KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órán át nyugtató, hidratáló krém száraz és érzékeny, irritációkra hajlamos bőrre. Felvitel utána a bőr akár 24 órán át erősen hidratált, puha és gyönyörűbb. . Vastagabb rétegben felvive intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr azonnal megnyugszik. Hosszú távon hidratált, puha és gyönyörűbb.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvia.bano

2017. november 21.

Nemrég kezdtem el használni, első termékem a márkától. Kicsit voltak fenntartásaim a petrolatum és a paraffin olaj miatt (állítólag nincs káros hatásuk, de van aki meg azt mondja, nem jók), ugyanakkor nem értem miért volt feltüntetve a dobozon, hogy alkohol mentes, amikor az összetevők között szerepel alkohol. Ennek ellenére semmilyen irritációt nem okozott, és összességében jó az összetétele, nagyon jól hidratál, a bőröm rugalmas és puha tőle, az illata kellemes. Utóbbi időben egy arckrém sem hidratálta eléggé a bőrömet, ez viszont szépen megszünteti a száraz, hámló részeket. Éjszakára sem kevés, ugyanakkor nappal tudok rá sminkelni. Eddigi egyik legjobb arckrémem, ha nem a legjobb.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon szeretem termél ☺️ Nem irizál,csíp,semmi ilyesmi.Este szoktam bekenni vele az arcomat,másnap is gyönyörűen hidratál.Azért vettem meg ezt a krémet,mert azt ígérte,hogy a glicerin tartalma miatt kicsit elvonja a zsírt a bőrről,és így lett,nem fénylik át a fejem másnap ☺️

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Ingrido

2017. november 11.

Tökéletes. Semmi irritáló nincs benne, még a popsikrémnél is jobb. Hidratál is, zsíros is. Éjszakára használom. Szerintem nem az a fajta krém, ami extrákat nyújt/ígér (pl: ránctalanít, ragyogást varázsol, kisimít, fiatalit, feltölt bla-bla-bla), hanem egyszerűen meggyógyítja, rendbe teszi és rendben tartja a bőrt. (Réges-régen használtam Bioderma sensibio krémeket, azok voltak ennyire tiszták.)
Sajnos a drogériában az ért volt különösen olcsó, mert kiárusítás alatt állt. Remélem, nem szűnik meg.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

vikihollo

2017. november 5.

Nekem nyáron sok volt, most viszont vissza tértem hozzá. Nagyon szépen hidratál, és ami különösen szuper, hogy nem pattogok ki tőle 🙂

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Snowflake96

2017. október 21.

Egy bő hete használom és már most kedvenc. Nagyon sok krémet használtam már, próbáltam megfelelőt találni a bőrömhöz. De vagy nem hidratáltak eléggé vagy réteget hagytak az arcom egyes részein (közben meg száraz maradt) vagy csak nem szerette az érzékeny bőröm. Eddig a Vichy jött be legjobban, de most hogy jön a hidegebb idő, ez se elég. Gondoltam teszek ezzel egy próbát, jónak tűnt és a vélemények is pozitívak voltak.
Hát eddig imádom, remélem hosszú távon is ilyen jól be fog jönni. Gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál és tartósan. Semmi problémát nem okozott. Ezt vettem elsőre a márkától és első használat után annyira meggyőzött, hogy másnap visszamentem egy testápolóért meg a 25%-os, sárga tetejű tégelyes krémért. Azt használom este, ezt reggel.
Nagy reményeket fűzök ehhez a márkához és ha továbbra is ilyen jó lesz, biztos hogy kitartok mellette és végre abba hagyhatom a kísérletezgetést.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

CeCeDrake

2017. október 13.

Minden mindegy alapon vettem meg. Egy termék (full natúr cucc) olyan irritációt okozott a hátamon, hogy majd megőrültem, tele lettem kiütéssel, stb. 2 hét Uriage illatmentes lemosó érzékeny és irritált bőrre, majd minden este ez, hol vékony, hol vastag rétegben és tádámmmm, elmúlt minden! Igaz, 2 hét alatt el is fogyott 😃 De előtte más krémek nem használtak. Nekem abszolút megérte. Most vettem belőle újra, néha még bevetem. Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

sieszter

2017. szeptember 7.

Nem túl zsíros, nem túl vizes, pont eléggé hidratál és szerintem télen is elég lesz. Nem irritál, nem csinál mitesszereket. Örülök, h rátaláltam, jó kis alapkrém.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

lollypoppy

2017. július 9.

Szuper hidratáló krém, pláne ennyiért, és külön piros pont azért, mert könnyen elérhető a drogériákban. Az állaga elsőre elég zsírosnak tűnik, és lassan szívódik be, de szerencsére nem fénylik ki tőle a bőröm, és eddig pattanásokat sem okozott. Az fura benne picit, hogy felkenés utána egy kis bizsergő érzést hagy maga után, de mivel eddig nem okozott semmi gondot, szerintem újra fogom venni. A tubusát nem nagyon szeretem, elég merev, emiatt a végén nehéz kinyerni belőle a krémet.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!