KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. november 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Színkorrigáló bőrápoló termék, mely hidratálja, védi, és tökéletesíti az érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrt, SPF 15 fényvédelemmel.

madaras

2017. május 26.

Szerintem ez a krém semmit nem csinál,még színkorrekciót sem.. Talán hidratál egy picit,de ezt sem érzem biztosnak.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

ancsa53

2017. május 19.

A legrosszabb krém amit eddig használtam. Kb fél éve sikerült legyőznöm a pattanások nagyobb részét, na ettől visszajöttek. És az arcom piros továbbra is...köszönöm!

ancsa53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

dodrka

2017. május 11.

Csoda kis krém! Nekem reggelente és napközben szokott a pirosság kijönni néhány területen, de ha reggel ezt használom, szint egyáltalán nem tapasztalok ilyet. Nem igazán hittem benne, de már annyi mindent kipróbáltam, ennek is adtam egy esélyt. 2 hete használom, eddig nagyon jól szuperál, biztos újraveszem.

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

eo

2017. május 7.

Még csak rövid ideje (nagyjából másfél hete) használom, ezért nem tudok nagyon következtetéseket levonni, de az eddigi tapasztalatok: nekem a nagyon száraz részeken kicsit kevés, illetve hajlamos sajnos "kukacosodni", ha az ember nem találja el az ideális mennyiséget/nem hagy elég időt beszívódni. Ami még fura számomra, hogy az én krémemben néha felbukkannak apró, kemény, fehér kis valamik, amit nem igazán tudok mire vélni. A hatása viszont eddig nem tűnik rossznak, mintha segítene a pirosságon, úgyhogy kitartóan használom tovább, és várom a csodát. 3 és 4 csillag között vacillálok, de most adok neki egy motiváló négyest.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

szmoni

2017. május 5.

Szuper krém, én kifejezetten a kipirosodásra vettem, és valóban használ! Ezenkívül szuperül hidratál, nem csíp egyáltalán, és szerintem nem is büdös. Nagyon enyhe naptej illata van. 4 csillag,mert hosszútávú tapasztalatom még nincsen.

szmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Sheila

2017. május 5.

Engem picit megtévesztett a CC elnevezés, mert színezettnek gondoltam, de ehhez képest még a zöld színt is nehezen találom benne. Ráadásul elsőre csalódás is volt, mert soknak tűnt a zsíros bőrömnek, nehezebben szívódott fel. Aztán úgy alakult hogy szép lassan kedvenccé nőtte ki magát, jóformán minden nap automatikusan nyúltam érte. Valóban picit sűrűbb, zsíros bőrön kell neki pár perc amíg felszívódik, viszont azt vettem észre, hogy a mindenre érzékeny bőrömet gyönyörűen megnyugtatja, pirosságot lehúzza és szépen egységesít, ráadásul tök puha is lesz tőle a bőröm. Szóval érdemes kivárni azt a pár percet. Egyébként napközben sem fénylik át tőle durván a sminkem, szóval nem zsírosít jobban. Én külön szeretem az illatát is, olyan kellemes tisztaságillat. Jó kis cucc ez, potom pénzért.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Messa

2017. április 28.

Most jelent meg a hazai boltokban a márka. Semmit sem tudtam róluk, de drogériában nem igazán találni kifejezetten kipirosodásra hajlamos bőrre készítményt, ezért hoztam el. A CC felirat és a zöld oldalcsík miatt nem tudtam, hogy színezett hidratáló lesz-e, vagy sima fehér (fehér). Ez azért megtévesztő. Hipoallergén, parabén és alkohol mentes, ezért nem is értem, parfümöt miért tettek bele, ráadásul az illata nekem nem jön be, olyan 40+-os női kézkrém illata van. Felkenés után pár percig ragacsos érzetet hagy a bőrön és nem szívódik be maradéktalanul, érzem, hogy be vagyok krémezve. Mindezektől eltekintve jól hidratál. A nyugtató, pirosságcsökkentő hatásáról még visszajövök update-elni, addig 3-as.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. szeptember 2.

Bő egy hete használom. Semmi pattanás! :) Nagyon jól kijövünk egymással. Egész jó lett a bőröm tónusa (igaz kicsit barnultam is). Nincs maszk hatás, lélegzik alatta a bőr.

Egy hónap után is csak dicsérni tudom. Sokat javít az arcom színén. Nincs az a "most sültem le" pirosságom.

csildiko60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

timushka

2014. május 5.

Nekem bejött, olyannyira, hogy már a második tubust használom. Száraz a bőröm, így elbírja a kicsit zsírosabb állagot is, de egyébként nem az a tipikus nehéz krém, hanem konnyű, majdnem testápoló állaga van, könnyen eloszlatható és frissítő érzés a bőrnek. Én nappali krémnek használom, van benne fényvédő is, úgyhogy ez is meg van oldva. Smink alá is jó, jól oszlik rajta az alapozó, és hosszú időn keresztül hidratál.

timushka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

OOKakadu

2014. március 23.

Tegnap vettem a dunaszerdahelyi dm-ben, 6,29 euróba került. Tetszett, hogy van benne fényvédő és érzékeny bőrre ajánlják. Nekem főleg a szemem környékével van gondom, az a rész szinte semmilyen hidratálót nem visel el. Nem olvastam el sajnos, hogy a dobozra rá van írva, a szemkörnyékre ne alkalmazzuk :( picit éget azon a részen, és az arcom többi része sem viseli túl jól az első percben :( a pirosságra alkalmazott hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem arra vettem. az illata visszafogott, inkább olyan napozókémre emlékeztet, sajnos valószínűleg a FRAGRANCE összetevő miatt váltja ki nálam az égető érzést. a krémet amúgy nagyon szeretném, mert nagyon könnyűcske, mégis hidratál, nem képez réteget az arcon, sőt, olyan szép, hidratált érzést hagy maga után, miután nálam elmúlik az első sokkreakció.

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A L'Oreal által szabadalmaztatott, így kizárólag az ő termékeikben megtalálható kémiai fényvédő. Közismertebb nevén Mexoryl XL. Széles spektrumú UV-védelmet nyújt, mind az UVA-, mind az UVB-sugarak ellen véd.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.