KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miomare

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. február 14.

Kiszerelés:

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2018. január 13.

Akkor most lehúzom az értékelését. Ismét hoztak belőle a Lidlbe, gondoltam kipróbálom. Már önmagában meglepett hogy elég kemény főleg a korábbi Real Techniques blenderemhez képest, olyan műanyagos tapintású ha értitek mire gondolok. Arról nem is beszélve hogy HATALMASRA duzzad. De ez még önmagában nem rossz, az viszont igen hogy a szaga is full műanyag. Konkrétan a kezem is átvette a szagot. :( Legalább 10x kimostam + utána a zuhanytálcába is magammal vittem hogy még zuhany közben is átmoshassam mire végre nem éreztem ki belőle. A legelső pillanattól kezdve amint víz érte engedte magából a habos rózsaszín levet anélkül hogy beszappanoztam volna... Szerintetek mivel kezelhették?!? Ezek után megszárítottam és félretettem. Sajnos mástól is hallottam hogy ugyanezt tapasztalta, így biztos nem egy rossz minőségi hibás darabot fogtam ki. Esetleg ez a széria lett hibás...

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

bokros

2017. június 15.

Szerintem is egy kis csoda ez a blender ennyi pénzért. Körülbelül duplájára nő, ha benedvesítem, és könnyen fel lehet vinni vele az alapozót. Sajnos én azóta nem találok a Lidl-ben, valószínű szezonális termék. Remélem még visszatér a kínálatukba.

bokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Edina023

2017. február 24.

Imádom ezt a kis csodát ❤ csak jókat tudok mondani róla szépen el lehet vele dolgozni az alapozót

Edina023
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Sepi49

2017. február 13.

Imádom, ez az első szivacskám, de remélem még nagyon sokáig használható lesz. Nagyon puha, víz alatt jól megdagad, és aztán jól ki is lehet nyomkodni belőle a vizet. Tökéletes el tudom vele oszlatni az alapozómat, sokkal jobban bevált, mint az ecset. Mondjuk kicsit nehezen lehet tisztítani, de ettől függetlenül 5 csillag, az ára is nagyon kedvező volt. :)

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Kise

2017. február 13.

Puha, víztől jól megdagadó szivacs. Könnyű használni, jól kimosható. Ez az első blenderem, de nem is veszek másfajtát, hisz bevált, olcsó. Egyetlen hátránya, hogy nehezen szárad.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

illesbb

2017. február 6.

Szerintem ez egy nagyon jó szivacs. Kb kétszeresére dagad a víztől és nagyon puha is. Eddig csak ebayeset/AliExpresseset és a Müllereset használtam. Rájöttem, hogy kb mindegyik használhatatlan ehhez képest (főleg a Mülleres). Azok nagyon kemények és meg sem nőnek a víztől. Ennek az anyaga is más, nem olyan gumis.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

AkInImOd

2017. január 25.

Lidlben ez fogyott el elsőként. Hatalmasra megdagad, ha víz alá teszi az ember, és viszonylag könnyen kinyomható belőle, bár picit nehezebb marad a mülleresemhez képest. Kicsit magába issza a festéket, és emiatt nehéz kimosni. Jó volna, ha a durvább mosástól nem roncsolódna. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy megérte, mert szépen lehet vele dolgozni. Bárkinek merem ajánlani, aki csak kísérletezni akar, vagy nem akar kiadni több ezer forintot egy sminkszivacsért. :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.