KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fehérítő formulája megakadályozza a körmök elszíneződését. Széles ecset a könnyebb felvitelért.

Ár: 299 Ft , Eladó: Minnie90
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (főként a Keleti pu. közelében)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PetraRéka

2017. június 18.

A LAKK! :)
Tökéletes fedés,természetes hatás,olcsó,gyorsan szárad,és nem,nem csíkos...(?)
Kár,hogy a dm-ben megszűnt.
Imádnivaló 5+

PetraRéka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

A LAKK! :)
Tökéletes fedés,természetes hatás,olcsó,gyorsan szárad,és nem,nem csíkos...(?)
Kár,hogy a dm-ben megszűnt.
Imádnivaló 5+

Nokedlee

2017. június 17.

Nekem nagy kedvenc. Nem csíkos, viszonylag gyorsan szárad, nagyon szép természetes színt ad. Sajnos már nagyon rég nem láttam sehol.. :(

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Ada992

2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Sokszor megvettem már és még meg is fogom. :)

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Sokszor megvettem már és még meg is fogom. :)

Kingucii

2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Viszont a 12-es talán. ?! Ilyen világos rózsaszín elég szép finisht ad. Nehezebben szárad meg, de nem csíkoz.
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Niki03

2016. június 3.

Nem, nem, nem. Csíkos, 1 rétegben semmi, alig akar megszáradni, alig pár használat után teljesen besűrűsödött.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

kitti9797

2016. április 5.

Nekem abszolút nem vált be! Francia manikűrhöz vettem meg a fehér színt, de kb 5x kellett kilakkoznom a körmöm végét ahhoz, ne legyen átlátszó, és lehessen látni a fehér színt. Borzasztó!

kitti9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Lunuska

2016. január 20.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a kis halvány rózsaszín francia manikűr alappal (a 060-as árnyalatot vettem meg), különösen ha az ár-érték arányokat nézzük. Könnyű felvinni, nekem nem is lesz csíkos, bár két rétegben kenem, és nagyon tartós, fedés nélkül még mindig semmi baja, pedig egy hete kentem fel és házimunkát is végzek. Én igazából nem kenek fehéret rá, mert rövidek a körmeim és mert szeretem ha púderesen beleolvadnak a környezetbe :D De nekem ez a kis lakk tökéletes, remélem, van belőle púderesebb szín is, mert akkor biztos megveszem (a DM-ben nem találtam).

Lunuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

vanitas

2015. december 29.

Nekem csíkosra szárad,még úgy is,ha hígítom .

vanitas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Nekem csíkosra szárad,még úgy is,ha hígítom .

boglarka88849

2015. július 5.

Kéket és narancssárgát vettem meg, de csak a narancssárga áll jól. Végülis nem rossz, leárazva megérte, egyébként nem venném meg, mert hajlamos buborékozódni.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

mitrealina

Korcsoport: < 18
2015. április 12.

Nagyon nagyon szeretem! Az a legjobb tulajdonsága, hogy nem olyan mű fehér a színe, tudjátok, az amelyik ha a körmödön van, vonzza a tekintetet, és az emberek rögtön kíszúrják, hogy ki van festve a körmöd...
Ez egy francia manikűrnél óriási hiba lehet. Az ecsetnek köszönhetően könnyű a felvitele a körömszélekre. Ár/érték: 5/5 :D

mitrealina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.