KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

renee9728

2018. október 23.

Kedvenc szemhéjtusom :D Néha elpártoltam tőle, de aztán végül mindig visszatérek. Nem kenődik el, viszony könnyen lehet vele dolgozni és az ára is szuper.

renee9728
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

feketebodza

2018. október 9.

1 használat után dobtam ki...az applikátor használhatatlan és túl vastag, nem lehet vele egyenes vékony vonalat húzni, a festéket 73-szor kell átrajzolni különben szürke lesz.

feketebodza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Jó árban van, könnyen kezelhető, tartós. A szín erősségével is elégedett vagyok.

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

axandra06

2018. szeptember 14.

Mivel nem nagy választék van barna színű szemhéjtusban, ezt választottam a sok jó értékelés miatt. Sajnos nagyon gyenge. Olyan vizes, nem fed tökéletesen, csikos marad. Lassan szárad és nem is tartós. A szememet viszont nem irritálta. Nem venném újra, bármennyire olcsó.

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Az ecsetével könnyen és szépen lehet dolgozni, de sajnos nekem csak pár órát tart, utána újra kell rajzolnom a tusvonalat... Ár-érték arányban viszont tökéletes.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vlvtnrbbt

2018. július 29.

Nekem nagyon bevált, évek óta csak ezt használom. Magasabb árkategóriában biztosan van jobb, de ennyiért tökéletes. Kibír egy egész napot, nem mászik el, szép tusvonalat lehet vele rajzolni - kell hozzá némi kézügyesség, de melyik szemhéjtushoz nem?

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Szeretem,tartos,gyonyoru a szine.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Szeretem,tartos,gyonyoru a szine.

Massacre

2018. június 17.

Update: kipróbáltam a Lovely barna tusát, nekem fényévekkel jobb az ecsetes applikátor mint ez, ez elhajlik, kemény és nehezebb vele vékony vonalat húzni. Viszont sokkal tovább elég mint a Lovely, úgyhogy most ezt a tust használom a másik applikátorával.

Szépen tudtam vele dolgozni, csak az ecset egy idő után elhajlott és így nehezebb volt vele tusvonalat húzni, de alapjába véve nem rossz termék. Feketében és barnában is használtam.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

CeklaReka

2018. június 15.

Tartós,szép a színe, könnyen szárad, nem kenődik el. Jó minőség olcsón. Mindig újraveszem :)

CeklaReka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

cicamokusz

2018. május 25.

Nehezen szárad és biztos az én bénaságom, de nem tudok vele elég precízen dolgozni. Pedig nem az első tusom.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PVP 0 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.