KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miomare

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kence123, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   10 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Magnolieae

2017. október 17.

Nagyon praktikus a tárolódoboza, végre most nem kell külön helyet keresni az ecseteknek. Ár-érték arányban verhetetlen, legalábbis akcióban (kb. 1700 Ft,- volt) még akkor is, ha nem feltétlenül a legjobb minőségűek az ecsetek. Személy szerint a minőségével is elégedett vagyok. A pirosító ecsetét szeretem a legjobban, azt minden nap használom. Ezen kívül egy kisebb ecsetet szoktam használni belőle a szemhéjpúder felviteléhez illetve a rúzsecsetet alkalmanként. A fellelhető többi smink ecsetemet sajnos nem tudtam kiváltani ezzel a készlettel (főként a tusecsetemet).

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.