Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

nagynomy

2018. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Jó árban van, könnyen kezelhető, tartós. A szín erősségével is elégedett vagyok.

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

axandra06

2018. szeptember 14.

Mivel nem nagy választék van barna színű szemhéjtusban, ezt választottam a sok jó értékelés miatt. Sajnos nagyon gyenge. Olyan vizes, nem fed tökéletesen, csikos marad. Lassan szárad és nem is tartós. A szememet viszont nem irritálta. Nem venném újra, bármennyire olcsó.

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Az ecsetével könnyen és szépen lehet dolgozni, de sajnos nekem csak pár órát tart, utána újra kell rajzolnom a tusvonalat... Ár-érték arányban viszont tökéletes.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vlvtnrbbt

2018. július 29.

Nekem nagyon bevált, évek óta csak ezt használom. Magasabb árkategóriában biztosan van jobb, de ennyiért tökéletes. Kibír egy egész napot, nem mászik el, szép tusvonalat lehet vele rajzolni - kell hozzá némi kézügyesség, de melyik szemhéjtushoz nem?

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Szeretem,tartos,gyonyoru a szine.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Szeretem,tartos,gyonyoru a szine.

Massacre

2018. június 17.

Update: kipróbáltam a Lovely barna tusát, nekem fényévekkel jobb az ecsetes applikátor mint ez, ez elhajlik, kemény és nehezebb vele vékony vonalat húzni. Viszont sokkal tovább elég mint a Lovely, úgyhogy most ezt a tust használom a másik applikátorával.

Szépen tudtam vele dolgozni, csak az ecset egy idő után elhajlott és így nehezebb volt vele tusvonalat húzni, de alapjába véve nem rossz termék. Feketében és barnában is használtam.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

CeklaReka

2018. június 15.

Tartós,szép a színe, könnyen szárad, nem kenődik el. Jó minőség olcsón. Mindig újraveszem :)

CeklaReka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

cicamokusz

2018. május 25.

Nehezen szárad és biztos az én bénaságom, de nem tudok vele elég precízen dolgozni. Pedig nem az első tusom.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Szandyye

2018. március 29.

Nekem ő jött be a legjobban, kézreáll, gyönyörű intenzív fekete színt ad amit nagyon nehéz levakarni, plusz árban is kiváló, lassan 8-adjára veszem újra. Egyetlen kisebb negatívum, hogy az ecsete nekem picit vastag.

Szandyye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Nixa

2018. február 17.

Hát nem is tudom mit írjak, vele ilyen szeretlek is meg nem is a kapcsolatunk. :D Egyszer sikerül vele szépen kisminkelnem magam, egyszer nem. Amit nem szeretek benne az az hogy nagyon nehezen szárad meg, kicsit lehetne kisebb az ecset. A tartóssága és a színe nekem bejött. Szóval amiért ilyen csiki-csuki a véleményem ezért csak 3 pontot kap. :/

UPDATE:
Egyszer már használtam, így vettem most is belőle egyet, mert általában nem ragadok le egy terméknél,m így gondoltam a mostanit egy időre félrerakom és újra használom ezt. Amikor elsőre vettem nem volt vele különösen gondom, most viszont állandóan belefolyik a szemembe, pedig már nem kezdő szemhéj tusozó vagyok, szóval soha nem volt ezzel gondom, a minap is vagy 5x mostam ki a szemem mielőtt elindultam dolgozni. Kicsit úgy vettem észre szárít is, illetve nehéz felkenni egyformán a két szemre, nehezen szárad, egyébként tartósnak találom, de sok vele a macera. Biztos, hogy változtattak valamit rajta, mert mondom első alakalommal semmi gondom nem volt vele. :/ Sajnálom de ez nekem csak 1*. Nem veszem többször!

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

UPDATE:

Hidratálók: PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PVP 0 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.