KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miomare

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ecsetek

• Ideális pirosító precíz felvitelére
  • Különösen puha, 100% szintetikus ecsetsörtével
  • Ideális allergiások számára
  • Praktikus, újrahasználható csomagolásban, ideális útközben

dunaimano

2018. január 8.

Nekem nagyon bejött. Többféle ecsetet is vettem - alapozó, púder, pirosító, stb. Kellemesen puha az összes, és szépen lehet vele dolgozni.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

noemiparducz

2017. február 2.

A készletben kapható pirosító ecsetet szinte minden nap használom, utánpótlásnak vettem. Szerintem jó kis ecset, nem irritál, nem hullik, teszi a dolgát.

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.