KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mexx

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Rosalie1991, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Stílus: romantikus

tundying

2017. március 22.

Az illat nagyon tetszik, de sajnos az én bőrömön egyáltalán nem érződik . Pedig szeretném, hétköznapra tökéletes lenne. A tartóssága miatt hullanak a csillagok-lefelé:(.

tundying
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

LathatatlanOzike

2016. május 23.

Nem venném újra, már nem tetszik annyira, mint 5 éve.
Pedig mennyire oda és vissza voltam akkor, álomparfümnek tartottam. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Nem venném újra, már nem tetszik annyira, mint 5 éve.
Pedig mennyire oda és vissza voltam akkor, álomparfümnek tartottam. :)

Jucsi10

2016. május 19.

Életem első nagy kedvenc parfümje.
Még 16 éves korom körül próbáltam először, az ára már akkor is elég magas volt.. Első használatkor beleszerettem az illatába.
Sokáig kerestem, míg végül 17. szülinapomra kaptam újra. :D Azóta még nem vettem, mert az árát soknak tartom, ezért -1 csillag.
Egyébként imádom az illatát, ha több lenne benne, biztosan mindig ezt használnám.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Életem első nagy kedvenc parfümje.

Ferita

2014. március 20.

Ritkán van,hogy egy parfümöt nem bírok teljesen elhasználni,de ennél ez történt....Nem rossz,de nem vált kedvencemmé.

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

Gracelle

2012. december 16.

Kb 2 éve a Mexx Blackre áhítoztam, de "rossz" parfümöt vettem meg.:D Eltévesztettem az üveget. Kellett pár nap, mire megbarátkoztunk, de szép fokozatosan megszerettem. Összességében kellemes illat, napi parfümnek nagyon szuper lehet. Nem túl erős, de elég tartós, nagyon gyümölcsös de nem túlságosan édes. Vidámabb nyári napokra, esetleg melegebb őszi vagy tavaszi napokra tökéletes. Ami viszont valóban elviszi a hátán az kétségtelenül az üvege... ilyen illat igazából 10 és 10 és 10 van még, kisebb nagyobb de semmiképp nem számottevő eltérésekkel. Nem valami különleges, éppen ezért tudom csak hétköznapokra elképzelni, de az üveg az valami varázslatos. Karcsú, formás, a mintája elragadó, kristálytiszta, gyönyörű fejecske, egy szőke paróka és olyan lenne, mint barbie... ha férfi lennék, pont ilyen nőcit keresnék magamnak, csak az az egy baj van vele, ami általában az ilyen lányokkal: hogy a külcsíny alatt a belső nem ér valami sokat.

Gracelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

2012. november 9.

nem rossz illat, kicsit hasonlít rá az avon treselle fekete verziója, csak ez tartósabb.pár éve mikor vettem egy ilyent ugy emlékszem nagyon szerettem, de ma már lehet nem az én vilégom.mindenesetre azért 4es!:)

lunaticgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

viky05

2012. szeptember 5.

Szeretem ezt a parfümöt, csak most egy kicsit meguntam.A második üvegcsét használom.Ettől függetlenül tényleg nagyon jó és tartós is.

viky05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

2012. május 22.

nagyon jo illat kicsit talán hasonlít az avon treselle mistiquere de ez gyümölcsösebb, én nagyon szerettem

lunaticgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

bettyke

2011. augusztus 14.

Nekem nagyon tetszett az illata, a tartóssága is kiváló. Keveset kell belőle fújni, mert különben túlzásba esik az ember.

bettyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.