KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Mexx XX Nice ~ 1600Ft
Ár: 1600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Meloca

2017. október 13.

Imádtam! Nagy csalódás, hogy már nem forgalmazzák! :(

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Imádtam! Nagy csalódás, hogy már nem forgalmazzák! :(

kisslauraolga

2015. október 20.

Imádom, talán az egyik legkedvesebb illat számomra, nagyon sok emlékem kötődik hozzá. Kár, hogy már nem kapható.

kisslauraolga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Ella

2015. június 24.

Leárazva vettem a natural spray verziót. Teszter nem volt, de gondoltam, biztos jó, hiszen a Wild, Very Wild és Very Nice is mind számomra tetszetős illatok. Tévedtem. Bazsarózsát, gyöngyvirágot és lime-ot érzek benne, de valahogy nem kellemesen keverednek össze. Olyan takarítószer-szerű az egész vagy nem is tudom. Bár az is lehet, hogy csak a bőrömmel nem kompatibilis (nem volt lehetőségem papírcsíkra fújni, de majd kipróbálom úgy is). Ahhoz képest, hogy nekem natural spray van meg, elég tartós (tartósabb, mint a Mexx Wild edt).

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Reni91

2013. november 16.

Kivételesen ez a parfüm nem tetszett a Mexx-től. Az illata számomra nem volt túlzottan tartós és valahogy a boltban jobban megfogott mint otthon.

Reni91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Zsuzsi216

2013. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, az egyik kedvencem. Rajtam tartós volt az illata, 8 óra elteltével is éreztem magamon.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

zsofi91

2013. április 11.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós. :(

zsofi91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós. :(

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Kellemes, de nem tartós illat.

mogyizsuzsi650304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

Kellemes, de nem tartós illat.

Lotti

2011. szeptember 10.

kellemes az illata, de a bőrön szinte nem is érezhető.

Lotti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

kellemes az illata, de a bőrön szinte nem is érezhető.

Pávácska

2011. augusztus 31.

Finom, kellemes, fiatalos illatú, bár nem túl tartós parfüm.

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Finom, kellemes, fiatalos illatú, bár nem túl tartós parfüm.

Krikri

2011. augusztus 17.

Nagyon szerettem/szeretem ezt az illatot, viszont pár óra múlva már szinte semmit sem lehetett belőle érezni

Krikri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT