KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina1031, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kisbabák puha bőrének és hajának kíméletes tisztításáért. Nagyon kíméletes, szappanmentes gél összetétel, amely gyengéden tisztítja a kisbabák bőrét és haját. A mandulaolajjal gazdagított tisztító gél hidratálja és táplája a bőrt. Eredmény: A bőr sima, a haj egyenes, puha és ragyogó.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

radioaktiva

2018. május 18.

nekem az első számú kedvencemmé lépett elő ez a tusi. Imádom az illatát, a bőröm pedig bársonyos lesz a használata után. Samponként még nem használtam, arra megvan a megfelelő cucc, de biztosan újravevős.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

fdorottya

2018. május 18.

Meglepően jó termék. Anyukám használja rendszeresen. Nála kellett fürdenem és ehhez nyúltam. Kellemes csalódás volt. Kellemes illata van, nem szárít, kevés is elég belőle. Arclemosásra is tökéletes. Nagyon szépen leszedi a sminket, és nem szárítja az arcbőrt. A Müllerben 1.099,- forint a nagy kiszerelés.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

betbri

2018. május 10.

Nem rossz termék, az illata kicsit erős, lehetne enyhébb is. Amúgy nem szárít, kifejezetten tetszik a géles állaga. Hajra nem próbáltam, és valószínűleg nem is fogom. Vaciláltam, hogy előbb ezt vagy az olajtusfürdőjét próbáljam ki, végül ez lett az első, mert ez valamivel olcsóbb ( DM ). Azóta már az olajtusiját használom, a második flakonnal ( Müllerben 1100 Ft, + ha müller szombat van akkor még olcsóbb lesz! De a babaosztályon keresd :D )
Amúgy szerintem még fogom venni a jövőben ezt is.

betbri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Amúgy szerintem még fogom venni a jövőben ezt is.

krémi

2018. április 12.

Ekcémára hajlamos bőrére teljesen jó. Eddig csak a Lipikar vált be, de szerencsére ez negyedannyiba kerül és szinte ugyanolyan jó.

krémi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

birdie

2018. március 13.

Télen nem elég a hidratálása a kisfiam bőrének, de tavasszal, nyáron rendben van. Nekem tetszik az illata, bár talán lehetne kicsit enyhébb is, mivel kisgyermekeknek szánták. Hajra is használjuk, a rövid hajára megfelel, finom illata lesz tőle. Újra is vettem.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Lorina

2018. február 27.

Nagyon kellemes illata van,nekem szőlő illatú.Széoen tisztított,nem irritálja a kislányom bőrét!Hajra még nem próbáltuk.

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Grafitzsiraf

2018. február 18.

Nem lett a kedvencem. Semmi gond az állaggal, nem is szárít, samponként is működik (bár érződik, hogy babahajra tervezett termék), az illatával azonban nem tudtam megbarátkozni.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

kismadár

2018. február 10.

Imádom ezt a tusfürdőt! Nem irritál, nem szárít, nagyon kellemes vele zuhanyozni. Finom almás-citrusos illata van, nagyon szeretem. Egyszer hajat is mostam vele, arra is jó volt, szépen tisztít.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

gyulzsuzsi

2017. december 17.

Nagyon jó, hogy nem szárít, az állaga elég híg, de nincs vele baj. A tisztítóhatása is oké.
Na de az illata! Egy elsősorban babáknak szánt fürdetőt miért kell ennyire erősen parfümözni? Szerencsére nem érezhető sokáig a bőrön.
Gina 1031 kérdezte, hogy mi lehet ez az illat, ma bevillant két lehetőség: gyöngyvirág szappan vagy kék-vörös szappan. (Vagy vörös-kék volt?)

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

kneva

2017. július 8.

Nagyon jól teljesít, nem csíp sehol és semmit. Szemeket sem irritálja. Remekül habzik, jól tisztít, nem szárít. Kellemes enyhe illata van. Főkét a gyerkőcöket fürdetem vele. Az ára is kedvezőbb a gyógyszertáriakhoz képest.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Palmatine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.