KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, habzó arctisztító gél a szennyeződések eltávolításáért és a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőr jeleinek csökkentéséért. Felvitel után a gél krémes habbá változik, amely segít védeni az érzékeny bőrt a kiszáradástól, a feszülő érzéstől és a kipirosodástól. A bőr tiszta, friss és ragyogó.

Ár: 900 , Eladó: Borsolina
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Eoryorsi

2019. január 4.

Nem rossz, de az én bőrömet nagyon szárítja.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem rossz, de az én bőrömet nagyon szárítja.

Betti22

2018. december 31.

Nekem nagyon szárít. Igaz nem irritál, de tényleg annyira szárít, hogy inkább elhasználtam az arcom helyett a hátamra. Nem veszem újra, az tuti.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

katacskaaaa

Korcsoport: < 18
2018. december 30.

Nem vártam tőle túl sok mindent. Habzik, frissítő a hatása, de nem újravevős.

katacskaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 30.

Nem vártam tőle túl sok mindent. Habzik, frissítő a hatása, de nem újravevős.

Enne

2018. december 24.

Update
Most vettem elő újra, mert közben nyáron és ősszel másik lemosót használtam. Hát.... rossz ötlet volt. :/ Borzalmasan szárítja a bőrömet, de még hidratálóval sem könnyíthetek utána magamon, mert most épp van rajtam néhány szép gyulladt pattanás. Ez de jó! Bármi másra, de érzékeny bőrre biztosan nem ajánlanám. És újra mellbevágott az erős parfümillat is. Mi a fenének??? Egyet levonok.

2018. 04. 12..
A Rossmann-ban nem találtam a megszokott és megbízható garnier lemosómat, így alternatívát kellett keresnem hirtelen a borzasztó érzékeny, vegyes és rosaceás bőrömre. Megakadt a szemem ezen a terméken, és az anti-redness feliraton, ami kifejezetten rosaceás bőrre való termékcsoport. Akciós is volt, szóval leemeltem a polcról, bár szomorúan végignéztem még egyszer a garnier részlegén, hátha megpillantom az én kedvencemet. Meg kéne szoknom, hogy túlságosan ne ragaszkodjak semmilyen termékhez, mert már nem egyszer jártam pórul, hogy pont azt az egyet vonták ki, amit én már évek óta használtam és aztán egyszer csak ott állok a bolt közepén, és hiába kapkodok utána a szokásos polcról, köddé vált. Brrr...
Szóval a lemosó. Ma ki is próbáltam, és egész jók a tapasztalataim. Abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy erősen habzik (mit keres egy ilyen termékben sls???) és nehéz megszabadulni a maradványaitól, de talán nem is kell, mert van benne ápoló olaj, ami gondolom, lemosás után is egy olyan réteget képez a bőrön, mintha hidratáltuk volna. Az illatot sem értem, mert ez a rosaceás bőrnek felér egy hadüzenettel, és ráadásul használat után még fél órával is érezni lehet (gondolom, jó adag van benne). Ezt a kettőt leszámítva én elégedett vagyok, direkt nem kentem krémet az arcomra utána, hogy lássam a hatását. A bőröm nem viszket, nem ég, nem húzódik tőle. A leírás szerint rendszeres használat mellett csökkenti a piros kiütések vörösségét is, nagyon bízom benne. Sajnos azonban az én kedvencemet nem érte utol, elsőre négy csillagot adok.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Update

2018. 04. 12..

porcukor

2018. december 21.

Alapozó lemosására használtam rendszeresen esténként, reggelente alkalmanként. Nagyon jól tisztít, jó az állaga, illata, kevés is elég belőle, ezért sokáig kitartott. Mikor elfogyott gondoltam próbáljunk ki egy másik fajtát és most úgy gondolom, ahhoz képest jól tette ez nagyon is a dolgát uh lehet hamarosan újra vevős.

porcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

csicsi86

2018. december 11.

Nálam teszi a dolgát, nem csíp, nem irritál. Szemfestéket én amúgy is olajos lemosóval szedem le. Tetszik az illata, nem szárít vészesen.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Salvia

2018. december 8.

Azt hittem jó lesz az érzékeny bőrömre, de nem igazán csinált semmit. Nem irritálta rögtön, de szerintem nagyon büdös, és mintha szárítaná az arcom. Nem hiszem, hogy tovább próbálkozok vele, egy hétig adtam neki esélyt, de ugyanolyan maradt az arcom, nem segített semmit. (Csak azért kap két csillagot, mert egyáltalán nem csípett mikor használtam. :D)

Salvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

pici24

2018. december 3.

A mindennapos használatát nem tolerálja az arcom. Kb. a 3. napig jó, utána pedig szünetet kell vele tartanom, mert elkezd romlani a bőrképem, pirosság, esetleg egy-egy apró pattanás jelenik meg, viszont pozitívum, hogy nem csíp és nem szárítja az arcom.

pici24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Fancsikacsika

2018. november 27.

Ez egy csodaszer. Egy hét után nagyon látványosan eltünt a pirosság és az aknek is. Reggel este használtam. Egy kicsit szárít miután lemosom, de hidratáló krémmel kenem utána egyből az arcomat. Remélem nem szokja meg a bőröm. Ha nem használom 2 napig, a bőröm akkor sem lesz ismét piros. Nagyon jó kis termék, kár, hogy nem találtam rá hamarabb.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

tamara428

2018. november 21.

Eleinte szárította a bőrömet, húzódott a használat után, szinte azonnal krémeznem kellett. Jelenleg úgy használom, hogy először a Mixa Anty-Dryness micellás vízzel lemosom a sminkemet és az arcomra rakódott szennyeződéseket, majd utána bevizezem az arcomat, ezt a tisztító krémet a kezembe nyomom, ott kicsit felhabosítom, és utána kezdem el vele finoman áttörölgetni az arcomat. Kézben felhabosítva szerintem kíméletesebb, mint ha egyből az arcomra kenném és habosítanám fel. Nagyon tiszta érzést hagy maga után, már ez is egy jó pont nálam.

Az illata kellemes, üde, bár felesleges bele a parfüm - elvégre érzékeny bőrre a szánták. (Igaz, irritációt nem okozott.)
Kipirosodás ellen egyébként nem csodaszer, de nekem a rendszeres használatával mérséklődött a pirosság egy kellemesebb rózsaszín bőrpírrá. Mondjuk az én bőröm az a kitágult hajszálerek miatt piros, nem holmi pattanásoktól. A kettő között pedig nagyon fontos különbséget tenni, mert két teljesen eltérő problémáról van szó, ezért más-más megoldást is igényelnek. Ha pedig női megérzéseim nem csalnak, akkor ezt a terméket nem a pattanásos pirosság mérséklésére szánták... :)

Már a második flakonnal használom és nagyon megszerettem.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Már a második flakonnal használom és nagyon megszerettem.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!