KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Zoreana, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fanfarsang

2017. szeptember 21.

2008 körül vettem meggypiros színben. Akkor kb a felét elhasználtam. Egyik nap ismét felkentem, ennyi év után. Nem volt beszáradva, egyenlőre nem pattog, igaz csak 3 napja kentem fel a körmömre.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Linuxo

2017. március 1.

A 320-as árnyalata fogyott el nálam, ami egy csodás mályvás, rózsás árnyalat, amit egyszerűen imádtam. Viszonyításként sokáig őrizgetem az üvegcsét, hogy tudjam milyen árnyalat jött be ennyire. Maga a lakk gyorsan száradt, de nem volt túl tartós.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Mariliisa

2017. február 5.

Több színben is volt már ilyen lakkom, sajnos nem mindegyiket tudtam csíkozásmentesen felvinni. A tartóssága is nagyon változatos, egyes árnyalatok már aznap elkezdtek lepattogni, amikor felkentem őket. Az ecsetét én nem annyira szeretem, leginkább ezért maradok inkább másik márkáknál.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

schmldr

2017. január 15.

Az 1 nap nem olyan Long lasting

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Az 1 nap nem olyan Long lasting

ElisabethStonem

2017. január 7.

Már nagyon sok Miss Sporty lakkom volt/van. Árához képest nagyon jó.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Már nagyon sok Miss Sporty lakkom volt/van. Árához képest nagyon jó.

Henike1984

2016. november 27.

Hamar lepattog, az Essence sokkal tartósabb. Nem fogom újra megvenni.

Henike1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Hamar lepattog, az Essence sokkal tartósabb. Nem fogom újra megvenni.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Számomra talán ez vált be a legjobban minden szempontot nézve.
Nem kell belőle annyira sok réteg,az ecsettek lehet szépen dolgozni és nem szárad túl sokáig.
Vannak olyan árnyalatok amik esetleg egy hetet is kibírnak,vannak viszont 3-4 napot bírók is.
Szerintem az egyik legjobb ár-értek arányú lakk. Ha berohanok és gyorsan szeretnék valami új lakkot akkor egy a típust keresem egyből.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Számomra talán ez vált be a legjobban minden szempontot nézve.

bobbys

2016. november 24.

Imádom a színét, de nem a legtartósabb körömlakk.

bobbys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Imádom a színét, de nem a legtartósabb körömlakk.

Csibedli

2016. november 17.

Van egy árnyalat, ami igazi gyöngyházas hatású,enyhe lilás fénnyel. Nagy kedvenc, többször újra vettem.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

LSTE

2016. szeptember 16.

Nagy meglepetés nekem ez a márka. Eddig rá sem mertem nézni, mert attól féltem, hogy nagyon gagyi. Viszont amikor a Rossmannban voltam körömlakkvadászaton, beleszerettem egy szürke színbe, és úgy döntöttem, kipróbálom. Annyira tetszett, hogy muszáj voltam venni egy rózsaszínt is (ahol sajnos mellélőttem a színnel). Egy rétegben fed, gyönyörű szín, egy hétig volt rajtam, ami nagy szó.

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.