KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Milani

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Poppy5, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Kiszerelés:   2,6 g
Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

Vízálló szemöldökfesték, dupla végű ecsettel

5 árnyalatban kapható

Ár: 2790 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Revlon Brow Fantasy szemöldökgél és ceruza (Brunette)
Ár: 1500,- + posta , Eladó: Mandel
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: postázom
500 Ft Milani Stay Put Brow Color Szemöldökfesték
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Egesz jo kis termek. Az ecset tenyleg valami fantasztikus. De maga a gel hanar beszarad sajnos :/ nekem ha kicsit zsirosabb volt a borom akkor mar nem tudtam megcsinalni vele a szemoldokomet (ami nem feltetlen a termek hibaja hanem tenyleg a borom zsirossaga)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nelli00

Korcsoport: < 18
2017. március 8.

A hozzájáró ecsetet imádom, nagyon sűrűn állnak benne a szálak, tömött, így tökéletesen lehet vele dolgozni. (Igaz,az ecset 2 hét után szétesett, de összeragasztottam, és ugyanolyan szuper.)
A pomade is szerelem volt előszőr, azonban, ahogy itt többen is írták, pár hét után beszáradt. Teljesen használható maradt, de kissé morzsolódik, ami igencsak megnehezíti a dolgomat 😃 Egyébként szerintem az enyémnek idővel a színe is megváltozott, eddig erősen sötét barna volt, most viszont már-már szürke árnyalatú.
Nem rossz termék, de az idő tényleg megviseli, legközelebb a Pupa pomadeját szeretném kipróbálni, arról csak jót olvastam☺️

nelli00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 8.

vadvirag919

2017. február 17.

Sokáig gondolkodtam, hogy melyik árnyalatot válasszam, mert a szemöldököm sötétebb mint a hajszínem. Végül 02 natural taupe mellett döntöttem, bár a swatchokon kissé világosnak tűnt, és nagyon jól tettem. A hajamhoz tökéletesen passzol, és a szemöldökömet is befogja, nem csak a bőrt. Első használatra 9 óra után ugyanolyan, mint amikor felkentem, úgyh 5 csillag.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

snezi

2017. február 16.

Pár hónap után sajnos eléggé beszáradt, szemben a már régebb óta meglévő géljeim/pomádéim nem + gyanítom, hogy vörösesebb lett a színe ez idő alatt. (de mivel ebben nem vagyok 100%-ig biztos, nem vonok le érte pontot.

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Barbara92

2016. szeptember 19.

Nem szerettem meg. A soft brown árnyalat vörös rajtam. Ez volt az első milani termekem, a kedvemet azert nem vette el, ki próbálok tőlük mást!:)

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

kissdorina

2016. szeptember 9.

Imádom!!!!! Túl voltam már a freedom medium brown (sötét volt), és a taupe ( szürke volt) árnyalatán. Azért őket vettem előszőr mert akkor nem volt 1 hónapig a milaninak a medium árnyalata. Ez tökéletes és tartós. A freedom is nagyon jó minőségű!!!! Csak hát a színe nem mindegy :)

kissdorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Fruzsina0620

2016. augusztus 23.

Én mindig por állagú festékeket használtam. Először az Anastisa Beverly Hills-es zselés szemöldökformázóján gondolkodtam, de az igen borsos áron lehet megvenni (szerintem). Így rábukkantam erre a termékre. Sokan dicsérték ezt a festéket és a hozzátartozó ecsetet is. Mióta megvettem ezt használom a szemöldökömre és egy Milanis szemöldökzselét. Nagyon tartós.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

FruzsiF

2016. augusztus 16.

Nem rossz. Elég drága,ahhoz képest,hogy milyen a hatása. Közepes. Volt már jobbam is.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

ihavenotime4this

2016. augusztus 16.

Nálam is viszonylag hamar elkezdett beszáradni, szerencsére ez nem lehetetlenítette el a további használatot, csak sajnos a festék főleg kisebb darabkákban/csimbókokban kerül fel az ecsetre. A tartósságával nincs gondom, és az ecset is szuper. Összességében nem egy rossz termékről van szó,ha a száradás ellenére továbbra is viszonylag sokáig lehet használni, akkor marad a 4 csillag, ha nem, visszajövök update-elni és lepontozni.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

eniko04

2016. augusztus 4.

02-es legvilágosabb árnyalatban vettem meg, mert világos hajam és bőröm van, de lehet legközelebb az eggyel sötétebbet szerzem meg, mert talán egy kicsit világos. Egyébként szép szemöldököt lehet vele csinálni, szerintem jól használható az ecsete is, tetszik.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trihydroxystearin, Octyldodecanol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.