KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillasd, az összetevőket feltöltötte: Zsuzska88, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 800 Ft , Eladó: LeniK
Állapot: új, csak kinyitott, Helyszín: budapest, Móricz Zsigmond körtér vagy Petőfi budai hídfő, vagy Déli pályaudvar (itt szinte egész nap átvehető!), fizetés: személyes átvétel
Ár: 500,- , Eladó: Adry83
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm bubis borítékban, személyes átvétel lehetsége
Krémmánia Kedvencek a -től
natasha

2017. május 10.

Szemceruzával volt csomagolva. Az elején nem szerettem túl folyós volt az állag a bumszli kefével így nehezen ment a festés kenődött mindenfelé. Mostmár tök jó lenne csak fogy ki lassan. Amúgy nagyon szép szempillát csinál hosszú nem póklábas majdnem olyan mint a műszempilla. Csodálkoztam hogy ez az enyém:)A kezdeti rossz folyós állag és kényelmetlen használat miatt csak4es. Lehet újra veszem

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Niki03

2017. május 10.

Borzalom. Akkora a keféje, hogy az ember homloka is festékes lesz. Talán hosszabbít, de ezzel együtt össze is tapasztja a pillákat. Ha 5 darab pókláb a cél, tökéletes, egyébként kuka..

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

zsofia93

2017. április 14.

Nagyon klassz spiral! Szepen dusit, hosszabbit, gyonyoru fekete szine van. Nekem egesz nap fent marad, nem pereg stb...talan annyi benne a hiba, hogy elso hasznalatokkor nagyon sok rajta meg a festek, de ettol eltekintek, mivel nagyon jo!

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

ronoad

2017. március 17.

Hát szépen dúsít, de néhány óra után elkezd leperegni.

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Hát szépen dúsít, de néhány óra után elkezd leperegni.

Stella1993

2017. február 22.

borzalom.. nekem hullott tőle a szempillám.. ha lehetne, akkor minusz csillagot adnék

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

BerillHanna

2017. február 17.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál, dúsít és ível! Szép hatást lehet vele elérni, akciósan vettem és úgy nagyon megérte, de teljes áron is egy szuper termék!

BerillHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

noncika97

2017. február 11.

Szerintem egy jó kis termék. Most használom már a másodikat, ha rájössz, hogy hogyan is használd pontosan, akkor szép hosszú szempillákat csinál. Nekem eltartott egy ideig míg ráéreztem, de megérte :D

noncika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

szancs95

2017. január 25.

Szomorúan látom, hogy milyen kevés csillagot kapott... Nekem ez a kedvenc spirálom! Először csak azért vettem meg, mert egyben volt a ceruzával (amit szintén nagyon szeretek). Annyira szépen dúsit és olyan szép fekete pilláim lesznek tőle, hogy hihetetlen. Sok spirálom van, de valahogy ehhez többször nyúlok, mint bármelyik másikhoz. Valóban inkább a használat lehet a baj másoknál. :)

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. január 23.

Osztálykarácsonyra kaptam, bevallom őszintén, nem tudtam, hogy mire számítsak.. Sosem próbáltam Miss Sporty-t, szempillaspiráloknál egyértelműen Pupa és Maybelline hívő vagyok. De ez mégis meglepően jó! A nagy keféjű spiráloktól mindig megijedek, az első gondolatom már rögtön az, hogy tuti össze festem vele a szemhéjamat. Ez vele is probléma, ennek ellenére remekül hosszít, dúsít, ível. 1 rétegben kevés, 2 rétegben már jó, de ha nem vigyázok póklábazik. Tudni kell használni, amúgy szuper spirál. ;)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 23.

Nymphea

2017. január 11.

Még mindig megvan, mert eddig sosem figyeltem a mennyiségekre szempillaspirci terén, de ma rá kellett jönnöm, hogy ár-érték arányban talán verhetetlen, kb. dupla annyi festéket tartalmaz, mint más spirálok, ismétlem, veszett olcsón, kb egy ezresért. Nagyon szeretem használni. :)

Nagyon szeretem. Hihetetlen, hogy mire képes a maga kis 900 FT-jáért cserébe. Csodásan hosszít, dúsít, egyedülálló módon szétválasztja a pilláimat. Talán a színe lehetne pkcit intenzívebb fekete,de ezért nem vonok le csillagot. (Éjfekete hatásért ott a 2000 Calorie) Hétköznapokra tökéletes, nekem nem maszatolódik, pereg, lemosni könnyű. Egyszóval pozitív csalódás. A keféje miatt választottam, én imádom az ilyen nagy igazi bumszli kefe (nem szilikon) megoldásokat.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!