KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A Crazy Look! szempillaspirál könnyedén növeli meg a szempillák természetes hosszúságát és vastagságát, akár a többszörösére is. Feltűnő szempilláid a hiperpigmentált, csomósodásmentes formulájának köszönheted. Nem csak az összetétel különleges: a Crazy Star kefe kialakítása a maximális drámai hatáshoz készült. Minden egyes szempillát elér, felül és alul is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

niky24

2018. január 8.

Szép sötét szín, sok festéket felvisz, nagyon látványos eredmény. Kár, hogy az alsó szempillasort nem lehet vele kifesteni.

niky24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Szuperfenofrenetikomaxikapitális!Nekem mindenki csak gyalázta hogy mennyire rossz, de nekem nagyon bevált!Ajánlom

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Csobanka

2018. január 5.

Én is karácsonyra kaptam. Főleg loreal spirálokat használok és egy olyan barátnőmtől kaptam, aki inkább felső-közép kategóriás termékeket használ, kissé fenntartásokkal próbáltam ki de abszolút pozitív csalódás lett belőle :) Igaz nem teljesen fekete de jól lehet használni, picit göndörít is és az árához képest nagyon jó, egy avonos spirált simán überel de loreálosból is van ennél gyengébb. 5 csillagot az alacsony ára miatt azért nem adok de érdemes tenni vele egy próbát 4,5* :)

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

hanka.horvath

2018. január 5.

Karácsonyra kaptam, nekem bejön. Szépen szét választja a pillákat,nem pereg estig bírja.micellas vízzel könnyen jön. 5*

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.