KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV fényben világító hatással.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KataMayaNagy

2017. november 3.

A kedvencem. Nem vagyok nagy körömlakkos, szeretem a szolid körmöket, ennek a fénye pedig nagyon elegáns. Olcsó, két rétegben tartós :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

LunaFlor

2016. június 5.

Imádom! A harmadik üvegcsével használom el. Nem valami tartós, de két rétegben megfelelő a kopásállósága, imádom, hogy UV-ben világít, és hogy napfényben enyhe kékes fényt ad a körmeimnek, amúgy meg csak szép kis diszkrét fényt. Gyorsan szárad, remek vétel!

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Zsanett01

2016. március 8.

Gyorsan szárad,olcsó,könnyű felvinni-maximális elégedettség!

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Gyorsan szárad,olcsó,könnyű felvinni-maximális elégedettség!

telelle

2016. február 10.

Ritkán járok UV fényes helyekre, de tényleg nagyon szépen világít és nekem tetszik a lilás fénye úgy egyébként is. Jó a széles ecsete és könnyű vele bánni.

Újabban kipróbáltam fedőlakként az egyik hitványabb essence the gel lakkomra, szép és tartós is. +1 csillag, mert így két körömlakkomat is jobban ki tudom használni.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

szaboszilvia28

2015. december 20.

Imádom alilás színét és hogy olcsó, gyorsan, egyszerűen, könnyen felvihető.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Imádom alilás színét és hogy olcsó, gyorsan, egyszerűen, könnyen felvihető.

lidocain

2015. november 15.

Pár éve véletlenül vettem le pont ezt a polcról, épp siettem és valami olcsó, átlátszó fedőlakkot kerestem. Első használat után meglepődve vettem észre, hogy lilásan fénylik az amúgy fekete alaplakkon, ezután esett le, hogy ez ilyen spéci UV-s lakk. Nekem nagyon bejött ez az enyhe lilás mellékszín, sok másik lakkomon nagyon jól mutat, azóta már újra is vettem egyszer. Önmagában is megállja a helyét, szuper az ecsete, gyorsan szárad, na meg mellesleg tényleg szépen világít az UV fényben. :)

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

BlueEyes

2015. április 22.

Szeretem. Már többször újravettem. Pár éve elég sokat használtam, mivel akkoriban sokszor mentünk olyan helyre bulizni, ahol volt UV-fény és imádtam, ahogy világítanak a körmeim alatta! :) (Még mostanság se nagyon megyek el enélkül bulizni, hátha lesz UV-fény...:D) Ezt leszámítva egyébként egy önmagában is szép, átlátszó, fényes lakkról van szó, amelynek napfényben előjön az a kis kékes-lilás hatása, amivel szolidan kiemeli a körmeinket. Fedőlakként is jól megállja a helyét, nem lesz tőle sokkal tartósabb a színes lakk, viszont nagyon szép fényt ad neki. Egyszer tőlem meg is kérdezték, hogy zselés lakk van-e a körmeimen, pedig csak egy pink lakk, felette pedig ez volt rajtuk.:) Arra esetleg érdemes figyelni, hogy ha többször áthúzzuk az ecsetet a színes lakkon, akkor elkenheti azt egy kicsit, tehát jobb inkább néhány határozott mozdulattal és közepesen vastag (tehát nem túl vékony) rétegben felvinni, úgy nagyon szép. És azt majdnem kifelejtettem a jó tulajdonságai közül, hogy gyorsan szárad. Tehát, ha az alatta lévő lakkréteg nem túl vastag és nagyjából megszáradt, akkor ezt rákenve olyan 5-10 perc múlva már tehetjük is a dolgunkat nyugodtan, nem lesz baja.:)

BlueEyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Pingvinke

Korcsoport: < 18
2015. április 7.

Nagyon hamar megszárad, széles az ecsete és nagyon fényes. Imádom

Pingvinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 7.

Nagyon hamar megszárad, széles az ecsete és nagyon fényes. Imádom

black_cico

2014. június 3.

körömlakkozás közepén fogyott el az imádott Lovely UV Shine lakkom, mivel elég későre járt, így már csak a Tesco maradt ahova beugorhattam sürgősbe, ott meg elég szerény a választék, de a Miss Sporty pultnál megpillantottam ezt a lakkot és leírás alapján úgy tűnt, hogy majd kiválóan pótolhatja a kis kedvencem..
hát gyakorlatban kiderült, hogy nem.. 2 bajom van vele, ami mindkettő elegendő ahhoz, hogy azonnal kiessen a pikszisből, az egyik, hogy nem nagy fénye van, a másik pedig az, hogy lassan szárad, szóval leves az egész, azért egy 3ast megérdemel, mert az átlag körömlakkoknál nem rosszabb és a tartóssága ettől függetlenül lehet, hogy jó, viszont a Lovely-s rokona ennél sokkal többet tud.
a lilás beütés minden uv effektes lakk "rossz tulajdonsága", de engem nem zavar.

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

GI85

2014. március 29.

Imádom.:) Tartós és szerintem gyorsan szárad. Többször újravettem már.

GI85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Imádom.:) Tartós és szerintem gyorsan szárad. Többször újravettem már.