KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   $17   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csizi, Módosítva: 2017. március 3.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesítő szemkrém a ráncok, duzzanatok és sötét karikák ellen.

Minden bőrtípusra, az érzékeny bőrre is.

Bőrprobléma alapján: duzzanatok és sötét karikák, feszesítés és lifting, ráncok és vonalak.

Boriskajuliska

2018. április 26.

Pár hete használom nappalra. Állaga zselés (valóban collagenre hajaz), színe áttetsző beige. Nagyon kevés kell belőle mert tényleg nehezen szívódik fel, de ha picit megszalad, átpaskolom és az általában segít. Szépen simítja, feltölti a szemkörnyéket. Szépen mutat rajta a TARTE SHAPE TAPE CONTOUR CONCEALER. A mennyiséggel tényleg vigyázni kell, mert a "felesleg" ha szembe kerül könnyfakasztó tud lenni.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

Szuzka

2018. április 16.

Nagyon jól hidratálta,feltöltötte a szemkörnyékemet,irritációt nem okozott.Azóta mást használok,és nem érzem annyira hidratáltnak a bőrömet.Lehet,hogy újravevős lesz a termék.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Buvarcsemete

2018. január 24.

Éjszakára használom, nappal a tubusos krémjével váltom. Imádom!! Reggelre sokkal szebb a szemem alatti terület. Hidratál, üdébb a tekintetem.

Buvarcsemete
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

jilona1983

2018. január 19.

Nagyon boldog vagyok, hogy annyi meddő próbálkozás után végre találtam egy olyan szemkörnyékápolót, ami jó! Mármint úgy értem, hogy tényleg jó! A pergamen vékony és folyton száraz szemem alatti részt úgy hidratálja, hogy egész nap nem szárad ki. Először megijedtem, hogy túl zsíros, de nem! Gyönyörűen lehet rá kenni alapozót, BB-krémet és korrektort is. Így végre a korrektorok nem szárítják szanaszét az így is száraz szemkörnyékemet. Már a másodikat rendeltem belőle és nem is kísérletezek mással. Maradok ennél, mert bevált! :)

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

quitz

2017. november 28.

Gyorsan beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon jól hidratál. A mimikai ráncot szépen halványította. Irritációt nem okozott. Hatását tekintve ugyanezt elértem a Mizon collagen krémjével, de ez nem ront a termék értékéből.

quitz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

csizi

2017. március 6.

Miután nem találtam egyik drogériában sem az eddig használt szemkrémem gondoltam kipróbálok valami újat.
Szerintem nagyon jó krém, bár első használatkor kicsit megijedtem, hogy nem tudok rá sminkelni, mert az eddig megszokottól lassabban szívódott fel, de nincs vele gondom ilyen szempontból sem.

Update: sajnos kiderült, hogy allergiás vagyok a mézre, így mást kellett keresnem. Viszont ettől még nem vonok le csillagot, a krém nem tehet róla, amúgy jó lenne.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Collagen, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Propylene Glycol, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine
Peptidek: Copper Tripeptide-1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Alanine a I h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!