KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A rizsviz egy olyan nagy hagyományokra visszatekintő bőrápoló összetevő, amit már a királyi dinasztiákban is használtak. Köztudottan hidratálja, méregteleniti és nyugtatja az irritált bőrt. A előnyös mélytisztitó tulajdonságán túl enyhe hámlasztó és a mikrocirkulációt (hajszálér keringés) segitő hatása is van. A benne található barna rizs kivonat extra hidratálást biztosit.

• A rizskorpa kivonat élénkiti a fakó bőrt.
  • A papaya gyengéden távolitja el az elhalt hámsejteket és puhitja a bőrt.
  • Tökéletesen tiszta bőrt hagy maga után, miközben a vitaminokban gazdag formula nedveséggel tölti fel a bőrt.

livica33

2017. október 13.

Ez egy nagyon jó krémes arctisztító, szépen leszedi a bőrről a sminket és egyéb szennyeződéseket. Kellemes,nem erős illatú és nem szárítja ki a bőröm,nem okoz irritációt. Nagyon megszerettem ezt a terméket, reggel és este használom, és a legfontosabb pozitívuma számomra az összetétele. Újravevős!!

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Kb. másfél hónapja használom,minden reggel és este,nagyon elégedett vagyok vele.Egy pici borsónyi termék elég az arcra nyakra dekoltázsra,mert nagyon krémes habos lesz az állaga,jól eloszlatható.Könnyű lemosni.Jól tisztít.Nagyon jó a ph-ja,sietős reggeleken kimaradhat a tonik paskolása :) .Újrarendelős!

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tdobos

2017. május 9.

Nagyon sok, kimagaslóan jó véleményt olvastam erről az arclemosóról különböző blogokon és online boltokban. Ennek hatására (is) döntöttem úgy, hogy megveszem. Amúgy is szimpatikusak a rizses termékek és a Mizon elismert és népszerű koreai kozmetikai márka.

Pár hetes használat után nyugodtan elmondhatom, hogy nem véletlen a sikere. Egy rendkívül gyengéd, mégis alapos arctisztító. Én olajos lemosó után szoktam használni, a kettő együttes használata után már nem szoktam szennyeződést vagy sminkmaradványokat látni a tonikos vattakorongon. Megfelelően hidratál, illata szinte alig van. Bár az INCI legvégén szerepel a parfüm, de a gyártó is ajánlja érzékeny bőrre és valóban nem irritál. Enyhe rozaceás és érzékeny a bőröm, sokmindenre reagál pirosságal, viszketéssel.
Nekem nagyon tetszik, kedvező az ára, nagy a kiszerelése és jól szabályozható tubusos megoldása van.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Portulaca Oleracea Flower/Leaf/ Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Trehalose, Biosaccharide Gum-1, Sodium Lactate

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!