Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatalmas körömlakk csomag
Ár: Megbeszélés alapján , Eladó: Kicsitu
Állapot: párszor használt, alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Saranhuone

2019. február 10.

Kb. egy éve fedeztem fel újra ezeket a lakkokat. Azelőtt használtam már Miss Sporty termékeket de valahogy nem voltam elájulva, a lakkoktól sem. De aztán egy akcióban mégis vettem egy pirosat, próba cseresznye alapon. Az azelőtt megszokott minőséget (2 rétegben is átlátszik, hamar kopik, sokáig szárad) vártam de kellemesen csalódtam, a megszokott alap- és fedőcuccal egy hétig fent volt! Azóta beszereztem feketében, sötétlilában és átlátszóban is, utóbbit fedőlakként kenem más lakkokra. Brutál tartós! Nem tudom mit változtattak az összetételén de remélem hogy ez most így marad :)

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Milly

2019. január 4.

A 150 és az 552-es árnyalatnak ha tehetném 10 csillagot adnék, tartós, nem csíkoz, viszonylag hamar szárad és nagyon szép színek. Viszont a 110-es világos rózsaszínest senki ne vegye meg, az ugyanis átlátszó. Pedig üvegben szép, pont ilyen színt kerestem, de ez így nulla. Max fehér körömlakkra kenve lehet jó, de nekem az nincs, így nem tudom biztosra.

Milly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Sziszikee58

2018. december 19.

Nekem kb.2 hétig nem kopik le, gyorsan szárad, szép színei vannak. Ár-érték arányban szuper kis körömlakk, én szeretem. (Plusz pont hogy nincs erős illata!)

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Dorah92

2018. december 4.

Gyorsan szárad, szépek a színei. 2 rétegben jól fed és nem kopik le hamar.

Dorah92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Gyorsan szárad, szépek a színei. 2 rétegben jól fed és nem kopik le hamar.

aurora22

2018. november 17.

Miss sporty lakkok úgy általában, nekem 2-3 vèkony rètegben, 6 napig tartottak ki. Ami jó- hogy szinte teljesen fel tudom használni őket, mert olyan a pici üvegük, ès nem száradnak be. Ajánlom. Sok színben használtam, most is van itthon vagy 10- fèle.

aurora22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Rencsa

2018. november 7.

Szuper tartós, nekem egy hétig meg sem mozdul a körmeimről. Emelett fedőlakk nélkül is fényesre szárad, ami végig olyan fényes is marad, nem mattul be. Moyra lakkokkal való szenvedés után ez egy álom, mivel festésnél nem csíkozódik és egész gyorsan szárad. Max 2 réteg elég belőle, bàr a 150-es Red Tango árnyalat - ami egyébként életem piros lakkja - már egy rétegben tökéletesen fed. Ennyi pénzért meg pláne csodaszer. Az 552-es árnyalat is megvan, nagyon szép mályvás nude színe van. Más színekben is megvan, egyelőre ezt a kettőt teszteltem élesben, de nálam 5 csillag.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 25.

Meg merem kockáztatni az öt csillagot, bár mivel csak ma kentem fel, a tartósságát csak emlékezetből ismerem, régebben is használtam már Miss Sporty lakkot. A színei nagyon szépek, nekem az 552-es mályvás, és a 251-es rosegold szerű metálos árnyalat van meg, az utóbbi hatalmas szerelem. Az ecsetét szeretem, viszonylag szépen lehet dolgozni vele, aránylag gyorsan is szárad, szépen fed. Van egy régebbi duokróm lakkom is a márkától, az nem pattogzik, viszont remélem ez tartósabb lesz.
Update: valóban tartós, 10 napot nem, de ötöt, hatot szépen kibír két rétegben.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 25.

Update: valóban tartós, 10 napot nem, de ötöt, hatot szépen kibír két rétegben.

cslllzr

2018. október 23.

Ár-érték arányban szuperek a miss sporty lakkok. Szép színekben kapható és 2 rétegben elég felvinni. Hosszú tárolás után sem szárad be.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

coffeeandme

2018. október 18.

Eddig az Essence Gel körömlakkjait használtam, de sajnos nem voltak tartósak, úgyhogy váltottam erre. Tetszenek a színek és ez viszont nagyon tartós is, két rétegben felkenve nagyon szépek és több napig bírják pattogzás nélkül. Volt amit csak azért kellett lemosnom néhány nap után, mert már meguntam a körmömön a színt:D Úgyhogy aki nem szereti sűrűn újrafesteni a körmét, annak ez tökéletes választás lesz.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

10 nappal kicsit sokat mondtak, de 3 napot simán kibír, 2 rétegben szépen fed és nagy a színválaszték :)

IzabellaTaylor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.