KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillasd, az összetevőket feltöltötte: Zsuzska88, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 800 Ft , Eladó: LeniK
Állapot: új, csak kinyitott, Helyszín: budapest, Móricz Zsigmond körtér vagy Petőfi budai hídfő, vagy Déli pályaudvar (itt szinte egész nap átvehető!), fizetés: személyes átvétel
Ár: 500,- , Eladó: Adry83
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm bubis borítékban, személyes átvétel lehetsége
Nymphea

2017. január 11.

Még mindig megvan, mert eddig sosem figyeltem a mennyiségekre szempillaspirci terén, de ma rá kellett jönnöm, hogy ár-érték arányban talán verhetetlen, kb. dupla annyi festéket tartalmaz, mint más spirálok, ismétlem, veszett olcsón, kb egy ezresért. Nagyon szeretem használni. :)

Nagyon szeretem. Hihetetlen, hogy mire képes a maga kis 900 FT-jáért cserébe. Csodásan hosszít, dúsít, egyedülálló módon szétválasztja a pilláimat. Talán a színe lehetne pkcit intenzívebb fekete,de ezért nem vonok le csillagot. (Éjfekete hatásért ott a 2000 Calorie) Hétköznapokra tökéletes, nekem nem maszatolódik, pereg, lemosni könnyű. Egyszóval pozitív csalódás. A keféje miatt választottam, én imádom az ilyen nagy igazi bumszli kefe (nem szilikon) megoldásokat.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

feketefanni

2017. január 11.

Egy szemceruzával egybecsomagolva vettem meg ezt a spirált. Nagyon hasonlít a Rimmel egyik nem olyan régi spiráljára. A keféje igen nagy, ami kicsit sok festéket vesz fel. Vigyázni kell vele, nehogy összetapassza a pillákat. Amúgy ha ráérzünk a technikájára, nagyon látványos pillákat lehet vele készíteni.

feketefanni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

palvivien0320

2017. január 5.

A színe szép, erős, de a szűkítő nem szed le elég felesleges festéket a spirálról, így nagyon vastag, amikor felviszem, összeragadnak a pilláim, így kicsit macerás használni.
Először próbáltam ezt a típust, de sajnos nem vagyok vele megelégedve.

palvivien0320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Először próbáltam ezt a típust, de sajnos nem vagyok vele megelégedve.

k.ingrid90

2016. november 26.

Amikor megláttam a keféjét kicsit megijedtem, de meglepően teszi a dolgát. Nálam nem potyog le és nem is csomósodik. Az 5 csillagot nem adom meg, mert nagyon nagy a feje és szépen összetudom kenni vele magam.

k.ingrid90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Ginabebi

2016. november 26.

Nem veszek már drága spirálokat, mert ugyanúgy lutri. EZ meg nyáron egybe volt csomagolva valami fekete szemceruzával, és bár nincs rá szükségem, egyben vettem meg:D Szuper, várakozásaimat messze felülmúlta. Gyönyörű fekete színű. Nagy spirálkeféje van, ami nálam nem okoz problémát, viszont nagyon szépen ki lehet festeni a szempillákat. Ha két rétegben viszem fel (az elsőt persze várom maximálisan megszáradni), akkor olyan, mintha műszempillám lenne. Ezt még a férjem is megkérdezte, hogy újra tetettem fel? :) Azóta újra vettem, mert sajnos elhagytam a táskámból az elsőt.

Ginabebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Mijauuu

2016. november 25.

Még régebben próbáltam 1-2 spirállt a márkától, de nem igazán váltak be. Gondoltam teszek egy próbát, aztán a tesómtól kölcsönöztem eztet itt ni. A keféje egy nagy bumszli, könnyű vele összekenni magad kábé mindenhol, de némi gyakorlás után szépen lehet használni ezeket a pufi fejeket is. Nekem extra satnya kis szempilláim vannak, de ez olyan gyönyörűségesen kiemelte, hosszabbította, szépen ívelté tette, hogy mikor elkészültem vele, már azon filóztam mikor tudnék magamnak is egyet beszerezni...
Aztán kb. 2 óra múlva már láttam a szemem alatt megjelenni néhány árulkodó fekete pöttyöt, kis fejcsóválás közepette azért győzködtem magam, hogy ez még nem tragikus, nézzük meg délután (reggel kentem fel)... megnéztem... aztán mélységesen elszomorodtam, mert már durván észrevehető mennyiségű lepergett festék hesszelt a szemem alatt.
Szóval így én nem kérek többet belőle... pedig olyan szépséges pillákat csinál!

Mijauuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Szóval így én nem kérek többet belőle... pedig olyan szépséges pillákat csinál!

doris92

2016. november 13.

Nekem sajnos nem vált be. Semmi változást nem hozott, a göndörítő szempillaspirál ebből a márkából jobban dúsított, pedig az elvileg nem is arra való! A nővéremnek viszont jó, de neki alapból nagyon hosszú és sűrű szempillái vannak.

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Kriszti2001

Korcsoport: < 18
2016. november 4.

Leginkább közepesnek tudnám mondani, mert nem kifejezetten rossz, de nem is jó. Negatívum, hogy sok terméket vesz fel és hajlamos csomósodásra is. Én túl nagynak találtam a fejét, és nehéz volt elérni a belső szempillákat. Viszont a festékkel meg vagyok elégedve nem hagy fekete pöttyöket napközben a szemem alatt. Ezért megkapja a 3 csillagot. Nem valószínű, hogy újravenném.

Kriszti2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 4.

Emike

2016. október 25.

A véleményeket olvasgatva ugrott be, hogy miért is szúrtam ki ismeretlenül ezt a spirált: mert külön egyesével volt egy szemceruzával egybecsomagolva, így tutira nem nyitotta ki már előttem senki (off: a glamourozás alatt sírni tudtam volna hány spirált nyitottak fel, csak hogy kitekergethessék...)
Baromira olcsó volt még a ceruzával együtt is, a Rossmannban pedig még a 10 %-os kupon is felhasználtam, így a két termék még 1000 ft se volt (btw. a ceruza fekete színű volt, annyira nem mutattam iránta érdeklődést, hogy azt se tudom, hova tettem.)
Nos, de mikor először felbontottam én is ezt a lila kis tubust, ki is kerekedett a szemem, hogy mekkora keféje van :D Valami óóóriási, precízen nem is lehet vele dolgozni, és az elején annyi festéket vesz fel, hogy totál összeragadnak tőle a pillák, sietős reggelen nagyon nem ajánlott. Most már nagyjából megbarátkoztam vele, de ha elfogy, inkább egyelőre nem veszem újra.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

nelli00

Korcsoport: < 18
2016. október 21.

Oda és vissza vagyok érte!!😃
Elképesztő pillákat csinál, szinte minden nap megkapom a kérdést, hogy " műszempillád van?"
Eredetileg ajándékba kaptam, de az árát látva biztos, hogy újraveszem😊

nelli00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 21.

Oda és vissza vagyok érte!!😃
Eredetileg ajándékba kaptam, de az árát látva biztos, hogy újraveszem😊

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.