KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV fényben világító hatással.

LunaFlor

2016. június 5.

Imádom! A harmadik üvegcsével használom el. Nem valami tartós, de két rétegben megfelelő a kopásállósága, imádom, hogy UV-ben világít, és hogy napfényben enyhe kékes fényt ad a körmeimnek, amúgy meg csak szép kis diszkrét fényt. Gyorsan szárad, remek vétel!

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Zsanett01

2016. március 8.

Gyorsan szárad,olcsó,könnyű felvinni-maximális elégedettség!

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Gyorsan szárad,olcsó,könnyű felvinni-maximális elégedettség!

telelle

2016. február 10.

Ritkán járok UV fényes helyekre, de tényleg nagyon szépen világít és nekem tetszik a lilás fénye úgy egyébként is. Jó a széles ecsete és könnyű vele bánni.

Újabban kipróbáltam fedőlakként az egyik hitványabb essence the gel lakkomra, szép és tartós is. +1 csillag, mert így két körömlakkomat is jobban ki tudom használni.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

szaboszilvia28

2015. december 20.

Imádom alilás színét és hogy olcsó, gyorsan, egyszerűen, könnyen felvihető.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Imádom alilás színét és hogy olcsó, gyorsan, egyszerűen, könnyen felvihető.

lidocain

2015. november 15.

Pár éve véletlenül vettem le pont ezt a polcról, épp siettem és valami olcsó, átlátszó fedőlakkot kerestem. Első használat után meglepődve vettem észre, hogy lilásan fénylik az amúgy fekete alaplakkon, ezután esett le, hogy ez ilyen spéci UV-s lakk. Nekem nagyon bejött ez az enyhe lilás mellékszín, sok másik lakkomon nagyon jól mutat, azóta már újra is vettem egyszer. Önmagában is megállja a helyét, szuper az ecsete, gyorsan szárad, na meg mellesleg tényleg szépen világít az UV fényben. :)

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

BlueEyes

2015. április 22.

Szeretem. Már többször újravettem. Pár éve elég sokat használtam, mivel akkoriban sokszor mentünk olyan helyre bulizni, ahol volt UV-fény és imádtam, ahogy világítanak a körmeim alatta! :) (Még mostanság se nagyon megyek el enélkül bulizni, hátha lesz UV-fény...:D) Ezt leszámítva egyébként egy önmagában is szép, átlátszó, fényes lakkról van szó, amelynek napfényben előjön az a kis kékes-lilás hatása, amivel szolidan kiemeli a körmeinket. Fedőlakként is jól megállja a helyét, nem lesz tőle sokkal tartósabb a színes lakk, viszont nagyon szép fényt ad neki. Egyszer tőlem meg is kérdezték, hogy zselés lakk van-e a körmeimen, pedig csak egy pink lakk, felette pedig ez volt rajtuk.:) Arra esetleg érdemes figyelni, hogy ha többször áthúzzuk az ecsetet a színes lakkon, akkor elkenheti azt egy kicsit, tehát jobb inkább néhány határozott mozdulattal és közepesen vastag (tehát nem túl vékony) rétegben felvinni, úgy nagyon szép. És azt majdnem kifelejtettem a jó tulajdonságai közül, hogy gyorsan szárad. Tehát, ha az alatta lévő lakkréteg nem túl vastag és nagyjából megszáradt, akkor ezt rákenve olyan 5-10 perc múlva már tehetjük is a dolgunkat nyugodtan, nem lesz baja.:)

BlueEyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Pingvinke

Korcsoport: < 18
2015. április 7.

Nagyon hamar megszárad, széles az ecsete és nagyon fényes. Imádom

Pingvinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 7.

Nagyon hamar megszárad, széles az ecsete és nagyon fényes. Imádom

black_cico

2014. június 3.

körömlakkozás közepén fogyott el az imádott Lovely UV Shine lakkom, mivel elég későre járt, így már csak a Tesco maradt ahova beugorhattam sürgősbe, ott meg elég szerény a választék, de a Miss Sporty pultnál megpillantottam ezt a lakkot és leírás alapján úgy tűnt, hogy majd kiválóan pótolhatja a kis kedvencem..
hát gyakorlatban kiderült, hogy nem.. 2 bajom van vele, ami mindkettő elegendő ahhoz, hogy azonnal kiessen a pikszisből, az egyik, hogy nem nagy fénye van, a másik pedig az, hogy lassan szárad, szóval leves az egész, azért egy 3ast megérdemel, mert az átlag körömlakkoknál nem rosszabb és a tartóssága ettől függetlenül lehet, hogy jó, viszont a Lovely-s rokona ennél sokkal többet tud.
a lilás beütés minden uv effektes lakk "rossz tulajdonsága", de engem nem zavar.

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

GI85

2014. március 29.

Imádom.:) Tartós és szerintem gyorsan szárad. Többször újravettem már.

GI85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Imádom.:) Tartós és szerintem gyorsan szárad. Többször újravettem már.

Demonshadow

2014. január 30.

Bulikba szoktam használni, bár nem értem, hogy mi értelme van. Világít a körmöm, na és? Talán az első pár használatkor még nagy volt az öröm, de amúgy semmi extra. Amúgy tényleg van egy kissé lilás árnyalata, de ez egyáltalán nem zavaró, pláne, ha egy erősebb szín fölé viszem fel.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.