KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Magnolieae, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Gondoltál már rá valaha, hogy milyen lehet az óceánban, a víz alatt élniő Nos, az új Precious Pearl lakkokkal ezt nem fogod megtudni, de legalább olyan körmeid lehetnek, amit még az igazi hableányok is megirigyelnének!"

RCC

2018. február 10.

Nagyon szép, könnyű felvinni, tartós. Lemosni egy rémálom, de erre számítottam is a benne lévő rengeteg csillámpor miatt. Ezt leszámítva hatalmas kedvenc.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Magnolieae

2017. július 9.

Csodaszer! Egy rétegben elég használni, tökéletesen, csíkmentesen fed. Az ecsete nagyon széles és lekerekített végű. Először tartottam tőle, de könnyű vele dolgozni. A lakk közepesen folyékony, így nem folyik be a körömágy alá, egyszerűen lehet felkenni. Alapozólakkal és egy különlegesebb csillámos fedőlakkal használtam, így sikerült egy sokkal drágább (kb. 3500,- Ft-os) körömlakk hatását elérni. Ebben a variációban egy hétig bírta mindenféle kopás nélkül. Ráadásként még az ára is jó!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.