KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ModelCo

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: folliluci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Karl Lagerfeld + ModelCo ajakbalzsam, amely hidratál, véd, teltebbé teszi az ajkakat, és enyhén fényes hatású. Hidratáló hatású shea vajjal, jojoba mag olajjal és E-vitaminnal gazdagított formula, amely puhává, egyenletessé, és természetesen hidratálttá teszi az ajkakat.

folliluci

2018. július 10.

A cuki csomagolása miatt vettem meg és mert egy kis kényeztetésre vágytam :-D. Az illata isteni, jól hidratál, szépen csillog az ajkakon és viszonylag tartós is. Az ára kicsit húzós de egyszer-egyszer belefér ennyi luxus :-)

folliluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!