KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsi06, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a tusfürdő mandulaolajjal gazdagított; lágy, mégis hatékony formulája gyengéden tisztítja a száraz és érzékeny bőrt. Csökkentheti a kellemetlen bőrirritációkat, védi az érzékeny bőrt, és visszaállítja természetes védőrétegét. Nagyon jó bőrtűrő képességű. Az egész család használhatja, csecsemőtől a felnőttekig. Bőrön és hajon is használható.

• száraz, érzékeny bőrre, csecsemőknek, gyermekeknek és felnőtteknek
  • pH-bőrsemleges, szappan-, színezék- és parabénmentes

RachelZ

2018. augusztus 26.

A párom érzékeny bőrére vettem, imádta ő is és én is!! Iszonyatosan jól megnyugtatja a bőrt, hosszantartóan hidratál, segíti az irritáció csökkentését. Ha egy kicsit is vágyik a bőrötök az ápolásra, akkor próbáljátok ki

RachelZ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Panni21

2018. június 4.

Még valamikor télen próbáltam ki először, akkoriban ugyanis az amugy is érzékeny bőröm épp a legrosszabb időszakát élte. Nem csak hogy minden zuhanyzás után viszkettem, de konkrétan rákvörösen hagytam el a fürdőt, illetve gyakran sima érintésre, vagy akár ruhaanyaggal való érintkezés során is azonnal kipirult,.
Ettől a tusfürdőtől éreztem először, hogy jobb, mostanra pedig teljesen megszűnt a problémám. Néhány zuhanyzás erejéig kísérleteztem ugyan mással, de minduntalan vissza kellett térnem hozzá, ugyanis tapasztalható volt a különbség.
Mára már kizárólag ezt használom, annyira gyengéd, hogy még az arcom is meg merem mosni vele (természetesen csak az enyhén habos vízzel, semmi esetre sem tömény tusfürdővel), ugyanúgy finom puha utána.
Csak meg ne szűnjön soha (a narancssárga tetős "regeneráló" testvérkéje ugyanis eltűnt a polcokról nem olyan rég)

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Fruzsi06

2018. április 26.

A tavaszi glamour napok keretein belüli váráslás alkalmával találtam rá erre a termékre a Müllerben.
Érzékeny bőrtípusba tartozom, így azonnal felkeltette az érdeklődésemet a termék, a márka sminklemosóit már megszerettem, így hazavittem magammal, adva egy esélyt annak, amit ígér.
Nem bántam meg, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata a csomagolásában elég intenzív, viszont kis adagban nagyon kellemes, és zuhanyzás után meglepően selymes tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritál, ami nekem nagyon fontos.
Szerintem be fogok tankolni belőle! :)

Fruzsi06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Szerintem be fogok tankolni belőle! :)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.