KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 5.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

A Crazy Look! szempillaspirál könnyedén növeli meg a szempillák természetes hosszúságát és vastagságát, akár a többszörösére is. Feltűnő szempilláid a hiperpigmentált, csomósodásmentes formulájának köszönheted. Nem csak az összetétel különleges: a Crazy Star kefe kialakítása a maximális drámai hatáshoz készült. Minden egyes szempillát elér, felül és alul is.

lexyusz

2018. július 17.

Pixi dobozban jutottam hozzá a termékhez és nagyon megörültem neki, hogy de jó kis szempillaspirálom lesz. Hát az a helyzet hogy ez nem lett így. Nagyon sok festéket vesz fel, amit lehetetlenség szépen eloszlatni a pillákon, 2 rétegben már ne is próbálja az ember mert összeragasztja a pillákat nagyon, nem lesz szép a végeredmény. A keféje is kicsit nagy nekem, meg valahogy olyan fura is a vége, amivel nem is lenne problémám ha együtt tudna velem működni rendesen. Néhány alkalommal használtam csak azóta csak van, és tuti hogy nem is fogom elhasználni, vagy kuka lesz a vége vagy odaadom másnak hátha annak bejön.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Jdit04

2018. június 10.

Azt hiszem egy Pixibag-ben kaptam, nagyon örültem neki, mert szeretek kísérletezgetni. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet, rengeteg festéket vesz fel, amit szinte lehetetlen a végéről leszedni, a fele a tégely szélén köt ki, ami aztán odaszárad. Hétköznapokon elhasználom, de nem veszem újra.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Cherryeszti

2018. március 2.

Ez a vmi egy katasztrófa. Egy tonna festéket visz fel, összekeni a szemem környékét, összetapadnak a pillák, nem dúsít, szerintem semmire sem való.

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

spgirl_13

2018. február 14.

Pixiboxban kaptam, csak ezért használom. Egy 2. spirálnak nem rossz, amikor otthon már nincs időm reggel sminkelni, csak bent az irodában O:) Nagyon szép fekete festéke van, sokat felvisz belőle, ezért össze is állnak tőle a pilláim. Nekem egyáltalán nem göndöríti, csak hosszítja. Ahogy előttem is írták, pici víztől egyből elfolyik, vagy könnytől. Ilyen árért nem rossz beszerzés, de nem veszem újra. Én még mindig le vagyok ragadva a Maybelline Colossal termékénél :)

spgirl_13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

tothnono

2018. február 11.

Szépen szétválasztja a pillákat, bár sok volument nem ad nekik. A keféje jó, a végén lévő kis buzogánynak köszönhetően odafér a belső szemzug pici pilláihoz is. A nap során nem kenődik el a szemhéj feletti részen. Szeretem, de nem fogom újravenni ha elhasználtam.

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Pressia

2018. január 31.

Annak ellenére, hogy kb. senki sem szereti én igen :D
Dúsít, hosszabbít szóval hozza azt amit ígér. Elsőre siralmas volt az eredmény, de második alkalommal sikerült úgy ügyeskednem vele, hogy tetszen ,azóta pedig szerelem.
Estére általában már kezdi megadni magát, de napközben egyáltalán nem maszatalódik.
Még egy spirál sem tett rám olyan mély benyomást, hogy újravegyem, de lehet elraktározok ebből egyet.
Óóó az én szuperszónikusancsodálatos MAC spirálomat azóta nem is használtam, hogy ez megvan.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Annak ellenére, hogy kb. senki sem szereti én igen :D

csill87

2018. január 21.

Szerintem nagyon rossz. Nagyon tapaszt, ha pedig víz éri, lefolyik. Az essence lash princess szempillaspirált próbáltam ki ezzel egyszerre, és annak 3 csillagot adtam, ez pedig rosszabb, mint az, így sajnos csak 2. Alig tudom használni, gyanús, hogy ha feladom, kuka lesz...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

niky24

2018. január 8.

Szép sötét szín, sok festéket felvisz, nagyon látványos eredmény. Kár, hogy az alsó szempillasort nem lehet vele kifesteni.

niky24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Szuperfenofrenetikomaxikapitális!Nekem mindenki csak gyalázta hogy mennyire rossz, de nekem nagyon bevált!Ajánlom

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Csobanka

2018. január 5.

Én is karácsonyra kaptam. Főleg loreal spirálokat használok és egy olyan barátnőmtől kaptam, aki inkább felső-közép kategóriás termékeket használ, kissé fenntartásokkal próbáltam ki de abszolút pozitív csalódás lett belőle :) Igaz nem teljesen fekete de jól lehet használni, picit göndörít is és az árához képest nagyon jó, egy avonos spirált simán überel de loreálosból is van ennél gyengébb. 5 csillagot az alacsony ára miatt azért nem adok de érdemes tenni vele egy próbát 4,5* :)

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.