KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fehérítő formulája megakadályozza a körmök elszíneződését. Széles ecset a könnyebb felvitelért.

Ár: 299 Ft , Eladó: Minnie90
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (főként a Keleti pu. közelében)
Krémmánia Kedvencek a -től
Kingucii

2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Viszont a 12-es talán. ?! Ilyen világos rózsaszín elég szép finisht ad. Nehezebben szárad meg, de nem csíkoz.
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Niki03

2016. június 3.

Nem, nem, nem. Csíkos, 1 rétegben semmi, alig akar megszáradni, alig pár használat után teljesen besűrűsödött.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

kitti9797

2016. április 5.

Nekem abszolút nem vált be! Francia manikűrhöz vettem meg a fehér színt, de kb 5x kellett kilakkoznom a körmöm végét ahhoz, ne legyen átlátszó, és lehessen látni a fehér színt. Borzasztó!

kitti9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Lunuska

2016. január 20.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a kis halvány rózsaszín francia manikűr alappal (a 060-as árnyalatot vettem meg), különösen ha az ár-érték arányokat nézzük. Könnyű felvinni, nekem nem is lesz csíkos, bár két rétegben kenem, és nagyon tartós, fedés nélkül még mindig semmi baja, pedig egy hete kentem fel és házimunkát is végzek. Én igazából nem kenek fehéret rá, mert rövidek a körmeim és mert szeretem ha púderesen beleolvadnak a környezetbe :D De nekem ez a kis lakk tökéletes, remélem, van belőle púderesebb szín is, mert akkor biztos megveszem (a DM-ben nem találtam).

Lunuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

vanitas

2015. december 29.

Nekem csíkosra szárad,még úgy is,ha hígítom .

vanitas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Nekem csíkosra szárad,még úgy is,ha hígítom .

boglarka88849

2015. július 5.

Kéket és narancssárgát vettem meg, de csak a narancssárga áll jól. Végülis nem rossz, leárazva megérte, egyébként nem venném meg, mert hajlamos buborékozódni.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

mitrealina

Korcsoport: < 18
2015. április 12.

Nagyon nagyon szeretem! Az a legjobb tulajdonsága, hogy nem olyan mű fehér a színe, tudjátok, az amelyik ha a körmödön van, vonzza a tekintetet, és az emberek rögtön kíszúrják, hogy ki van festve a körmöd...
Ez egy francia manikűrnél óriási hiba lehet. Az ecsetnek köszönhetően könnyű a felvitele a körömszélekre. Ár/érték: 5/5 :D

mitrealina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 12.

Pingvinke

Korcsoport: < 18
2015. április 7.

Szép vékony vonalat lehet vele húzni. Tartós, nem kopik le pár nap alatt sem. Természetes fedést nyújt, nem olyan mű. Az ecsete ugye ferde és rövid, hogy könnyebb legyen vele meghúzni a vonalat. Egész körmös festésre sajna nem alkalmas, akkor csíkoz, de nem is erre találták ki. Nekem bevált.

Pingvinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 7.

Zsina01

2015. január 12.

Nekem ez a lakk azt csinálja, amit ígér. A végek viszonylag fehérek, a körmeim pedig csillognak. Néha alapként is használom és úgy is megállja a helyét. Az ecset is egész jó, elég könnyen lehet vele lakkozni, szóval meg vagyok vele elégedve, ugyanakkor a 7 napot nem bírja ki, de ez legyen a legnagyobb hibája.

Zsina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 12.

ditti_belle

2014. október 29.

Hófehérben vettem meg, szépen fed, az ecsete is kényelme. Sajnos utólag jöttem rá hogy nincs türelmem a francia manikűrhöz :D akkor a tartósságával is elégedett voltam :) mostanában körömnyomdázáshoz használom :) nyomdázásnál nem lesz hófehér a vele felvitt minta hanem az alaplakk világosabb árnyalatát adja ki. Pl ha hot pink a körmöm és rányomdázok egy virágot ezzel a lakkal, akkor a minta nem fehér, hanem világos rózsaszin lesz.

ditti_belle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.