KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MM Gold

Ár:   590 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   online, bioboltok
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Zsíros

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű, ásványi sötétzöld agyag, mely elsősorban vegyes/zsíros bőrtípusnál ajánlott kozmetikai pakolásba; de kiváló adalékanyag szappanokban is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Klaudia25

2017. április 15.

Eszméletlen jó termék. Egy pakolás sem tett ennyi jót az arcommal, mint ez az egyszerű, természetes kis csoda. Szinte eltünteti, összehúzza a pórusaimat, halványítja a mitesszereket, lehúzza a pattanásokat, a T-vonalról eltünteti (felszívja) a zsírt, és ami a legfontosabb, hogy napokig zsírtalan lesz a a bőröm.
Ez egy kis csoda, de tényleg!!!
Annyi vízzel szoktam kikeverni, hogy tejföl szerű állagot kapjak. Amit hajfestő ecsettel viszek fel (vicces, de bevált), nem túl vastagon, de annyira, hogy a bőröm ne látsszon, megvárom a teljes száradást, ami meglehetősen vicces, és kissé kellemetlen. Húzódik, és megváltozik az arcberendezés :D:D
Kicsit nehézkes lemosni, de a hatás mindenért kárpótol ;)

Klaudia25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Ez egy kis csoda, de tényleg!!!
Kicsit nehézkes lemosni, de a hatás mindenért kárpótol ;)

Martu0508

2017. március 21.

Pattanások ellen használom főkènt, ritkán arcpakolásnak vìzzel vagy gyògynövènyfőzettel kikeverve. Az èn bőrömet szárìtja, de szèpen tisztìt. Pattanáson egèsz èjszaka rajtahagyom, èrzem ahogy pulzál ès dolgozza ki őket :)

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

kisizé

2016. december 1.

én pakolásként használom, navyon zsíros a bőrtípusom-így a hajam is az. csak egy kis vízzel összekeverem és kikeverem, olyan iszapos állagában pedig haj- és arcpakolásnak használom :) pár perc alatt minden zsírt leold a hajamról, a samponnak már semmi feladata, csak az agyagszemcséket teljesen kimosni. utána a fürdővíz elég saras lesz, de nekem tetszik :D nagyon jó termék, sokáig elég, másoknak is bátran ajánlom!

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.