KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Misslyn

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: random, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Müller

Hosszantartó, tökéletes fedésű és vízálló alapozó bulizó lányoknak, munkamániásoknak és anyukáknak, akik nem szeretnék vagy nincs idejük naponta többször felfrissíteni sminkjüket. A krémes formula könnyed érzést hagy a bőrön, és friss börképet biztosít az egész napra. Mégegy hajnalig tartó bulizás után is a helyén marad, foltosodás és kopás nélkül. A panthenol és a hialuronsav táplálja és hidratálja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt és érzékeny bőrre is használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

random

2018. március 17.

a legvilágosabb 110-es árnyalatot vettem meg. a csomagolása nekem tetszik, bár műanyag (mondjuk én nem is szeretem a nehéz üveg csomagolásokat, mert szeretem magammal vinni az alapozómat), elég strapabíró. a pumpa az első néhány alkalommal kicsit köpködde aztán normalizálódik. ez egy jó kis alapozó, ha a színe illik az emberhez, főleg a finom ráncokban és a pórusokban viselkedik nagyon jól. a finishe nem homokmatt, nagyon természetes, nem kell hozzá púder (bár ilyenkor vagyok a legszárazabb, lehet nyárra kelleni fog, főleg ha izzadok is) és a fedése emellé elég jó. de nem tudom eldönteni hogy nekem van hülye alaptónusom (nagyon világos, sárgás, de hideg) vagy ennek az alapozónak, ami ugyan világos és sárgás, de vagy nem elég világos, vagy melegebb. konkrétan a nyakam szürkés-zöldesnek tűnik mellette. vagy a nyakam teszi narancsossá ezt, nem tudom. szóval nem igazán nekem való. ennek ellenére lehet hogy nyáron jó lesz, ha egy picit megkap a nap.

p.s.: a marketingszöveget én fordítottam, elnézést ha pontatlan.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

p.s.: a marketingszöveget én fordítottam, elnézést ha pontatlan.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Tartósítószer.