Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, habzó arctisztító gél a szennyeződések eltávolításáért és a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőr jeleinek csökkentéséért. Felvitel után a gél krémes habbá változik, amely segít védeni az érzékeny bőrt a kiszáradástól, a feszülő érzéstől és a kipirosodástól. A bőr tiszta, friss és ragyogó.

Ár: 900 , Eladó: Borsolina
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

kamelia

2018. szeptember 21.

Jól tisztít, a sminket nagyon jól leszedi, viszont iszonyatosan szárít.

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Jól tisztít, a sminket nagyon jól leszedi, viszont iszonyatosan szárít.

kovexti

2018. szeptember 21.

Clinique lemosót cseréltem erre, az ára miatt. Teljesen feleslegesnek érzem ebben is a parfümöt, főleg egy ézékeny bőrre való termékben, de engem szerencsére nem irritál, úgyhogy egyelőre marad, míg nem találok jobbat. Kevés is elég belőle, nem szárít, jól tisztít.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Lattelover

2018. szeptember 4.

Mióta kipróbáltam más arctisztítót nem is használok. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, így ha utazom is mindig be tudom dobni a táskámba. Ár-érték arányban is szuper, mivel nagyon jól habzik, így kevés is elég belőle és sokáig kitart. Hatalmas pozitívum, hogy nem szárít, használat után a bőröm nagyon puha és friss érzetű. Jár az 5*

Lattelover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

storm28.oe

2018. augusztus 28.

A mennyisége,kiszerelése miatt az ára elviselhetö.Nagyon kevés kell belöle,jol habzik,kiméletesen és maximálisan tisztit.Az arcomon hagy ugyan egy kissebb filmszerü réteget,de nem zavar.Nem szárit,nem okoz irritáciot.

storm28.oe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Ilcsi zöld szappanját cseréltem erre, mert nagyon elkezdett drágulni, na meg egyre nagyobbakat nyomott az a pumpa... Remek választáa volt. gazdaságos, és hozza amit az Ilcsi, sőt jobb. Tényleg icipicit kell yomni, nagyon jól habzik.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Nagyon jól habzik, elég egy borsonyi belőle. Most ezt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz nekem nem érzékeny a bőröm, tehát nem tudok arról nyilatkozni, hogy arra valóban jó e. De engem nem szárít, nem hagy maga után kellemetlen réteget és jól tisztít. Ujravennem, csak én szeretek mindig új terméket kiprobalni, de biztos, hogy sokáig elég lesz és nem is drága.

BettiBoop
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

fethadri

2018. július 29.

Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Jól tisztít, zsírtalanít és enyhén nyugtatja is a bőrt. Mindennapos használatra alkalmas, de hidratálni kell utána. A hipoallergén jelzőt megkérdőjelezném, mert bizonyos mennyiségben tartalmaz citric savat és szalicil savat, amit nyílván ellensúlyoz az édes mandula olaj tartalma, de aki érzékeny rá, annak én nem ajánlanám...

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

mellonin

2018. július 10.

Az illatát szeretem, tisztítani a sminkmentes arcomat szoktam vele zuhany alatt, viszont sajna szárít. Inkább zsíros bőrűeknek válhat be.

mellonin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Norka21

2018. július 8.

Kerestem valami könnyed állagú,pumpás kiszerelésű arctisztítót,ami árban is megfelelő. Én a Mixa termékekről csupa jókat hallottam,volt is egy micellás vizem,amit szerettem,de ez az arclemosó nekem nem vált be. Minden habzó arctisztító,ahogy ez is, szárítja az arcbőröm és húzódó érzést ad,hiába,hogy kíméletes,pl. a la roche posay habzó arctisztítója is ugyanezt csinálja,szóval... én már feladtam a habzó arctisztítók tesztelését. :( :D

Norka21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

anett76

2018. július 5.

Nagyon érzékeny, kiszáradásra hajlamos, öregedő bőröm szereti. Jó kiadós is, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Most fog elfogyni és csak azért nem veszem újra, hogy kipróbálhassak egy régóta kinézett koreai terméket.

anett76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!