KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, habzó arctisztító gél a szennyeződések eltávolításáért és a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőr jeleinek csökkentéséért. Felvitel után a gél krémes habbá változik, amely segít védeni az érzékeny bőrt a kiszáradástól, a feszülő érzéstől és a kipirosodástól. A bőr tiszta, friss és ragyogó.

Shopaholic

2018. június 14.

Nekem nagyon bevált, napi rutin része lett reggel és este is. T vonalvan erősen zsíros a bőröm és ez a lemosó gyönyörűen mattítja, selymessé teszi az arcomat. Másodrjára vettem újra, de nagyon sokáig elég és már kevés is jól habzik.

Shopaholic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

fodorgyorgyi

2018. május 15.

Nem annyira habzik, de talán nem is baj. Az arcom utána friss és bársonyos érzetű. Megvagyok vele elégedve. Zuhanyzás közben könnyen egyszerűen használható. Teszi a dolgát!:)

fodorgyorgyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

sandra1230

2018. május 11.

Joy napokon tegnap beszereztem egyet belőle. Száraz bőröm miatt kellett egy olyan arctisztító ami nem szárítja még pluszba a bőrömet. Az itteni vélemények alapján nem mertem csak egyet beruházni most már bánom ugyanis nekem nagyon be vállt eddig. Imádom az illatát kicsit sem szárítja az arcomat. Nekem maximálisan megfelelt mindenképpen újra fogom venni. :)

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

juditunk

2018. április 26.

Nagyon szeretem, mióta használom, ritkábban jönnek elő pattanásaim.
De az összetevők lehetnének szebbek is.

juditunk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Nagyon szeretem, mióta használom, ritkábban jönnek elő pattanásaim.
De az összetevők lehetnének szebbek is.

Andi777

2018. április 24.

Nekemis bevalt,szepen tisztit,imadom a Mixat,viszont teny,hogy sls-t nem szivesen kenek az arcomra,ezert csak 4es. Kulonben meg ❤️

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

ilayrio

2018. április 15.

Első, de nem utolsó Mixa cuccom. Nekem bevált, zuhany közbeni arctisztításhoz használom. Nekem elég zsíros és problémás az arcbőröm, nem zavar hogy szárít. Nagyon kellemesen tiszta, frissítő hatása van.

ilayrio
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Gica81

2018. április 6.

Hetente egyszer használom, az én arcomat nem szárítja és használat után selymes tőle az arcbőröm.
Amikor megvettem én is azt hittem, mint ahogy itt már előttem is írta valaki, hogy habként lehet majd adagolni. Ettől függetlenül használható.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Enne

2018. április 2.

A Rossmann-ban nem találtam a megszokott és megbízható garnier lemosómat, így alternatívát kellett keresnem hirtelen a borzasztó érzékeny, vegyes és rosaceás bőrömre. Megakadt a szemem ezen a terméken, és az anti-redness feliraton, ami kifejezetten rosaceás bőrre való termékcsoport. Akciós is volt, szóval leemeltem a polcról, bár szomorúan végignéztem még egyszer a garnier részlegén, hátha megpillantom az én kedvencemet. Meg kéne szoknom, hogy túlságosan ne ragaszkodjak semmilyen termékhez, mert már nem egyszer jártam pórul, hogy pont azt az egyet vonták ki, amit én már évek óta használtam és aztán egyszer csak ott állok a bolt közepén, és hiába kapkodok utána a szokásos polcról, köddé vált. Brrr...
Szóval a lemosó. Ma ki is próbáltam, és egész jók a tapasztalataim. Abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy erősen habzik (mit keres egy ilyen termékben sls???) és nehéz megszabadulni a maradványaitól, de talán nem is kell, mert van benne ápoló olaj, ami gondolom, lemosás után is egy olyan réteget képez a bőrön, mintha hidratáltuk volna. Az illatot sem értem, mert ez a rosaceás bőrnek felér egy hadüzenettel, és ráadásul használat után még fél órával is érezni lehet (gondolom, jó adag van benne). Ezt a kettőt leszámítva én elégedett vagyok, direkt nem kentem krémet az arcomra utána, hogy lássam a hatását. A bőröm nem viszket, nem ég, nem húzódik tőle. A leírás szerint rendszeres használat mellett csökkenti a piros kiütések vörösségét is, nagyon bízom benne. Sajnos azonban az én kedvencemet nem érte utol, elsőre négy csillagot adok.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Vendy254

2018. február 28.

Túlságosan habzik borzalmas lemosni. Nem érzem hogy annyira tisztítana. és hát az első összetevő láttán már értem is miért habzik annyira...nem rontott az arcomon de nem is segített semmit ugyan olyan száraz a bőröm arcmosás után egyből húzódik a bőröm.

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Ditike

2018. február 28.

Szörnyen szárítja a bőrt.Érzékeny bőrre van és SLS az első összetevő!😕

Ditike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Szörnyen szárítja a bőrt.Érzékeny bőrre van és SLS az első összetevő!😕

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!