KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Samponok

A kisbabák puha hajának kíméletes tisztításáért és táplálásáért. Ez a kisbabáknak kifejlesztett micellás sampon segít dörzsölés nélkül eltávolítani a szennyeződéseket. A krémes hab könnyen kiöblíthető. Eredmény: A haj nem gubancolódik össze, puha és ragyog, kellemes tiszta illatú.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kittialetta

2018. március 13.

Nekem sajnos nem jött be. Nagyon sok kell belőle, pedig alig vállig érő a hajam. És így különösen drágállom. Ezen kívül semmi pozitívat sem vettem észre.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

edinaa225

2018. február 3.

Imádom! Tudom kisbabáknak találták ki, viszont hátoldali írásban "felnőttek részére is mindennapos használatra". Gondoltam kipróbálom, és nem bántam meg. Szuper összetevői vannak,végre egy sampon ami kíméletesen tisztít nem lapul le a hajam , semmilyen ártalmas dolgot nem tesz a hajjal mint a legtöbb drogériás sampon. Már a második flakonnal használom, teljesen megvagyok elégedve. Előtte mindenféle drága sampont próbáltam, amitől a gyorsan zsírosodó vékonyszálú hajam egyáltalán nem tolerált. Bátran ajánlom mindenkinek aki küzd a zsírosodással, illetve akinek gyenge vékony töredezésre hajlamos haja van :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

linda0915

2018. január 12.

Kislányom hosszú hajára használjuk. Kevés kell belőle, jól habzik, könnyű kiöblíteni. A haja fényes, puha tőle. Az illata enyhe tisztaság illat. Mi szeretjük.

linda0915
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Nessy

2017. május 16.

Eddig még csak kétszer használtam, nagyon szép és fényes lett tőle a hajam, balzsam nélkül is, plusz egy nappal tovább maradt friss.
Egyszerű, kicsit régimódi sampon illata van és elég sokat kell belőle használni, hogy megfelelően szétterüljön a habja.
A fejbőrömet nem bántja, pedig érzékeny, pikkelysömörös.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

A fejbőrömet nem bántja, pedig érzékeny, pikkelysömörös.

szabinaa

2017. május 11.

Nekem nagyon bejött ez a sampon! Puha és fényes tőle a hajam. Újravevős 😊

szabinaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Nekem nagyon bejött ez a sampon! Puha és fényes tőle a hajam. Újravevős 😊

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színezék. Barnás sárga.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.