KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miomare

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ecsetek

Hordozható, összecsukható ecset púder finom és precíz felvitelére, különösen puha, 100% szintetikus ecsetsörtével. Ideális allergiások számára. Kialakításának köszönhetően útközben is praktikus.

noemiparducz

2017. február 2.

Az ecsetkészletben kapható púderecsetet sokat használom, és meg vagyok vele elégedve, ezért gondoltam beruházok egy ilyenre is. Praktikus, hogy összecsukható, de az enyémnek túl bő a kupakja és lecsúszik róla, ami nem túl szerencsés, mivel annak kéne megvédenie az ecsetet a női táska bugyraiban... Szerintem puhább és nehezebben kezelhetőbb, mint a szettben kapható verziója, de ennyi pénzért nem vártam csodát, viszont csalódtam, hogy azt a minőséget nem hozta, mint 'társai'

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.