KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. július 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 0% alumíniumsóval, kifejezetten az érzékeny bőrre fejlesztve.
  • 48 órás védelem és gyengéd ápolás.
  • Praktikus golyós fejjel.

vadvirag919

2018. augusztus 8.

Update: jöttem felpontozni. Történt ugyanis, hogy esténként kezdtem ezt felkenni, napközben pedig más alusat használni. 1. éjszaka van ideje rendesen beszívódni izzadás nélkül (kb. fél óra kell neki), úgyhogy reggel olyan jó kis tisztaság illata van, amiről ma fél óráig kerestem honnan jön, pedig én voltam.... 2. amikor én már büdösnek érzem az valójában messze nincs attól, ha egyáltalán nem használnék semmit. Tehát valójában nagyon is jól végzi a dolgát, pláne ilyen melegben.
3. a niacinamide nagyon jó hatással van a bőrömre ezen a területen.
4. ha magában nem is állja meg a helyét, de jól együttműködik pl. más fújós dezodorral rétegezve.
Szerintem újra fogom venni, jó az ár-érték aránya, és valószínűleg hidegebb időben elég is lesz.

A fincsi kis HSZ betegségem legutóbbi fellángolásakor vettem pár hete a Müllerben. Mivel itt nem volt feltöltve - kvázi vakon, de a niacinamide/c-vitamin/koriandermag olaj jól hangzott, és amit kinéztem az kb. ennek a 3x-a volt... Őszintén szólva meglehetősen jót tett a szanaszét gyulladt hónaljamnak a CD-s fújóssal karöltve. Nem csíp, nem irritál, kellemes halvány illata van. Amiben viszont elhasalt az az izzadásgátlás. Nyilván nem a klasszikus értelemben vett, hanem a szagtalanítós. Három órát bír közepes napon, egy/másfelet izzadós melegben, és 10et ha nem csinálok semmit. Tehát alváshoz és otthon jó. :D Semmi máshoz. Lehet, valakinek működik, nekem most gyulladt csomók vannak az említett bőrfelületeken, de ez nem biztos, hogy mentség. Így két terméket alkalmazva jó a hatás, de tulajdonképpen ez a Mixa az, amit elhagyhatnék. Nem venném újra.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

3. a niacinamide nagyon jó hatással van a bőrömre ezen a területen.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0