KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órán át nyugtató, hidratáló krém száraz és érzékeny, irritációkra hajlamos bőrre. Felvitel utána a bőr akár 24 órán át erősen hidratált, puha és gyönyörűbb. . Vastagabb rétegben felvive intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr azonnal megnyugszik. Hosszú távon hidratált, puha és gyönyörűbb.

Ár: 900 , Eladó: kremmalna
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel

keettee

2018. május 26.

Nálam bizony ez Csodaszer kategória. Vichy után vettem meg, azt muszáj voltam a szaga miatt lecserélni, így akciósan jött velem haza. Mostanában nagyon száraz az arcom, de ha őt használom ennek nyoma sincs. Nem ütötte ki a bőröm, ad egy egészséges fényt neki, jól lehet rá sminkelni is. Nagyon minimális illata van de az is finom. Szóval egy rossz szavam sincs rá.

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

edinalencses

2018. május 15.

Szintén nem irritál, tökéletes arcbőrt varázsol. Joy napok alkalmából ő, a 25%-os és a micellás víz jött velem haza a Mixától és nem is értem eddig miért nem találtam meg😊

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Birkin22

2018. március 4.

Nagyon kíváncsi voltam a Mixára. Sajnos csalódtam semmi extrát nem nyújt. Teljesen átlag semmi hűha hatás.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Yeticica

2018. február 18.

A Hialuronos gél kréme mellé ezt is beszereztem télre, és nagyon nagyon szeretem. Este csak a szemkörnyékre szoktam felvinni a gél fölé, nappalra ebben a hidegben az egész arcra.
Semmi negatív bőrreakció, ellenben látványos és tapintható puhaság.
Abszolút 5 csillag.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Semmi negatív bőrreakció, ellenben látványos és tapintható puhaság.
Abszolút 5 csillag.

nikita

2018. február 8.

Tökéletes. Nem alkoholos, nem túl illatos, jól beszívódik,extra hidegben egy pár csepp olajjal kiegészítve remekül működik. Az ára miatt plusz pont, abszolút elérhető alap hidratáló. A PC hidratálómat lecseréltem erre.

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Anetty

2018. február 8.

Az orrcámon télen szárazabb a bőr és próbáltam kicsit kímélőbb arckrémet venni.
Pár napja használom és eddig elégedett vagyok. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és jól hidratál.

Anetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Az orrcámon télen szárazabb a bőr és próbáltam kicsit kímélőbb arckrémet venni.

Meluzina

2017. december 25.

Nem egész egy hete vettem meg ezt a krémet.Soha nem használtam semmilyen terméket ettől a márkától.Sajnos borzasztóan érzékeny a bőröm,gyakorlatilag lehetetlen megfelelő krémet találnom.Valamilyen csoda folytán azonban,rábukkantam a Herbamedicus olívaolajos krémjére.Amikor viszont jöttek a nagyobb hidegek,már nem volt elég és újra húzódni kezdett az arcbőröm.Akkor jutottam hozzá ehhez a remek kis Mixa krémhez.Nem okoz irritációt,nem ég tőle a bőröm és nincsenek vörös foltok.Tökéletesen hidratál,nagyon kényelmes viselet :)Ha továbbra sem fog semmilyen irritációt okozni,akkor biztosan ennél a krémnél maradok.
Most a Mixa Optimal Tolerance arctejjel együtt használom reggel és este,szuper az eredmény!!!
Valaki előttem írta,hogy alkoholmentesként árulják,mégis van benne alkohol.
NINCS benne alkohol,ami ebben a krémben van,az zsíralkohol (cetearyl alkohol),ami nem szárít és nem irritál.Ez teljesen más típusú összetevő,mint az alkohol vagy denaturált alkohol.
Használtam pl az Alverde vadrózsás arckrémjét,ami valóban tele van nyomva alkohollal,azt nem is bírta a bőröm.

Meluzina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Valaki előttem írta,hogy alkoholmentesként árulják,mégis van benne alkohol.

szilvia.bano

2017. november 21.

Nemrég kezdtem el használni, első termékem a márkától. Kicsit voltak fenntartásaim a petrolatum és a paraffin olaj miatt (állítólag nincs káros hatásuk, de van aki meg azt mondja, nem jók), ugyanakkor nem értem miért volt feltüntetve a dobozon, hogy alkohol mentes, amikor az összetevők között szerepel alkohol. Ennek ellenére semmilyen irritációt nem okozott, és összességében jó az összetétele, nagyon jól hidratál, a bőröm rugalmas és puha tőle, az illata kellemes. Utóbbi időben egy arckrém sem hidratálta eléggé a bőrömet, ez viszont szépen megszünteti a száraz, hámló részeket. Éjszakára sem kevés, ugyanakkor nappal tudok rá sminkelni. Eddigi egyik legjobb arckrémem, ha nem a legjobb.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon szeretem termél ☺️ Nem irizál,csíp,semmi ilyesmi.Este szoktam bekenni vele az arcomat,másnap is gyönyörűen hidratál.Azért vettem meg ezt a krémet,mert azt ígérte,hogy a glicerin tartalma miatt kicsit elvonja a zsírt a bőrről,és így lett,nem fénylik át a fejem másnap ☺️

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Ingrido

2017. november 11.

Tökéletes. Semmi irritáló nincs benne, még a popsikrémnél is jobb. Hidratál is, zsíros is. Éjszakára használom. Szerintem nem az a fajta krém, ami extrákat nyújt/ígér (pl: ránctalanít, ragyogást varázsol, kisimít, fiatalit, feltölt bla-bla-bla), hanem egyszerűen meggyógyítja, rendbe teszi és rendben tartja a bőrt. (Réges-régen használtam Bioderma sensibio krémeket, azok voltak ennyire tiszták.)
Sajnos a drogériában az ért volt különösen olcsó, mert kiárusítás alatt állt. Remélem, nem szűnik meg.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!