KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatalmas körömlakk csomag
Ár: Megbeszélés alapján , Eladó: Kicsitu
Állapot: párszor használt, alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Dorjee

2018. május 29.

Van vagy 5 színben. Fedőlakkal szépen kibír egy hetet is, ha addig meg nem unom. Az árához képest meglepően jó minőség és szép szinei vannak. Én szeretek váltogatni, kísérletezni, ez erre szuper.

Dorjee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

whatthehell

2018. május 17.

A csillámos lila és az átlátszó fedőlakk van meg. Nagyon elégedett vagyok velük, ha 10 napig nem is, de 7 napig tutira tartanak :D

whatthehell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Riccah

2018. április 7.

Nem ebben az árnyalatban, de 2 másikban megvan és szeretem! Gyönyörű nude árnyalatok, gyöngyházfényű, nőies, visszafogott, de mégis izgalmas. :)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

katalinmester13

2018. március 29.

Karácsonyi ajándékbögre dekorálásához vettem. Barnát. Nagyon olcsón. Több mint egy éve. Nem használtam. Soha nem festettem sötétbarnára a körmeimet. Sötétkék, fekete ok, de sötétbarna!!? Szegénykém ott árválkodott a polcon. ( Vagy inkább porosodott? ) :) Épp jódolgomban nem tudtam mit kezdeni magammal ( anyukám szavajárása), gondoltam unaloműzőnek jó lesz ez a kis borzasztó barna. De tényleg, az a meleg barna. Brrr...
Az ecsete nagyon-nagyon jó! A legjobb.
Első réteg felvitele után úgy néztek, ki a körmeim, mintha valami csúnya végtermékbe nyúltam volna bele. Második réteg már nagyon szépen fed. Sötét. Már majdnem tetszik a színe. Gyönyörű a fénye! Gyorsan szárad. Nem lesz benne lenyomat. Tartós. A legtartósabb. 30 éve lakkozom a körmeimet. Meglepett. Nekem a lakkok általában 2 napig bírják. Kenhetek alájuk, föléjük bármit. Ez a kis olcsóság meg 7 napig rendületlenül barnállott a körmeimen. Alap- és fedőlakk nélkül! Egymagában. Csak a körömvégeken kopott meg egy kicsit. Még jól is nézett ki az a vékonyka fehér ív a körmök végén. Szerintem a színével is meg fogok barátkozni. Nem tudom, a többi szín hogy működik, de majd ha egyszer tudatos vásárló leszek, kipróbálok néhányat. Addig is próbálok figyelni arra, hogy az akciók és a különleges színek ne késztessenek semmitérő termékek vásárlására. Szerencsére ez nem az. :)

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

Az ecsete nagyon-nagyon jó! A legjobb.

vrebus

2018. március 16.

Én szeretem ezeket a lakkokat. Nagyon béna vagyok körömfestésben, de ez szépen fed, nem csíkoz, jól terül es ha 10 napig nem is tart, de tovább mint az eddigi lakkjaim. Az árához képest meg pláne nem lehet rá panasz, szerintem! :)

vrebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

mpetra27

2018. március 9.

Leértékelésen vettem két féle színből,ha teljes áron lett volna nagyobb lenne a csalódás. A két csillagot azért kapta mert alapjáraton gyorsan szárad és szép színe van,de egyáltalán nem tartós. Volt,hogy több rétegben próbáltam hátha,de így sem maradt fent másnapra az egész. Néha a meglévőket még SOS-ben használom, de többet ilyen márkát nem veszek.

mpetra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Cupcaketeam

2018. február 17.

Ejj nem lesz ez így jó.. másnap reggelre már lekopott a körmöm végére pedig ugye csak aludtam. Tudtommal nem kaparásztam álmomban úgyhogy néztem egyet hogy ez hogy lehet. Nagyon megtetszett a színe de tartósságában ennél többet vártam, jó lenne ha néhány napnál többet bírna minimális kopással. Igaz.. nem használtam fedőlakkot.

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

RCC

2018. február 10.

Szépen fed, tartós, könnyű felvinni. Rosszat nem tudok róla mondani :D Nekem szerencsére nem száradt be egyik se eddig, pedig van amelyiket 1-1,5 éve vettem. Alapjában is nagyon olcsó, de a Rossmannban gyakran van 25%-os akció a márkára, ilyenkor mindig bevásárolok belőle. :) Én csak ajánlani tudom.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

onlany83

2018. január 25.

Nagyon jó, vetekedik a 2000 FT-os lakkok minőségével negyed áron. Viszont a igaz, hogy hamar beszárad, besűrűsödik, de nagyon szép, fényesre szárad, és ugyanolyan tartós mint drágább társai.

onlany83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

forczekv

2018. január 23.

Nagyon szeretem, fedőlakkal használom, úgy tényleg tartós, de nem tart 10 napig... 5 nap után azért megtörik, kopik a körömvégeken.

forczekv
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.