KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2017. február 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakbalzsam, mely fényesen csillogóvá varázsolja az ajkakat, miközben ápolja azokat.

4 árnyalatban kapható: 001-Really Nude, 002-Really Pink, 003-Really Apricot, 004-Really Coral

herczegno33

2018. november 9.

A 002-es árnyalat van meg, rendbehozza a cserepes ajkakat. Termèszetes rózsaszín. Nagyon tetszik. Napi használatra teljesen jó.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

003-Really apricot büszke tulajdonosa vagyok.
Szép fénye van és valóban ápolja az ajkakat (bár egyeltalán nem színez, legfeljebb a bőrömön hagy nyomot, ha elkenem)

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

003-Really apricot büszke tulajdonosa vagyok.

Hiraniel

2018. február 16.

A 004-Really Coral árnyalat van meg nekem. Felkenve enyhe kirallos-rózsaszínes, természetes hatása van, picit mintha dúsítana is. Ajakápolónak is nagyszerű, bármilyen cserepes ajkat helyrehoz.

Hiraniel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Andzsella

2018. február 11.

Furcsa az állaga, nem túl megnyerő a szaga sem, attól féltem egy hét után biztos kijön rajtam valami irritáció így nem gyakran használom és minden használat után fertőtlenítem. Nem vagyok oda a Miss Sportyért, viszont ez annak ellenére, hogy a krémje nem túl gusztusos nagyon szépen eltávolítja a száraz bőrréteget az ajkaimról és az applikátorának a kialakítása is tetszik. Azt javaslom minden használat után töröljétek le az anyagot a szátokról és ahogy fentebb említettem fertőtlenítsétek az applikátort.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

kalmaniki

2017. május 24.

003-as Really Apricot árnyalatot szereztem be, megtetszett a cuki csomagolása és a szép barackos színe. Sajnos színt egyáltalán nem ad az ajkaknak csak fényt. Ápolást nem vettem észre, nem tartós, szerintem egy sima szájfény, de szerencsére nem a ragadós fajtából. A kiszerelése praktikus. Elkenegetem, de nem veszem újra ha valaha elfogy.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Tuci

2017. március 31.

Szerintem inkább szájfény, mint ajakápoló, de színe szinte nincsen (nekem a Really Coral van meg, és majdnem átlátszó ). Hű de nagy ápoló hatást nem vettem észre. Nekem olyan kis semmilyen termék, nem rossz de nem is jó.

Tuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Evelyn31

2017. március 29.

Én a Really Pink árnyalatban vettem meg,nekem bejön ez a szín az ajkakon.Az az igazi természetes rózsaszínes árnyalat...Még az illata se rossz,én olyan édeskés illatnak mondanám,szóval eddig tetszik ez a termék.Szeretném a többit is kipróbálni és jöhet egy update. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

jajanna

2017. március 25.

A 004-Really Coral árnyalat van meg nekem. A színe nem túl erős, pedig ez a legsötétebb. Az állaga kicsit furcsa. Nem rossz vagy kellemetlen, de nem igazán érzem, hogy ápolna, inkább csak szájfénynek tűnik. Nem nyűgözött le, de nem is egy rossz termék.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.