KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   599   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amidala, Módosítva: 2015. január 15.

Ár:   599
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó- és fedőlakk, ami tartóssá és fényessé teszi a manikűrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tmika

2018. június 8.

Főként alapnak használom, de ha sötétebb a lakk, akkor fedőnek is, különben mindent "összefirkálok". Eddig bevált.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Cupcaketeam

2018. február 4.

Alaplakként tökéletes. Mindig ezt viszem föl a körömlakk alá nagyon bevállt. Elég gyorsan megszárad. Fedőlakként még nem próbáltam mert nem használok fedőlakkot. 💅 Az ecsete is szuper, könnyű vele dolgozni és egyenletesen felvinni.

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Sz_Réka

2017. november 14.

Alaplakként használom, nekem nagyon bevált. Tartósabbá teszi a manikűrt.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Alaplakként használom, nekem nagyon bevált. Tartósabbá teszi a manikűrt.

Ciklon3

2017. augusztus 30.

Alaplakknak kiváló. Gyorsan szárad.
Fedőlakként valóban elmossa a színeket

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Alaplakknak kiváló. Gyorsan szárad.
Fedőlakként valóban elmossa a színeket

nicolekitti

2017. július 21.

A lakkot felszedi. Teljesen csíkos lesz a minta, nem szárad meg.. Nagyon nem vált be nekem.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Dea

2017. május 18.

Nagyon gyorsan szárad, szerintem segít a tartósságon, én szeretem :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Nagyon gyorsan szárad, szerintem segít a tartósságon, én szeretem :)

LittleSpark

2016. december 26.

Hát.... Elsőre tényleg jónak tűnik, mert gyorsan szárad és szép fénye van. De akár alaplakknak akár fedőlakknak használom, rekordidő alatt elkezd pattogni... Szóval alig várom, hogy elfogyjon és vegyek valami normálisat mert ez sajnos nagyon nem állja meg a helyét. Legalább olcsó volt, 2 csillag jár mert legalább attól megvédi a körmeimet, hogy elszínezze a felette levő színes lakk.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Niki019

2016. október 7.

Ez a lakk egyszerre áldás és átok!

Idáig csak fedőlakként használtam, és valóban szépen 'tartósít'. Napokkal tovább bírja a körmöm, és a fénye is tökéletes.

DE! olyan gyönyörűen tudja felszedni az alatta lévő lakkot, hogy az valami borzalmas .. akár 1 vagy 2 rétegnyi lakk van alatta, hiába várok amíg teljesen megszárad(nak), amint hozzá ér ennek az ecsete, már keni is el a lakkot. Kb mintha körömlakk lemosót vinnék fel ... csak úgy lehet elkerülni, ha nagy mennyiségű lakkot veszek fel az ecsettel, és rettentő óvatosan viszem fel úgy, hogy az ecset közvetlen ne érjen az előző lakkhoz ( ergo marha sokat kell felvinni a lakkból egy ecsetvonással ) :/

Niki019
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Ez a lakk egyszerre áldás és átok!

KuliKali

2016. május 15.

Akciósan vettem a dmben,a praktikussága miatt szúrt szemet,tetszik hogy 2az1ben.Nem sok mindent csinál jól ez a márka,de a lakkokat eléggé,így ezt is! Nagyon gyorsan szárad,nagyon csillogós,és a tartóssága is remek! +pont,hogy miután lemosom,a körmöm nagyon egészséges és ápolt lesz ennek a lakknak köszönhetően,szinte azonnal!

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

dori96

2016. március 20.

szerintem ez már fent van egyszer, legalábbis már írtam véleményt.
mindenesetre nagyon jó. a mostani lakkom 1 hete van fent, amit részben ennek köszönhetek.
valamint tökjól kijavítja a párnanyomos körmöket is:)vagy ha csak belenyúltam a lakkba száradás előtt..azt is helyrehozza.
szép fényes, vékony réteget hagy maga után. ez a legjobb fedőlakkom ,amit eddig próbáltam.
gyorsan is szárad.
annyi panaszom lenne,hogy a piros lakkjaimat leszedi . és ez látszik a körmömön, meg az ecseten is.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

szerintem ez már fent van egyszer, legalábbis már írtam véleményt.
gyorsan is szárad.