KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: repis, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Szilikonos keféjű szempillaspirál. 60%-kal meghosszabbítja a szempillákat. 8ml.

Szila20

2016. szeptember 19.

Nekem eddig ez a szempillaspirál a kedvencem! :) Nagyon kedvező az ára, és egy szuperjó termékről van szó. Szépen hosszabbítja a pillákat, nem tapasztja össze őket, könnyű a használata... csak ajánlani tudom Mindenkinek! :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Mona01

2013. május 6.

Nagyon szeretem. Sokat vacilláltam, hogy vegyek-e drágábbat, mert az biztosan jobb, de ezt választottam, és bizony nem bántam meg. Hosszú, ívelt pilláim lesznek a kis rövid, formátlan valamik helyett:) A tekintetem pedig nyílt lesz. Tartós is, nem pereg le, és egyáltalán nem csomósodik. Csak ajánlani tudom.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Andy B

2013. április 28.

Rengeteg szempillaspirált próbáltam már és egyáltalán nem gondoltam, hogy a Miss Sporty termékcsaládban fogom megtalálni a legjobbat közülük :) Egy ilyen olcsó cucctól nem vártam sokat, annál inkább sokkolt az végeredmény...pár húzás is elég volt, hogy tökéletetesen hosszú és dús pillákat varázsoljak, mindössze pár perc alatt. Sokkal többet tud, mint mondjuk egy agyonreklámozott Avon vagy Oriflame termék. Bátran ajánlom!

Andy B
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Szidy

2013. április 10.

Hat ez a rimel tartozik a kedvenceim koze!Imadom!Olyan cica szemeket lehet vele elerni hogy az valami fantasztikus!

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 10.

Gituccci

2013. március 4.

Egyszerűen tökéletes *-* Olcsó is és sokáig kitart, nem tapasztja össze a pilláimat. Varázslatos :))

Gituccci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

wanda

2012. november 3.

Szerintem az árához képest egész jó sprál, bár nekem nincsenek túl nagy elvárásaim ilyen téren (a szerencsés hosszú szempillások táborát erősitem). Amit elvárok: szép fedést, hogy ne tapadjanak össze a pillák és ne tegyen kárt bennük... Ezeket nekem teljesiti plusz tetszik a keféje, mert szépen kifésüli a pilláimat. Összességében nem rossz, bár vannak jobbak magasabb árkategóriában..

wanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

unhappily

2012. május 13.

Nekem most ez a fajta van, de a sárga 3D volumythic nevű, és esküszöm ilyen olcsón még nem találkoztam ennyire jó sminkcuccal. Semmi csomó, egy "húzástól" égig ér a szempillám, de inkább azoknak ajánlom, akiknek amúgy sem rövid a pillájuk.

unhappily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

koan

2012. április 2.

Volt már jobb spirálom is, de mivel ez nagyon olcsó volt, megérte az árát. De vigyázni kell nagyon a csomósodással.

koan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

szambi

2012. február 27.

Régebben használtam, de mély nyomot nem hagyott bennem. Átlagos, nem rossz, de nem is csúcs termék. Én személy szerint a dúsító spirálját a Sportynak jobban szerettem. Ár/érték miatt megérdemel egy 4-est.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

mstindigo

2012. január 10.

Nekem nem hosszabította a szempilláimat, bár amúgy is hosszúak. Viszont nem is dúsította, ami ráfért volna. Szolid nappali sminkhez okés, de én szeretem, ha nagyon látszik a szempillám. Előnye, hogy nem pereg és nem is csomósodik. De nem venném újra.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!