KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsi06, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a tusfürdő mandulaolajjal gazdagított; lágy, mégis hatékony formulája gyengéden tisztítja a száraz és érzékeny bőrt. Csökkentheti a kellemetlen bőrirritációkat, védi az érzékeny bőrt, és visszaállítja természetes védőrétegét. Nagyon jó bőrtűrő képességű. Az egész család használhatja, csecsemőtől a felnőttekig. Bőrön és hajon is használható.

• száraz, érzékeny bőrre, csecsemőknek, gyermekeknek és felnőtteknek
  • pH-bőrsemleges, szappan-, színezék- és parabénmentes

Fruzsi06

2018. április 26.

A tavaszi glamour napok keretein belüli váráslás alkalmával találtam rá erre a termékre a Müllerben.
Érzékeny bőrtípusba tartozom, így azonnal felkeltette az érdeklődésemet a termék, a márka sminklemosóit már megszerettem, így hazavittem magammal, adva egy esélyt annak, amit ígér.
Nem bántam meg, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata a csomagolásában elég intenzív, viszont kis adagban nagyon kellemes, és zuhanyzás után meglepően selymes tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritál, ami nekem nagyon fontos.
Szerintem be fogok tankolni belőle! :)

Fruzsi06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Szerintem be fogok tankolni belőle! :)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.