KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Magnolieae, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Gondoltál már rá valaha, hogy milyen lehet az óceánban, a víz alatt élniő Nos, az új Precious Pearl lakkokkal ezt nem fogod megtudni, de legalább olyan körmeid lehetnek, amit még az igazi hableányok is megirigyelnének!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RCC

2018. február 10.

Nagyon szép, könnyű felvinni, tartós. Lemosni egy rémálom, de erre számítottam is a benne lévő rengeteg csillámpor miatt. Ezt leszámítva hatalmas kedvenc.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Magnolieae

2017. július 9.

Csodaszer! Egy rétegben elég használni, tökéletesen, csíkmentesen fed. Az ecsete nagyon széles és lekerekített végű. Először tartottam tőle, de könnyű vele dolgozni. A lakk közepesen folyékony, így nem folyik be a körömágy alá, egyszerűen lehet felkenni. Alapozólakkal és egy különlegesebb csillámos fedőlakkal használtam, így sikerült egy sokkal drágább (kb. 3500,- Ft-os) körömlakk hatását elérni. Ebben a variációban egy hétig bírta mindenféle kopás nélkül. Ráadásként még az ára is jó!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.