KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatalmas körömlakk csomag
Ár: Megbeszélés alapján , Eladó: Kicsitu
Állapot: párszor használt, alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Rencsa

2018. november 7.

Szuper tartós, nekem egy hétig meg sem mozdul a körmeimről. Emelett fedőlakk nélkül is fényesre szárad, ami végig olyan fényes is marad, nem mattul be. Moyra lakkokkal való szenvedés után ez egy álom, mivel festésnél nem csíkozódik és egész gyorsan szárad. Max 2 réteg elég belőle, bàr a 150-es Red Tango árnyalat - ami egyébként életem piros lakkja - már egy rétegben tökéletesen fed. Ennyi pénzért meg pláne csodaszer. Az 552-es árnyalat is megvan, nagyon szép mályvás nude színe van. Más színekben is megvan, egyelőre ezt a kettőt teszteltem élesben, de nálam 5 csillag.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 25.

Meg merem kockáztatni az öt csillagot, bár mivel csak ma kentem fel, a tartósságát csak emlékezetből ismerem, régebben is használtam már Miss Sporty lakkot. A színei nagyon szépek, nekem az 552-es mályvás, és a 251-es rosegold szerű metálos árnyalat van meg, az utóbbi hatalmas szerelem. Az ecsetét szeretem, viszonylag szépen lehet dolgozni vele, aránylag gyorsan is szárad, szépen fed. Van egy régebbi duokróm lakkom is a márkától, az nem pattogzik, viszont remélem ez tartósabb lesz.
Update: valóban tartós, 10 napot nem, de ötöt, hatot szépen kibír két rétegben.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 25.

Update: valóban tartós, 10 napot nem, de ötöt, hatot szépen kibír két rétegben.

cslllzr

2018. október 23.

Ár-érték arányban szuperek a miss sporty lakkok. Szép színekben kapható és 2 rétegben elég felvinni. Hosszú tárolás után sem szárad be.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

coffeeandme

2018. október 18.

Eddig az Essence Gel körömlakkjait használtam, de sajnos nem voltak tartósak, úgyhogy váltottam erre. Tetszenek a színek és ez viszont nagyon tartós is, két rétegben felkenve nagyon szépek és több napig bírják pattogzás nélkül. Volt amit csak azért kellett lemosnom néhány nap után, mert már meguntam a körmömön a színt:D Úgyhogy aki nem szereti sűrűn újrafesteni a körmét, annak ez tökéletes választás lesz.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

10 nappal kicsit sokat mondtak, de 3 napot simán kibír, 2 rétegben szépen fed és nagy a színválaszték :)

IzabellaTaylor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

HNReni

2018. szeptember 15.

Nekem az 552-es mályvás rózsaszín, nude hatású van meg belőle. 2 rétegben szépen fed. Tartós is, a lábamon 1 hétig simán kibírja. Ár érték arányban nagyon jó.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

legallybrunette

2018. augusztus 16.

Nekem minden lakk lepattogzik a felkenés utáni napon. Tényleg. Alappal, fedőlakkal. Emiatt utálok lakkozni, mert zavar az igénytelen kinézet. Véletlenül kaptam le a nyári piros színűt, és milyen jól tettem. Második nap, utólag tettem rá fedőlakkot, így összesen 5 napig örvendezhettem neki. Boldogság! :D
Vettem egy hússzínű rózsaszínt, tartós, csak kicsit egyenetlen színe és nem is áll jól ez a meleg árnyalat, de sebaj. Ez jó kis lakk, ez a lényeg.

Utóbbi fedőlakkal kicsit mutatósabb lett, mert anélkül egyáltalán nem gel shine hanem inkább simán átlagos felületű.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Imádom. Nekem nem marad fent 10 napig, de 4-5 napig biztos kitart fedő lakk és egyéb hókuszpókuszok nélkül. Gyönyörű színt ad egy réteg is és gyorsan megszárad.

Sophi39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Vicus

2018. augusztus 7.

Gyorsan szárad és nagyon szuper az ecsete. 2 rétegben fedőlakkal együtt viszonylag tartós. Akciósan 350 Ft körüli áron vettem, ennyiért nagyon megérte.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Dorjee

2018. május 29.

Van vagy 5 színben. Fedőlakkal szépen kibír egy hetet is, ha addig meg nem unom. Az árához képest meglepően jó minőség és szép szinei vannak. Én szeretek váltogatni, kísérletezni, ez erre szuper.

Dorjee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.