Missha

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Fényvédők

Védi a bőrt a szmog és egyéb környezeti ártalmak ellen, ami a bőr öregedését és elszíneződését okozhatja. Hidratál és feltölti a pórusokat, kiváló sminkalap.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nittuska

2018. szeptember 4.

Nah elhasználtam egy tubussal, de biztosan nem veszem újra.
Én az illata miatt nem szívesen használtam,bár meglehet szokni , amúgy jó az állaga, csak egy pici fehér réteget hagy. Kombinált bőrre szerintem szuper , de az összetevői nem a legszebbek , vannak ennél jobb fényvédő összetevők is.
És sajnos nekem könnyezett a szemem tőle, pedig eddig még soha semmitől sem, szóval nem tudom h pontosan melyik összetevője miatt..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nah elhasználtam egy tubussal, de biztosan nem veszem újra.

szonia

2018. július 19.

Nem gondoltam volna, hogy találok valaha egy olyan fényvédőt, amivel annyira elégedett leszek mint a Paula Wrinkle Defensevel, de jelentem ez Ő. Nyilván más kategória a kettő, én Paulát kb. egy kis púderrel sminknek használom mivel nem alapozok egyáltalán. A Missha is nagyon szépen kiegyenlíti a bőrt, klasszul el lehet oszlatni, picit mattít is és elég szépen mattan is tartja a bőrt. A Paula alá még az kombinált bőrőmre is elkel némi hidratálás, ez elintézi ezt a feladatot is egyben. Nekem az abszolút nyerő fényvédő a Paula mellett, pedig már próbáltam jópár koreai fényvédőt ez előtt.

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

kamili07

2018. május 25.

Idén kezdtem használni ezt a fényvédőt és elégedett vagyok vele. Felkenéskor picit sűrűnek érzem, mégsem nehéz, nem fullasztó a bőrömnek. Szépen el lehet oszlatni, a fehér szín is eltűnik gyorsan, pedig féltem, hogy meszelni fog, mert alapból barna bőrű vagyok. Engem még kicsit mattít is, ami szuper, mert egyébként minden hamar átfénylik rajtam- de nincs az a totál természetellenes mattítás. És végre valami, amitől tényleg alig láthatóak a pórusaim. De a legmeglepőbb az volt számomra, hogy a BB krémem nagyon szépen mutat rajta. Én nem használok a hétköznapokon primert, de emelett úgy tűnik nem is lesz szükségem rá. Zsíros, kombinált bőrre jó választás.

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

mrskimorsi

2018. május 4.

Imádom!!! Végre találtam egy olyan fényvédőt, aminek kellemes az illata (valóban a kék tégelyes NIVE-hoz hasonlít), könnyen felszívódik, és amit észrevettem hogy az egyébként nagy pórusaimat olyan szépen feltölti, hogy éveket fiatalít! Én sminkelni még nem próbáltam rá, de biztos vagyok benne, hogy klasszul összeillene, mivel ettől a fényvédőtől végre nem fénylik a bőröm. Szép sima, matt bőr ami utána marad. Tutira újra veszem. Ebayről 4000 Ft-ért beszerezhető megbízó eladótól!

mrskimorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

matekinga

2018. március 26.

Szerintem az egyik legjobb napvédő. Tökéletesen mutat rajta a smink, alapnak is bevált. A fehér réteg pár másodperc alatt eltűnik, én esküszöm, az illatát sem érzem - pedig allergiás vagyok arra, ha egy termékben van parfüm.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

anna990

2018. március 15.

Tégelyes NIVEA illatú, és nagyon hasonló állagú krém. Felkenés után fehér réteget hagy, ami pár perc alatt láthatatlanná és matt-bársonyossá válik, persze az ember továbbra is érzi, hogy van egy réteg az arcán. Nem irritál, nincs nehéz érzete a bőrön, és nem okozott pattanásokat.
Azt hittem, tökéletes sminkalap lesz, de a primert nem váltja ki, gyorsan átzsírosodik, és csúszkál, összeáll rajta az alapozó. Engem eléggé zavar az erős illata, nagyon sokáig érzem magamon, a kezemen, az ízét is megtapasztalhattam, amikor véletlenül lenyaltam a szám széléről kávézás közben, vagy amikor megfogtam kézzel az ennivalót. Elhasználom itthon, de újravenni nem fogom.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Isoamyl P-Methoxycinnamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Thymus Vulgaris (Common Thyme) Extract, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag