KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MM Gold

Ár:   590 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   online, bioboltok
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Zsíros

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű, ásványi sötétzöld agyag, mely elsősorban vegyes/zsíros bőrtípusnál ajánlott kozmetikai pakolásba; de kiváló adalékanyag szappanokban is.

Krémmánia Kedvencek a -től
kisizé

2016. december 1.

én pakolásként használom, navyon zsíros a bőrtípusom-így a hajam is az. csak egy kis vízzel összekeverem és kikeverem, olyan iszapos állagában pedig haj- és arcpakolásnak használom :) pár perc alatt minden zsírt leold a hajamról, a samponnak már semmi feladata, csak az agyagszemcséket teljesen kimosni. utána a fürdővíz elég saras lesz, de nekem tetszik :D nagyon jó termék, sokáig elég, másoknak is bátran ajánlom!

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.