KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Milk_Shake

Ár:   5880 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. február 7.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Hajápolás

A szerves argán olaj azaz "folyékony arany" könnyű formulájának köszönhetően már az első használat során, azonnal kifejti regeneráló, öregedésgátló hatását. Minden hajtípusra használható. Egyidejűleg táplálja, kondicionálja és hidratálja a hajat. Hatására a haj egészségesebb, lágyabb, dúsabb, selymesebb lesz, és csodálatos csillogást kölcsönöz a frizurának.

Kiszerelés: 50 ml

Elemzés+teszt: Milk_Shake Argánolaj hajra

bettiii

2017. november 13.

A fodrászom ajánlotta ezt az olajat és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég, mert csak 1 csepp kell belőle. Extrém száraz hajam van és a végét gyönyörűen kifésülhetővé teszi minden mosás után.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Melcsibabyke

2017. július 9.

Igazi csodaolaj. Hihetetlenül fényes és puha lesz tőle a hajam. Amióta használom sokkal jobb az összkép is. Egészségesebb a hajam, mintha valaha. Én szeretem az illatát (ami szinte teljesen olyan mint a Helia olajáé). Nem töredeznek a szálak végei sem, mióta ezzel kenegetem őket.

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Cheebie

2017. július 6.

A többiek már nagyjából leírtak mindent. Elég legyen annyi, hogy tegnap voltam olyan béna, hogy leejtettem és az egész üveg tartalma a fürdőszoba padlóján végezte. Ma pedig fogom magam és visszamegyek a Budagyöngyébe beszerezni az újabb adag csoda-olajamat és jobban figyelek az üveges csomagolásra!

Cheebie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Nori124

2017. április 18.

A fodrászomnál találkoztam vele először és egyből rendeltem is tőle egy üveggel, majd miután elfogyott próbálkoztam más argán olajat tartalmazó termékekkel is de egyik sem ért a nyomába a milk shake-nek :) Imádom és bár elég drága, nagyon lassan fogy el, mert tényleg 1-2 csepp elég a hajamnak hogy olyan puha és fényes legyen, mint gyerekkoromban. Minden pénzt megér, igazi csodaszer :)

Nori124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

carriebradshaw

2015. december 17.

Én vagyok az egyetlen a bolygón, aki szerint büdös?! :D Férfi pacsuli szagra emlékeztetően..Azért elhasználom és reménykedek a hatásában, mert a hajvégeim mindig kiszáradnak és eltörnek. Nem zsírosít/nehezít/ragaszt az biztos, és puha tőle a hajam,a többi később kiderül.. :)

carriebradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

szappanka

2015. február 17.

kicsit módosítom a korábbi véleményemet, bár a végeredmény ugyanaz lesz, mégpedig hogy ez egy szuperszónikus olaj. miután az első, ajándékba kapott adagom elfogyott, és újat akartam venni, az ára igencsak elrettentett, ezért más olajokkal kísérleteztem, de egyik sem volt az igazi. a közelmúltban viszont sampont kellett váltanom, minek következtében a hajvégeim eléggé szárazak lesznek száradás után, és mivel nem tervezek havonta vágatni a hajamból, láttam, hogy nincs mit tenni, kell egy ilyen olaj. felülemelkedtem az árán és vettem egyet, aztán amikor kibontottam nagyon megörültem, hogy bizony már kis pumpával van ellátva, így könnyebb adagolni, mint korábban. a csodás illata a régi, a minősége is, és az én boldogságom is. a hajvégeim pihe-puhák, fénylenek, és illatosak. palackba zárt csoda :)

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

phoenix

2014. július 13.

Egy mini, 10 ml-s kiszerelést használtam el, ez 4 alkalomra volt elég a számomra (kb. mellig érő hajam van). A törölközőszáraz hajam alsó 2/3-án oszlattam el az olajat. Finom, puha, selymes tapintású lett tőle a hajam, sokkal könnyebb volt kifésülni, és ez a hatás megmaradt a következő hajmosásig, amit egy másik hasonló termék sem tudott elérni nálam. Az ára sajnos elég húzós, de emiatt most nem vonok le csillagot, mert tényleg nagyon jó termék.

phoenix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Barbuss

2014. július 4.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt beszívja a hajam, és nem nehezít, nem marad olajos hatása. Még a kezemen is puha lesz a bőr, miután bekenem vele a hajam :)

Barbuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

monike

2014. június 6.

Egyszerűen rabja lettem, a kislányommal együtt!! Nagyon finom illata van, és ami számomra nagyon meglepő volt, hogy nem tudok olyan sokat tenni a hajunkra belőle, hogy elnehezítené vagy bezsírosítaná! Viszont nagyon finom pihe-puha lesz tőle a hajunk, és sokáig elég, még az 5 ml-es kiszerelés is! Többször újra vettem már a fodrászomtól, másnak is nyugodt szívvel ajánlom!!!

monike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 6.

zsuzsika

2014. április 4.

jaj, nagyon szertem, szuper illat, nem nehezíti el a vékonyszálú hajat, pillanatok alatt beszívódik. más milk shake termékekkel együtt használom, függőség alakult ki :)

zsuzsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Sárga színezék.