KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   3100 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml és 70 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   3100 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 70 ml
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyed viseletű víz- és izzadtságálló formula magas fényvédőfaktorral. Nem zsírosít, nem nehezíti el a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisevike

2017. október 25.

Nagyon nagy elvárásokkal kezdtem el használni, sok jót olvastam róla külföldi blogokon, de kb. 3 hónapos használat után valószínűleg többet nem venném újra. Amit ígér, azt igazából hozza is, tényleg nem zsírosít, a felvitele nagyon egyszerű, 1 perc alatt gyakorlatilag be is szívódott, és satin finish-e van, amit egyébként az én zsíros bőröm eléggé szeret, a pórusaim is hálásak érte. Ami viszont nem tetszik, az főként az iszonyú erős szaga. Jobban szeretem az illatmentes termékeket, de a fényvédőknél elnéző vagyok, mert kevés a parfüm nélküli, de ez a mű virágillat nagyon tolakodó, még mindig nem tudtam megszokni. A másik, ami zavaró, az a rózsaszínes alaptónusa a fényvédőnek, ami valakinek biztos üde pofit varázsol, de az én alapból rózsaszínes tónusú bőrömön már zavaró, bb után is észrevehető kicsit, hogy "rózsásabb" vagyok :( Kicsit hajlamos összeállni bb-krémmel ha sokáig igazítás nélkül mászkálok, de egy mattító púder nagyjából megoldja. Ennek ellenére nem rossz fényvédő, nyáron munka+városban mászkáláshoz kerestem hibridet, a tisztán kémiait nem éreztem elégnek, ha délután még elugrok ide-oda. Szóval a dolgát tette, szép bőrképet ad a szilikonok miatt, a felvitele tényleg álom, de legközelebb nem a Misshától választok.

kisevike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

dizabella01

2017. október 2.

Július:
Tökéletes! Ez a legkiválóbb fényvédő, amivel valaha is találkoztam!
Állagra elég folyékony, emiatt nagyon könnyű eloszlatni az arcon. Gyönyörű mattra szárad az arcomon, és annak ellenére hogy én nem spórolok vele olyan selymes lesz tőle a bőröm, szinte észrevehetetlen, hogy van fényvédő a bőrömön, annyira könnyed.
Ajánlom a zsíros bőrűeknek.
Szinte minden fényvédő amit használtam valaha, zsíros és ragacsos érzetet keltet a nagy hőségben, viszont ez nem.
Ezerszer újravenném, megéri az árát.

Szeptember:
Sajnos szárítja a bőröm, húzódik.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Július:
Tökéletes! Ez a legkiválóbb fényvédő, amivel valaha is találkoztam!
Ajánlom a zsíros bőrűeknek.
Ezerszer újravenném, megéri az árát.

Szeptember:
Sajnos szárítja a bőröm, húzódik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Rhodiola Rosea Root Extract
Emulgeálószerek: Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Zinc Oxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.