KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órán át nyugtató, hidratáló krém száraz és érzékeny, irritációkra hajlamos bőrre. Felvitel utána a bőr akár 24 órán át erősen hidratált, puha és gyönyörűbb. . Vastagabb rétegben felvive intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr azonnal megnyugszik. Hosszú távon hidratált, puha és gyönyörűbb.

CeCeDrake

2017. október 13.

Minden mindegy alapon vettem meg. Egy termék (full natúr cucc) olyan irritációt okozott a hátamon, hogy majd megőrültem, tele lettem kiütéssel, stb. 2 hét Uriage illatmentes lemosó érzékeny és irritált bőrre, majd minden este ez, hol vékony, hol vastag rétegben és tádámmmm, elmúlt minden! Igaz, 2 hét alatt el is fogyott 😃 De előtte más krémek nem használtak. Nekem abszolút megérte. Most vettem belőle újra, néha még bevetem. Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

szilvia.bano

2017. október 13.

Nemrég kezdtem el használni, első termékem a márkától. Kellemes illata van, jól hidratál, puha lesz tőle a bőr, zsíros, vagy ragacsos érzést nem hagy maga után, és árban is kedvező. Még éjszakára is jó lehet, kivéve talán a leghidegebb 1-2 hónapban. Kicsit vannak fenntartásaim a petrolatum és a pararffin olaj miatt, de végül is jónak tűnik. Viszont nem értem miért volt feltüntetve a dobozon, hogy alkohol mentes, amikor az összetevők között szerepel alkohol. Ennek ellenére irritációt egyelőre nem okozott, és összességében jó az összetétele. Megelőlegezem az 5 csillagot, mert eddig kedvező benyomásom van róla.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

sieszter

2017. szeptember 7.

Nem túl zsíros, nem túl vizes, pont eléggé hidratál és szerintem télen is elég lesz. Nem irritál, nem csinál mitesszereket. Örülök, h rátaláltam, jó kis alapkrém.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

lollypoppy

2017. július 9.

Szuper hidratáló krém, pláne ennyiért, és külön piros pont azért, mert könnyen elérhető a drogériákban. Az állaga elsőre elég zsírosnak tűnik, és lassan szívódik be, de szerencsére nem fénylik ki tőle a bőröm, és eddig pattanásokat sem okozott. Az fura benne picit, hogy felkenés utána egy kis bizsergő érzést hagy maga után, de mivel eddig nem okozott semmi gondot, szerintem újra fogom venni. A tubusát nem nagyon szeretem, elég merev, emiatt a végén nehéz kinyerni belőle a krémet.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!