneses illatot, több mint 50%-al olcsóbban (Mexx és Puma akció van.) Már elsőre megtetszett, van benne valami vonzó. Rajtam egy kicsit szegfűre és liliomra emlékeztető illatú lesz, a fák illatával keveredve abszolút szerethető, nagyon megérte 2500Ft-ért. Olyan frissnek érzem magam tőle. Tartóssága 4-5 óra, teljesen átlagos. Szerintem a Mexx Black után a legjobb férfi illat ettől a gyártótól. 5 csillagot a mesterművekre szoktam adni, ő pedig azért távol áll tőle. :-)

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.