KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillasd, az összetevőket feltöltötte: Zsuzska88, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 800 Ft , Eladó: LeniK
Állapot: új, csak kinyitott, Helyszín: budapest, Móricz Zsigmond körtér vagy Petőfi budai hídfő, vagy Déli pályaudvar (itt szinte egész nap átvehető!), fizetés: személyes átvétel
Ár: 500,- , Eladó: Adry83
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm bubis borítékban, személyes átvétel lehetsége

kicsikocsi

2017. november 17.

Nekem az anyósom adott egy ilyen spirált, azt mondta neki nagyon nem jött be, gondoltam én teszek vele egy próbát. Számomra kellemes csalódás volt, nem mondom,hogy a legjobb, de hétköznapokra simán vitte a prímet a már meglévőhöz képest.Ahogy nézem árban sem rossz, szóval lehet még egyszer beruházok egyre.

kicsikocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Noncsikaaa

2017. november 11.

Az első spirál, amit a kukába dobtam. Borzasztó, hogy mennyire sok festéket vesz fel, ha letörlöm a kefét még akkor is túl sok! Nem vagyok ügyetlen spirál használnó, de az egész szemhéjam tiszta festék lett, még 5 perc utám sem száradt meg! Vagy selejtes terméket sikerült kifognom, vagy tényleg ennyire rossz! Általában nekem beváltak a Miss Sporty spirálok, szóval ez hatalmas csalódás volt!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

KissMinnie

2017. október 18.

Már többször újravásároltam, nagyon szeretem. Szép dús és fekete szempilláim lesznek a használatával.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

timine

2017. október 6.

Elmegy, de nem vagyok tőle elájulva. Többször is át kell húznom, hogy látszódjon valami, viszont akkor mintha ragacsossá válna a pilláimon, néha még kis fekete gömbök is vannak a végén, pedig nem használom régóta. Volt már jobb spirálom is, az tuti.

timine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Anita97

2017. október 4.

Kicsit sok terméket vesz fel,de hosszítja és dúsítja a pilláim.Nem vészesen ragad össze és tartós.Ár-érték arányban szuper

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

katamarton

2017. szeptember 25.

Főleg a keféje tetszik, dúsít és ível. Ár-érték arányban jó, de túl sok festéket vesz fel, és néha összeragasztja a pilláimat, ezért nem biztos, hogy újravenném.

katamarton
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Meloca

2017. szeptember 19.

Próbáltam már olcsóbbat és sokkal drágábbat is, de nekem ez vált be a legjobban! Apró szempilláimat növeli és dúsítja is! Szeretem!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Rossmannmanias1996

2017. július 7.

Nagyon sok festéket visz fel, és nagyon összeragasztja a szempilláimat.
Ha alá használok egy másik szempillaspirált, úgy egész jó.

Rossmannmanias1996
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 7.

Nagyon sok festéket visz fel, és nagyon összeragasztja a szempilláimat.
Ha alá használok egy másik szempillaspirált, úgy egész jó.

andigina

2017. június 8.

A keféje túlságosan nagy, mindig összekenem magam vele. Ha két rétegben akarom használni pókhálós hatású lesz, ezért egy rétegben használom, viszont így nekem nem elég intenzív a színe. Hosszít, és dúsít is, de egy kicsit tapasztja a pillákat. Amit észrevettem, hogy nem nagyon pereg.
Nem venném újra. Még keresem az igazit.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Nem venném újra. Még keresem az igazit.

unikornis9319

2017. június 1.

Az árát tekintve megéri, egész jó spirál, de nem csodaszer. Elég nagy keféje van, meg kell szokni a használatát.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!