KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miomare

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. február 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ecsetek

Beauty Blender másolat.

Krémmánia Kedvencek a -től
Edina023

2017. február 24.

Imádom ezt a kis csodát ❤ csak jókat tudok mondani róla szépen el lehet vele dolgozni az alapozót

Edina023
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Sepi49

2017. február 13.

Imádom, ez az első szivacskám, de remélem még nagyon sokáig használható lesz. Nagyon puha, víz alatt jól megdagad, és aztán jól ki is lehet nyomkodni belőle a vizet. Tökéletes el tudom vele oszlatni az alapozómat, sokkal jobban bevált, mint az ecset. Mondjuk kicsit nehezen lehet tisztítani, de ettől függetlenül 5 csillag, az ára is nagyon kedvező volt. :)

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Kise

2017. február 13.

Puha, víztől jól megdagadó szivacs. Könnyű használni, jól kimosható. Ez az első blenderem, de nem is veszek másfajtát, hisz bevált, olcsó. Egyetlen hátránya, hogy nehezen szárad.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

illesbb

2017. február 6.

Szerintem ez egy nagyon jó szivacs. Kb kétszeresére dagad a víztől és nagyon puha is. Eddig csak ebayeset/AliExpresseset és a Müllereset használtam. Rájöttem, hogy kb mindegyik használhatatlan ehhez képest (főleg a Mülleres). Azok nagyon kemények és meg sem nőnek a víztől. Ennek az anyaga is más, nem olyan gumis.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

AkInImOd

2017. január 25.

Lidlben ez fogyott el elsőként. Hatalmasra megdagad, ha víz alá teszi az ember, és viszonylag könnyen kinyomható belőle, bár picit nehezebb marad a mülleresemhez képest. Kicsit magába issza a festéket, és emiatt nehéz kimosni. Jó volna, ha a durvább mosástól nem roncsolódna. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy megérte, mert szépen lehet vele dolgozni. Bárkinek merem ajánlani, aki csak kísérletezni akar, vagy nem akar kiadni több ezer forintot egy sminkszivacsért. :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.