Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órán át nyugtató, hidratáló krém száraz és érzékeny, irritációkra hajlamos bőrre. Felvitel utána a bőr akár 24 órán át erősen hidratált, puha és gyönyörűbb. . Vastagabb rétegben felvive intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr azonnal megnyugszik. Hosszú távon hidratált, puha és gyönyörűbb.

Ár: 900 , Eladó: kremmalna
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gabiba

2018. szeptember 17.

Szörnyűrossz!!!! Vészhelyzetként vettem, és ez volt az egyetlen olyan termék a boltban, amiben nem volt alkohol. Nem szívódik be teljesen és amit nem értek, hogy ha érzékeny bőrre van, akkor miért van benne parfüm??? Pár nap után miteszereket okozott, így inkább vártam meg az online rendelést mintsem, hogy még egyszer magamra kenjem. Még a lábszáramra se kenegetném el!

gabiba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

picur0306

2018. szeptember 1.

Nekem sajnos speciel kegyetlenül fájt a fejem az illatától. Nagyon sajnálom, hogy így nem tudom használni, mert amúgy jó lenne... Emiatt nem fogom lepontozni, mert a krém nem tehet róla, hogy nem bírom az illatanyagát.

picur0306
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

andi1216

2018. augusztus 13.

Zsíros a bőröm, néhol száraz, hámló részekkel, amin szuperül segít ez a krém! És mellette nem zsírosítja tovább a bőrömet. Imádom használni.

andi1216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

svekits

2018. július 23.

Király, basic hidratáló száraz bőrre. Matt alapozó alá szoktam, vagy estére, illetve hűvösebb, szárazabb időben. Abszolút megfelel, hasonlít a la roche hydreane riche-re, az meg nekem nagy kedvencem. Nyilván nem fog új arcot adni, nincs is benne semmi extra összetevő, meg szerintem az amúgy is a hámlasztók meg szérumok dolga, de száraz, érzékeny bőrre szuper segítséget nyújt. Nem tömi el a pórusaimat se.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Linduska

2018. július 22.

Finom az illata, nem erős. Extra jól hidratál, nincs utána zsíros érzés, gyorsan beszívódik.
Puha, bársonyos lesz tőle az arcom. Eddigi legjobb hidratáló. Estére használom Mixa Micellás Víz Száraz Bőrre terméket követően.

Linduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

keettee

2018. május 26.

Nálam bizony ez Csodaszer kategória. Vichy után vettem meg, azt muszáj voltam a szaga miatt lecserélni, így akciósan jött velem haza. Mostanában nagyon száraz az arcom, de ha őt használom ennek nyoma sincs. Nem ütötte ki a bőröm, ad egy egészséges fényt neki, jól lehet rá sminkelni is. Nagyon minimális illata van de az is finom. Szóval egy rossz szavam sincs rá.

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

edinalencses

2018. május 15.

Szintén nem irritál, tökéletes arcbőrt varázsol. Joy napok alkalmából ő, a 25%-os és a micellás víz jött velem haza a Mixától és nem is értem eddig miért nem találtam meg😊

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Birkin22

2018. március 4.

Nagyon kíváncsi voltam a Mixára. Sajnos csalódtam semmi extrát nem nyújt. Teljesen átlag semmi hűha hatás.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Yeticica

2018. február 18.

A Hialuronos gél kréme mellé ezt is beszereztem télre, és nagyon nagyon szeretem. Este csak a szemkörnyékre szoktam felvinni a gél fölé, nappalra ebben a hidegben az egész arcra.
Semmi negatív bőrreakció, ellenben látványos és tapintható puhaság.
Abszolút 5 csillag.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Semmi negatív bőrreakció, ellenben látványos és tapintható puhaság.
Abszolút 5 csillag.

nikita

2018. február 8.

Tökéletes. Nem alkoholos, nem túl illatos, jól beszívódik,extra hidegben egy pár csepp olajjal kiegészítve remekül működik. Az ára miatt plusz pont, abszolút elérhető alap hidratáló. A PC hidratálómat lecseréltem erre.

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!